My-mobile
Právě je pon 18.12.17 06:04

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Sony NW-A800 VideoWalkman 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Příspěvek Sony NW-A800 VideoWalkman
V najnovsom Plus7dni som nasiel sekciu HI-TECH a co som nenasiel!!! Prave NW-A800... zatial som hladal iba v Googli ale odpisem vam kusok z casaku...

Popis:
Sony sa so znacnym odstupoma le predsa rozhodlo konkurovat legendarnemu iPodu Nano. Nedavno uviedol svoj prvy prenosny prehravac schpny prehravat nielen hudbu ale aj fotky a video - Walkman NW-A800. Predava sa bud cierny, ruzovy alebo biely, pricom jeho kapacita je 2GB, 4GB alebo 8GB. Vo vsetkych troch farbach je k dispozicii len s najmensou pametou, 4GB si mozno kupit bud bieli alebo cierny a 8GB len cierny Walkman podporuje videoformat MPEG4, dodava sa k nemu softver na pripadnu konverziu formatu. Video alebo fotky mozno prezerat na kvalitnom displeji TFT s uhloprieckou 5 cm, bateria vydrzi az 8 hodin. V pripade ze budete pocuvat len hudbu, bud Mp3 alebo Atrac, vydrz baterie je priblizne 30 hodin. Na model s najvecsou pametou je mozne nahrat az 5 500 skladieb resp. takmer 33 hodin videa. Za doplatok si mozno kupit autoadapter a prepojovaci kabel na prehravanie hudby cez autoradio. V zavislosti od velkosti pamete sa cena videovolkmena NW-A800 pohybuje od 6- az do 10-tisic Sk...

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Tu je nejake video:

Obrázek

Pomocka:
Dajte si do googlu vyhladavat bud v obrazkoch alebo vo webe tento vyraz: Sony NW-A800

Tak co na to vravite?????

sob 02.06.07 18:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek 
da sa ztym telefonovat nie? a nieje to velmi najkrajsie...ja by som skor bral SE w800 nebo SE w810 ty maju krajsi design

ned 03.06.07 19:51
Ex-Tým

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Příspěvek 
je to utok na iPod tak s s tym asi dat telefonovat nebude dat, koniec koncov ved to vyraba Sony a nie Sony Ericsson.... :wink:

pon 04.06.07 13:58
Profil Zobrazit autorovy stránky

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina