My-mobile
Právě je sob 16.12.17 19:53

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Jaký mobil do 8K? 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Jaký mobil do 8K?
Čau po třech a půl letech se mi rozbil můj SE K610i a tak uvažuji o novém, chtěl jsem něco levného protože nikdy nemůžu vědět co se stane cestou z hospody, kde si ho položím a už nenajdu atd. :D Ovšem učarovaly mě dotykové telefony s Wifi, a tak sem se rozhodle pro:
telefon s co nejlepším fotoaparátem -5Mpx minimálně
s wifi a zbytek je mi nějak jedno :D
Dost se mi zlíbil tento:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
- má 8Mpx - ale o jeho kvalitě jsou různé recenze

Zároveň jsem se chtěl zeptat jak je to s brouzdáním na internetu u těchto telefonů a zda by šlo přes telefon na kartu stahovat z internetu větší množství dat - samozřejmě legálních ...

Naposledy upravil hadoukenmad dne úte 16.02.10 12:02, celkově upraveno 3

úte 16.02.10 11:23
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

Příspěvek Re: Jaký mobil do 8K?
1- linky do code.

LG....... Vy mě snad chcete zabít. Zřejmě si budu muset dojít pro pivo, abych se udržel při smyslech ... Nokii v této cenové skupině jsem nenašel.

Tudíš jsem se přiklonil k
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
i když SE taky moc nemusim, ale to je každého jiný názor.

S tim internetem. Pokud mobil obsahuje WiFi, tak to neni problém, pokud má telefon jenom GPRS (nemá WiFi), tak je s Internetem poměrně problém, který závisí na operátorech (O2,T-Mobile,Vodafone..) U GPRS máš rychlost dle signálu. (jako je u volání). Pokud máš to štěstí a chytneš 3G, tak máš výhodu rychlosti. Také musim říci, že za WiFi neplatíš ani korunu, (pokud něakou v okolí chytneš), ale u GPRS platíš za přenesená data (pokod nemáš něaký tarif, tak je to hodně drahé), já na 2 minuty na GPS (asi 2 MB - 400,-)

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

úte 16.02.10 11:55
Profil Steam
Nováček

Díky za tip - Co, že taková nenávist k LG? (rád si to poslechnu :D )
Nj ale "dyzajnově" ten SE není žádný skvost, a zapomněl jsem uvést, že bych rád dotykový a co nejužší tedle už má hloubku skoro 2cm ...

úte 16.02.10 12:00
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

k LG,mno řeknu to tak, že jejich reklamní kampaň přilákala ke koupi tuny lidí, kteří nevědí, co si kupují za blbost. Mluvím o S5230. Měl jsem příležitost ten telefon držet v ruce.......

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

úte 16.02.10 12:03
Profil Steam
Nováček

Njn tak kdybys měl firmu, taky budeš dělat marketing co nejlépe aby ses toho zbavil :D Takže nenávist jen k LG jako značce kvůli tomudle nebo konkrétnímu modelu?

Edit:
Nebo tento nevypadá vůbec špatně.. pokud by byl ten foťák kvalitní...

úte 16.02.10 12:16
Ex-Tým

Poděkovali mu: 113 x
Medaile: 3
Member (1) Team member bronze (1) Uploader (1)

W.a.r.l.o.c.k ale S5230 je samsung.
Radil by som lg arenu.

úte 16.02.10 18:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

viewty by ale měl být lepší než arena ne? četl sem diskuzi zda Jet nebo Arenu a vyhral Jet ale nevím zda Jet nebo viewty nebo úplně jiný protože na tyto telefony budu mít problém dát nějaké programy pro mobily které jsou většínou na androidy, symbian nebo WM ne?

úte 16.02.10 18:27
Profesionál

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Kupsi nokii 5800 Express music a mas to vyřešené.

úte 16.02.10 18:32
Nováček

3 MPx foták už je moc málo... spíš sem čet že ty LG bývají zasekané spomalené tak váhám

úte 16.02.10 18:37
Ex-Tým

Poděkovali mu: 111 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

LG ani Samsungy bych nebral za nic, ani Viewty, ani Star, ani Corby ani Arenu, jako jsou to slušný značky, ale jedině když se nejedná o mobily. LGčka jsou hrozný, maj problémy, Samsungy maj zase problém s instalací her a rozjedeš na tom jedině javu. Jinak hry na symbian/WM/android nedáš ani na samsung ani na LG, protože ty jsou jedině bez OS. Jinak já bych bral tu nokii 5800, ten foťák tak hroznej neni a funkčně je to skvělej mobil.

úte 16.02.10 19:15
Nováček

Ten LG se mi původně hodně zalíbil ale pak sem četl že je pomalý a zasekaný, tak radši SAM.
Zase kvůli hrám bych ho nekupoval naopak těch se ani nedotku si myslím, jde mi hlavně o kvalitní zobrazení internetu a aby šlo stahovat což se docela bez WM bojím že nenajdu žádný program který bude univerzální, je nějaký takový? ani nevím ty samsungy a LG mají svoje Operační sys. že jo? - jestli ano tak právě nevím jestli tam pak dostanu nějaký program na stahování....

úte 16.02.10 20:18
Ex-Tým

Poděkovali mu: 111 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Nemají operační systémy, rozběhneš tam jenom javu. A to neplatí jenom pro hry, ale i pro ostatní aplikace.

úte 16.02.10 20:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina