My-mobile
Právě je pon 10.12.18 03:09

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

- Tato sekce slouží k dotazům, apod., které se nehodí do jiné poradenské sekce. Např. upgrade PC, atd.

Dodržujte prosím následující zásady:
  • Vhodně zvolte název tématu (žádné "Prosííím", "Pomoooocccc", ale např. "Herní myš k PC", apod...)
  • Pakliže je váš dotaz vyřešen, přidejte za název tématu tag [VYŘEŠENO]

Děkujeme. :)

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Notebooky Acer 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Příspěvek Re: Notebooky Acer
V poměru cena/výkon to velice dobré.A navíc ten procesor,ramka grafická je ganc dobré.Jestli chce herní notebook tak ať si připraví tak 20k,aby měl něco pořádného.Já sem si též chtěl koupit herní notebook,ale nemohl sem ni najít tak sem koupil Ps3 a jsem nanejvýš štastný.

stř 16.06.10 16:16
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Procesor ani grafika NEJSOU dobré. Radeon HD3200 mám na starém notebooku, i s rozšířením paměti na 1512 MB (technologie HyperMemory) je to HODNĚ pomalý, a to ani nemluvím o procesoru, mobilní Athlony X2 jsou vážně totální epic fail, na starém notebooku mám Athlon X2 1.9 GHz a je to dost slabý, seká se tam i metin na úplně prázdným channelu, nechci radši ani vidět, jak pomalej bude ten 1.2 GHz. *facepalm* Vzhledem k tomu, že ty tam chceš hrát hry, o netboocích fakt neuvažuj, ať jsou "výkonný" jak chtějí. 4GB RAM má dneska skoro všechno (standard), jediný co jde je výdrž na baterku. (Ikdyž znám i NB, kterej vydrží skoro 9 hodin...) A co mě fakt rozesmálo, je to rozlišení displeje. HD Ready je 1650x1080 (nebo tak nějak), tohle prťavý rozlišení mám i já, nemá to s HD nic společnýho. Jak říkám, netbooků se vyvaruj. Já mám Toshibu L500, no dá se sehnat za levno (použij google) nebo tady máš jeden odkaz na L505ku na mironetu, má to novější grafiku, Intel Core i3 a je to v tvojí cenový kategorii:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Řeknu ti ale, tvůj rozsah ceny je sakra omezenej, nemůžeš čekat že do 15,5k seženeš nějaký herní dělo. Na druhou stranu, tohle by ti mělo zhruba stačit.

stř 16.06.10 17:56
Profesionál

Poděkovali mu: 21 x
Writer gold (1)

Je pěkný to musím přiznat.

pát 18.06.10 06:02
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Writer bronze (1)

j to je..ale ja to stejne jeste prokecam s kamosem....jinak fakt dik za rady :) chtel bych poprsoit nejakeho moderatora at tema uzavre nebo smaze....urcite ste mi poradili a je nejvic pravdepodobny ze si vyberu jeden ztech co jste psali :)

sob 19.06.10 21:29
Hlavní admin

Poděkovali mu: 660 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

LOCK

// Podpis v opravě.

ned 20.06.10 20:15
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina