My-mobile
Právě je stř 16.10.19 23:05

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

ONESTATION nebo jiná konzole zvládající NES hry apod. 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Příspěvek ONESTATION nebo jiná konzole zvládající NES hry apod.
Zdravím. Nevěděl jsem, do jaké sekce napsat, tak se předem omlouvám, jestli to sem nepatří. :-) A teď k věci:
Moc rád hraju oldschool hry (hlavně NES, SNES, ale zahraji si i Nintendo 64 apod). Dnes jsem náhodou na internetu při procházení starých retro konzolí narazil na ONESTATION. Podíval jsem se na pár videí a dozvěděl se, že konzole je zaměřena hlavně na tituly pro NES, SNES, SEGA. Hned jsem si vzpomněl, jak jsem jako malý hrál tyto hry (hraju je i dnes, ale vždy mě otravuje vytahovat celé to zařízení a připojení k TV :lol: ). Proto vážně uvažuji nad touto konzolí. Ještě než mi začnete navrhovat emulátory na Android, tak emulátory mám odzkoušené, ale ovládání na nic. Navíc se mi líbí, že tahle konzole jde připojit i k TV. Teď ale k problému: nemůžu ji nikde sehnat. Není už k dostání. Tady je link na 2 druhy. Líší se asi tím, že na jedné jdou hrát pouze 8bit hry a na druhé 16bit hry.

8bit
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

16bit
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Jaký je teda podle vás rozdíl (já myslím, že jedna je tedy určena pouze pro 8bit hry a druhá pro 16bit hry) a kde by se dala konzole sehnat?

Pro mě je totiž nutnost, abych si mohl zahrát legendárního Maria, Contra, Monster In My Pocket (konzole NES).

Také by mě zajímalo, jestli by tam šly hry nějak stáhnout přes net (původní hry pro NES), nebo jestli jsou k dostání hry pouze na těch kazetkách (cartridge).

Nebo jestli byste mi mohli poradit nějakou podobnou konzoli, která tohle vše zvládá. Potřebuji ale jen, aby zvládala tyto staré pecky (takže žádné PSP apod.). Klasika je prostě klasika. :wink:
Všem moc díky za pomoc. :-)

Děkuji za pochopení.

úte 07.05.13 22:44
Profil Twitter

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina