My-mobile
Právě je pon 20.11.17 21:48

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

League of Legends 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 3 x
Medaile: 2
Team member bronze (1) Designer (1)

Příspěvek League of Legends
Ahoj ludia, chcel by som vám uviesť do povedomia túto geniálnu free-to-play hru, ktorá beží už rok, za ktorý dostala hneď niekoľko ocenení, a hrá ju viac ľudí ako World of Warcraft (ktorý určite každý pozná). Ak je teda niekto kto túto hru nepozná, alebo pozná a ešte neskúsil, nehral myslím že je najvačší čas pretože začína Season 2 (teda druhá sezóna), ktorá obnáša úplne novú mapu s novým herným módom. Vraví sa že táto hra je založená na princípe starej hry (respektíve mapky na warcraft 3) menom DotA, dokonca ju robia rovnaký tvorcovia. Ale mňa dota absolútne nebavila/nezaujala, je tam strašná grafika, viem že na tú si mnohý nepotrpia ale predsalen, League of legends je ovela zábavnejšia, novšia,lepšia a hlavne každotýždenne updatovaná hra. Áno počuli ste správne každý týždeň update ktorý prinesie nového hrdinu! Tak neváhajte a určite vyskúšajte, už len preto že ju ja odporúčam ^^ . Hra beží na troch serveroch, US (americký), EU west (západná európa) a EU east (východná európa). Takmer všetci slováci a češi hrajú na servery EU EAST - takže odporúčam vybrať si ten.

Odkaz kde sa môžete zaregistrovať a hneď potom stiahnúť hru:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

cinematic trailer:

úte 06.09.11 15:01
Profil ICQ
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek League of Legends
Zdravím, kdo nezná hru League od Legends (moba hra), tak ať si ji vyzkouší. Hra je zadarmo, ale fungují zde mikrotransakce, které však nemají vliv na hru samotnou. Hra nesedne každému a pro někoho může být až obtížná.
Zde se můžete registrovat a poté stáhnout clienta na hru:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

PS: Kdo by měl zájem si jí zahrát, tak si mě může přidat můj nick ve hře je nečekaný a to Šváb z Pekárny

Naposledy upravil Tom_47 dne úte 01.05.12 11:54, celkově upraveno 1
Duplicita, sloučeno.

úte 01.05.12 06:26
Pokročilý

Poděkovali mu: 13 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek Re: League of Legends
Topic už je sice tady Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. ale také hru vřele doporučuju. Můj nick: Redrocz LVL: 16 Nejoblíbenější postava: Master Yi, Nasus, Ashe nebo Leona

Já jsem jako dveře. Někdy se namažu semtam si vrznu a jen čekám něž mě zavřou

úte 01.05.12 10:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina