My-mobile
Právě je úte 12.12.17 20:33

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Prva ceska recenzia Nokie N95 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Příspěvek Prva ceska recenzia Nokie N95
tuto nokiu iste seci poznate ako najlpsi mobil/multimedialne zariadnenie. tu sa vsak pozreli nanho zblizsia aby vam predviedli co Nokia N95 dokaze...

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

tuto su fotky ktore nafotila...

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

no a myslim ze zapory preco ho nekupit su takpovediac zbytocne

Proč koupit?

* Integrované GPS
* Fotoaparát
* Displej
* Kompaktní rozměry
* Jack 3,5 mm
* Data a konektivita

Proč nekoupit?

* Nemožnost nabíjet přes USB
* Vysoká cena
* V balení chybí paměťová karta
* Navigace bude placená

Kdy?
V prodeji

Za kolik?
Doporučená cena: 22 990 Kč včetně DPH

úte 08.05.07 12:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek 
vela ? na ten mobil to je lacne!

čtv 24.05.07 21:06
Legenda

Poděkovali mu: 0 x
Medaile: 3
Member (1) Team member silver (1) Assistant admin (1)

Příspěvek 
Náhodou cena je v poměru možností tohoto krásného kusu naprosto v pořádku :wink: . Můj známý co pracuje v O2 měl možnost si ji vyzkoušet a cituji jeho slova "Podruhé jsem se zamiloval". Jediné na co si stěžoval byla velmi pomalá odezva . . . Musel pár vteřin čekat, než se mu aktivoval foťák a nějaké další funkce. Věřím, že tohle nový sw vyřeší. Jinak já mám obavy s výsuvné konstrukce, která údajně při psaní sms o sebe ťuká. No . . . hold si s tím musí Nokia poradít, než si našetřím 19 tisíc :lol:

pon 04.06.07 07:32
Profil ICQ
Legenda

Member (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Příspěvek 
jak jsem psal jinde..ta implentovaná, ani ne polofunkční GPS by mě psychicky likvidovala..o výdrži nemluvě..a velikost by mi na primárně používaný telefon taky nevyhovovala..

Apple iPhone 4

pon 04.06.07 08:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Legenda

Poděkovali mu: 0 x
Member (1) Team member silver (1) Assistant admin (1)

Příspěvek 
Á! Kritik Symbianu se nám ozval :lol: !

1) GPS: Aspoň něco než nic.
2) Výdrž: Není nic moc, ale u kterého mobilu je :wink:
3) Velikost: Na to co umí je 99 x 53 x 21 v klidu
4) Objektivnost: Jsi zaujatý vůči Symbianu :lol:
5) Rád tě zase vidím Chrono :wink:

pon 04.06.07 09:28
Profil ICQ
Legenda

Member (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Příspěvek 
nutíš mě reagovat :D jinak taky rád shlédávám starou gardu :wink:

k bodu 1) v tomto případě radši nic než něco.. To raději si koupím ( už mám koupeno :-) ) přídatný GPS modul, se 100 % použitím i hlasové navigace, která je hlavně pro jízdu v autě dost důležitá, jednou jsem ji nepoužil, pořád jsem čuměl na displej, jak se pohybuju, a málem jsem se vysekal :roll: . Polofunkční GPS v N95 slouží hlavně k ještě rychlejšímu spotřebování energie v 950 mAh baterii..tohle je fakt výsměch pro takový model...plynule přecházím k bodu 2) dle několika referencí a dokonce jedna je i osobní se při jen troše intenzivnějším používání, lze dopracovat k tomu, že se nabíjí normálně 2x za den..a tím není myšleno, že se s ním 24 hodin v kuse naplno pracuje :wink: pokud nebudou v distribuci baterie s větší kapacitou, tak je to dost špatné..ještě k té výdrži..u každého mobilu a většině PDA je situace lepší..3) s tou velikostí máš pravdu, štve mě spíš ta rozevírací koncepce, ale to je velmi subjektivní :wink: , dále působí celkem lacině, na to v jakém finančním rozmezí se jeho cena pohybuje 4) proti Symbianu zaujatý nejsem, není důvod..narozdíl od WM nepadá..ani nemůže..příjde mi, že je to spíš rozšířená java a nikoliv plnohodnotný OS... :lol: to bylo samozřejmě míněno žertem..Symb OS nemusím..ale hodnotím ted´ Nokii N95, vlastní OS nee
Dále třeba k fotoaparátu..abych byl upřímný, nevidím přílišný rozdíl od 3 mpix objektivu, snad jen že ty fotky jsou větší, kvalita je velmi podobná až stejná a nyní nesoudím jen z galerie na mobilmanii :wink: jinak hlavní plusy- 3,5 mm jack,bohužel jako posluchač mp3 by to chtělo nosit všude elektrickou zásuvku..Video je z N95 opravdu povedené+ opravdu propracovaná data, displej v dnešní době lepší průměr..(a jak se říká, kdo si zvykl na dotykový, už by jinam nešel)..je tu určitě velmi kvalitní přístroj, ale určitě ne nejlepší telefon současnosti, jak je často publikováno..nejlepší na trhu...to jsou jenom laciné a subjektivní názory, většinou hochů s mobilmanie, kterýma se pak každý ohání..pro každého je nejlepší telefon úplně jiný...nejlepší na trhu je N95, ale kvůli čemu? kvůli GPS, která je pro klasickou navigaci va automobilu téměř nevyužitelná? nebo snad kvůli té výdrži? či snad kvůli tomu, že je nejdražší...otřes..

no raději už svůj projev skončím

Apple iPhone 4

pon 04.06.07 10:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina