My-mobile
Právě je ned 16.12.18 00:20

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

- Tato sekce slouží k dotazům, apod., které se nehodí do jiné poradenské sekce. Např. upgrade PC, atd.

Dodržujte prosím následující zásady:
  • Vhodně zvolte název tématu (žádné "Prosííím", "Pomoooocccc", ale např. "Herní myš k PC", apod...)
  • Pakliže je váš dotaz vyřešen, přidejte za název tématu tag [VYŘEŠENO]

Děkujeme. :)

Volba Mobilu 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 6 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Příspěvek Volba Mobilu
Zdravím, nevím jeslti tenhle topic sem umístil do správné sekce, popř. bych poprosil někoho z modů aby to přesunuli, tam kde se to hodí.
Ted už k věci, chtěl bych mobil do 4000, max do 4500 a já radši než bych si ho vybral sám, tak pišu tu abych si nechal poridit od zkušenějšich ..
Abych to upřesnil:
Chci aby na něm mp3 trochu hlasitě hráli, takže např. xpressmusic, nebo kdyby to mělo silnej repreák.
Dotykovej displej/ nebo qwerty klávesnice .. jedno z toho, už nechci ty tlačitka s čislama u každyho 3písmena z abecedy.
OS nejlépe Symbian, ale muže byt i JAVA (nechám na vás).
Byl bych hodně rád kdyby tam bylo Wi-fi.
A dobrej fotoaparát, nemusí byt nakej špičkovej, ale proste inteligentni fotoaparat.
Tot asi vše, vim možna, že toho chci moc, ale řikam, že to nemusí obsahovat vše.Skrátka aspon něco, každopádně budu rad, když si někdo dá snahu tohleto přečíst a pomoct mi s výberem.
Předem děkuji za odpovědi.

stř 07.07.10 17:11
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

Příspěvek Re: Volba Mobilu
Tak co co si tady zmínil, tak jedině 5800.. Cenově ho seženeš do 5000,- a má včechno, co jsi zde zmínil ....

btw- 5800 je stejně povedená, až na provedení ...

//EDIT

Tak co co si tady zmínil, tak jedině 5800.. Cenově ho seženeš do 5000,- a má včechno, co jsi zde zmínil ....

btw- 5800 je stejně povedená, až na provedení ...

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 07.07.10 22:00
Profil Steam Zobrazit autorovy stránky
Expert

Poděkovali mu: 67 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Až na ten požadavek ohledně qwerty bo dotykáče a cenovej požadavek bych ti doporučil siby ericssna W995 ;) bohužel ho teď seženeš zas 6000,- ae myslim že se to vyplatí,foťák má 8Mpx,má wifinu a reprák dost dobrej :) já ho budu kupovat až bude našetřeno :D podle mně je dost dobrej ae Warlock taky nemá špatnej výběr :D

EDIT: a ta nokie 5800...mám s ní mainkou zkušenost od kámoše,tenhle mobil se mi líbil dost,wifi,dotykáč,dou na něm i java hry a už sem o tom mobilu i přemejšlel...porovnávali sme velikost mobilů a on se tenhle dotykáč jen zdá,on je jinak velkej přibližně jak normální mobil ale vadilo mi 3,2 Mpx (jesli se pletu tak sorry) ale prostě mně tam zabrzdilo něco ohledně foťáku,nezamlouval se mi :D

stř 07.07.10 22:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Já bych bral tu 5800, ale má svý nedostatky... jestliže hraješ hry, moc spokojený asi nebudeš, dotykové Nokie na to (kromě N97) nejsou navržené.
Btw, nic mi do toho není, ale nedá mi to se nezeptat - proč se zbavuješ G1 ?

čtv 08.07.10 07:47
Profesionál

Poděkovali mu: 6 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

o hraní her mi ani tak moc nejde, ty mě už omrzeli.De mi spiš o poslech hudby, nebo skouknutí nakyho videa.
Koukal sem na tu nokii 5800 a moc se mi líbí, dost o ní ted premyslim.
Chtěl sem se ale zeptat, řikáte, že na ni dou i Java hry, ale jinak má symbian nebo ne? :EyesRoll:
Poky < G1 mě už nějak omrzel, je to starej mobil, už se mi i přestal líbít a všechny aplikace nebo hry co ted delaj pro android G1 nerozjede - slabej procesor a to mě štve, tak sem si řekl, že se mi vyplatí koupit něco takovýhleho levnýho a pěknýho.Navíc G1 má strašně slabej zvuk, možná si počkam na novej android kterej má vyjít v podobě G1, takže by měl myt qwerty klávesnici 8mpx fotak a full HD video a 4,2palce displej.
Ale skrátka ted bych chtěl něco takovýhleho no, jako je ta 5800 .. ted sem se díval a dá se koupit za 4400 tak do ní asi půjdu

čtv 08.07.10 11:13
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Ttj, já jsem si něco v tom smyslu představoval, ale radši jsem se zeptal, co kdyby třeba měl nějakou větší vadu (čistě pro informaci).

Jinak jo, na 5800 je Symbian, ale javovky na ní samozřejmě jdou, na všech Symbianech jde java. ;-)

čtv 08.07.10 13:02
Hlavní admin

Poděkovali mu: 660 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

Ano, java hry na ni jdou, samozřejmě bez nutnosti certifikace. ;-)

Zvukový výstup je skvělý a repráky jsou naprosto dokonalé. Když jsem se školou na horách pustil něco z 5800XM, všichni obdivovali, jaké má skvělé repráky... :D

Avšak ty hry, opravdu nejsou nic moc. Mimo Nokie N97 na to není tento oddíl stavěný.
;-)

// Podpis v opravě.

čtv 08.07.10 14:14
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina