My-mobile
Právě je ned 16.12.18 00:05

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

- Tato sekce slouží k dotazům, apod., které se nehodí do jiné poradenské sekce. Např. upgrade PC, atd.

Dodržujte prosím následující zásady:
  • Vhodně zvolte název tématu (žádné "Prosííím", "Pomoooocccc", ale např. "Herní myš k PC", apod...)
  • Pakliže je váš dotaz vyřešen, přidejte za název tématu tag [VYŘEŠENO]

Děkujeme. :)

Lenovo G550 
Autor Zpráva
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

Příspěvek Lenovo G550
Zdravim, mam už pár měsíců moje Lenovo. V sestavě Core 2 Duo T6600, 3 GB RAM DDR3, GT210M.

Mam menší problém, notebook se mi často jentak z ničeho vypíná, chápu, že se čas od času trošku přehřeje. Jenže nepochopim, proč se přehřívá u MW2 v rozlišení 640x480 (nebo to nejnižší co tam je) a ze vším na nejnižším. Fps mam sakra dobrý (okolo 90), ale notebook se prostě přehřívá, i když ho uvedu do stavu "nechci vzhled, ale výkon" (optimalizováno pro výkon + vypnuté všechny zapnuté programy + vypnuté nepotřebné věci ve správci úloh.) Nemůže to mít něco společného se zdrojem? či něco takového. Nechce se mi dohadovat s prodejcem, stejně by mě poslali někam .... Děkuju

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 27.06.10 16:47
Profil Steam Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Lenovo G550
Kamarád měl podobný problém (u HPčka), koupě chladící podložky mu pomohla. Myslím si, že problémy se objevily teď, protože se celkově zvedly teploty venku, a tedy i teploty uvnitř.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 27.06.10 19:05
V.I.P.

Poděkovali mu: 172 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially (1) Designer (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Jn, ale tahej to někam...

Warle: tohle je divný a na reklamaci,...mámě to dělalo taky, a vyreklamovali jí to a nikdy na nic nepřišli...nakonec nějakej ajťák přišel na to že to je baterií :D (prostě, k síti to připojuj jen když je vybitá, nikdy to tam neměj nonstop ;) níčí to baterku)

ned 27.06.10 19:14
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

cheas píše:
Jn, ale tahej to někam...

No jo, předpokládám, že takovej stroj nebude mít extra dlouhou výdrž baterie, takže bude spíše na domácí užití.

ned 27.06.10 19:53
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

Ale jo, když hraju něco méně náročného (idk, NHL9) tak ty 3 hodinky vydrží .. :)

//EDIT

Docela se mi líbí

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Co myslíte?

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 27.06.10 19:57
Profil Steam Zobrazit autorovy stránky

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina