My-mobile
Právě je stř 13.12.17 10:24

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

LG KP501 Cookie 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek LG KP501 Cookie
Cuz, hej co na něho říkáte? Asi bych ho chtěl brat, hlavně se mě líbí, že je plno těch dotykových her na tuten LG .. no vim, že to není žádnej konkurent iPhonu :D , ale zas je za dobrou cenu, vypadá pěkně a víc už se plz vyjádřete VY .. nejlíp skušenosti no .. smoke
Tady jenom tak pro inspiraci, dyby někdo nevěděl jak vypadá

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pát 18.12.09 20:06
V.I.P.

Poděkovali mu: 207 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: LG KP501 Cookie
Asi takhle - rozhodně bych bral radši tohle, než nějaký sciPhone ;-).

pát 18.12.09 20:07
Nováček

Mmm dík za názor .. ale měl bych otázku. Moc se v dotykáčích nevyznám, takže bych se chtěl optat co to pořádně, tak zhruba, je ten sciPhone. :oops: Pochopil sem jenom, že je to kopie iPhonu. A to je to fakt tak nahowno? Pač tys (Poky95) psals, že je to "rádoby" značka

pát 18.12.09 21:50
Ex-Tým

Poděkovali mu: 40 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

SciPhone je Čínská kopie iPhonu. Vlastně to nemá vůbec nic s iPhonem společného jenom vzhled.

pát 18.12.09 21:53
Nováček

Ještě něco, když už se tak ptám ... Zajímalo by mě, jak je kp501 v porovnání s ku990? Myslím ohledně java her, pač plno her je určených na ku990, takže mě zajímá jestli pojedou hry určený na ku990 na kp501 (jinak rozdíl mezi kp500 a kp501 je prej jenom v tlačítkách a barvách krytu)
Prosím o upřesnění info, popřípadě opravu :) .. předem dík za odpověď
thx nikoho nemine

pát 18.12.09 22:48
Nováček

No tak mě to zajímalo jenom ty hry xD .. jako chápeš když je u pařby napsaný KU990 tak esi to pojede aji na KP501 ... jináč moc neřeším různý funkce .. chcu nějakej mobil, pač mám teďka W800i a tam mě nejede 1,2,3 joystick doprava a doleva a horní levý výběrový tlačítko :D ..
A čet sem, že si někdo vybral právě kp501 kuli tomu, že viewty je starý už.
A poprosil bych někoho kdo má KP501, aby mě plz poradil jak je to s těma hrama ..
EDIT: Pohoda už to vim .. LOCKněte to nebo klidně smažte 8)

sob 19.12.09 11:10
V.I.P.

Poděkovali mu: 207 x
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Citace:
rozlišovat foťáky podle megapixelů nemuže někdo kdo tomu rozumý

Doporučuji zopakovat si základy rodného jazyka ... jinak máš i nemáš pravdu, počet megapixelů sice není všechno, ale je to nepřehlédnutelný údaj.
Citace:
To že ňákej tvůj kamarád ten mobil má a stěžuje si neznamená že je to špatnej mobil

Špatnej mobil to možná není, ale je jasné, že kamarád s telefonem spokojený nebyl.
Citace:
v tomhle mi příde tvůj kamarád jako debil když si stěžuje na něco jako kp501cookie

V tomhle případě mi příjdeš jako debil ty, protože napsat do kolonky "Mobil" svoje telefoní číslo, přestože všichni ostatní tam mají model a značku svého telefonu, něco vypovídá samo o sobě. Navíc, stěžovat si na telefon značky LG je naprosto běžná věc, je to zabržděná cihla, která by skončila na pomyslném pohřebišti mobilní historie, nebýt dotykového displeje, který teď prostě letí, a každý průměrný teenager ho musí mít, aniž by třeba popřemýšlel o jeho kvalitě (rychlost reakce, multitouch, ...).

Těším se na tvou reakci. :d

úte 22.12.09 22:25
Nováček

No já do toho zasáhnu, pač sem se dozvěděl pár informací. Tak za 1. sem se dočetl, že kp501 má téměř nulovou operační paměť, tudíž je hrozně pomalý a všechno nabíhá pomalu a za 2. sem se o5 dočetl, že baterka je taky strašně slabá a když telefon používám pořád skoro v kuse, nevydrží baterka ani celej den. Takže sem se dneska kamoša, kerej kp501 vlastní, zeptal jak je to s tou baterkou, mezitim co sem si projížděl menu, galerii atd. Odpověděl, že když telefon neustále používá, tak mu baterka vydrží kolem 4 dnů, a to menu, galerii aj. co sem projížděl jelo naprosto plynule a krásně, oproti tomu co sem čekal za hrůzy. Takže z toho usuzuju, že aji recenze, u kterých bych čekal, že budou velmi pravdivý kecali jak když tiskne. A tím pádem sem se pro kp501 tutově rozhodl, a přes to nejede vlak. :)

stř 23.12.09 03:13
Nováček

Jo za chybi se omlouvám :D.. ale já nejsem žádnej češtinář. A za ten mobil taky :D. (číslo):D:D:D Ale ten mobil sem měl hodněkrát v ruce a je velice výkoný na tu cenovou kategorii.

//EDIT

Poky jen tak pro zajímavost kolik ti je let?

Poky95: 14

stř 23.12.09 15:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ex-Tým

Poděkovali mu: 113 x
Member (1) Team member bronze (1) Uploader (1)

Kašlať na hádky len si povedz čo má kp501/500 čo nema ku990.
Prečitaj si viac recenzií, pozri review na youtube, zváž všetky pre a proti obidvoch telefónov a potom vyber ten ktory ti bude viac vyhovovať.

Neznášam takéto témy lebo vždy je v nich vojna zastáncov jedného či druhého telefónu a nakoniec prídu tretí čo povedia že oba telefóny su na prd a poradia ti tretí.

čtv 24.12.09 10:08
Profil Zobrazit autorovy stránky

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina