My-mobile
Právě je pon 18.12.17 13:50

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Apple iPhone 4 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Příspěvek Apple iPhone 4
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Je prý prototyp nového iPhonu který tam ztratil jeden ze zaměstnanců Applu.Já si myslím že by to mohla být pravda,ale taťka si myslí že to je reklama.Ostatně posuďte sami ,vše je nasáno v článku v odkaze,je tam i video (porovnání iPhone 3GS ,iPhone 4).

stř 21.04.10 05:59
Ex-Tým

Poděkovali mu: 3 x
Medaile: 2
Team member bronze (1) Designer (1)

Příspěvek iPhone 4 !!!!
Ludia videl som to tak pred týždňom na youtube, mal to nejaký číňan, čo som si pomyslel?

FAKE!!!

A načo som sa kukal???? na nový iPhone 4!!! video rovno na apple stránke!!!

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

věd posúďte sami. Bude to naozaj ten najlepší prístroj sveta?
bude drahý jak hovado?
*facepalm*
No dobre, drahý bude...5mpx camera s bleskom, nový dysplai (jeden pixel bude mať v reále veľkosť 78 micrometrov!!!), nová batéria, veď kukajte video...

Ešte dodám, som rád že som si nekúpil iPad....

úte 08.06.10 12:59
Profil ICQ

Příspěvek Re: iPhone 4!
Jesli ten iPhone 4 bude stat jak hovado, tak určitě kolem 40 000.
A ten iPhone 4 bude nejprodávenější iPhone vubec a ceny pujdou dolu, věřte tomu. Prostě normalní elektro technika.

stř 09.06.10 04:53
V.I.P.

Poděkovali mu: 207 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

40 000 ? Ty jsi asi něco hulil že ? Každopádně u nás výrobky Apple ještě dlouho nebudou nějak extra levné, holt za kvalitu se platí. To, že bude nejprodávanější je už reálnější, iPhony už mají (i u nás) zaběhnuté jméno. Jen jsem nepochopil to "Prostě normální elektro technika.", myslíš tím, že ceny elektroniky jdou postupně dolů ? Myslím si, že u iPhone to zas tak výrazné poklesy nebudou.

stř 09.06.10 12:41
Ex-Tým

Noo to je pravda, že cena rýchlo neklesne, keď ešte 3Gs je (pre mňa) finančne neprístupné a to som si len pred niekolkými mesiacmi kúpil 3Gčko (aj to poriadne lacno) a myslím si tiež, že určite si ho kúpia všetky tučné deti v amerike (ktoré na 16tku dostanú bentlee so šoférom a k tomu vilu a jachtu) nieže by som závidel, tam je proste iná úroveň.
A kúpia si ho šeci najma preto, lebo čo som čítal po nete, ludia čo si dali iOS 4 do iphonu 3G/3Gs (2g ani neskúšali asi radšej), tak baterka im skapala po niekolkých hodinách stand-by, a ako ste mohli vidieť vo videu tak má ovela lepšiu batériu, takže možno už len preto...

A ešte chcem dodať že, 40k určite stáť nebude, možno prvé kúsky budú ultra drahé ale 40k nie, a jak som sa rôzne stretával s tým že 90 percent mojich kamošov (hlavne z čiech, teda internetových kamošov hlavne) si myslý že už len teraz staré 3G stojí 15k KČ ,- čo je heroická suma.

Ale týto, čo sa o ceny zaujímajú a pravidelne ich sledujú (a hlavne poznajú ludí čo poznajú ludí) tak vedia že iP zoženiete za 200 euro (5300kč?) aj to 3G 8GB, čo už niečo rozbehá, napr. ja som mal svoj 3g 8g za 150 euro a som spokojný...ale naším hlavným nepriatelom pri kúpe apple výrobkov je ako inak čas, je to velice drahá značka

som sa trošku rozpísal, sorry.

stř 09.06.10 13:01
Profil ICQ
Profesionál

Poděkovali mu: 0 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: iPhone 4 !!!!
Nejlepší bylo video......
Měli už na převádečce problémy....
V překladu: Tak a teď vám ukážu jak asi vypadá na novém iPhonu internet.....pochvilce černý obrazovky a hlášek typu pitomej krám.....no tak asi neukážu :D
Ale s jedním musím souhlasit.
Bude mastnej.
HOOOOODNĚ MASTNEJ TAK OKOLO 25k!!!

čtv 10.06.10 20:30
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: iPhone 4 !!!!
myslím že toto fórum je pre tento topic ideálnejšie... presunuté+zlúčené :arrow: :idea:

pát 11.06.10 13:31
Ex-Tým

Poděkovali mu: 113 x
Member (1) Team member bronze (1) Uploader (1)

Příspěvek Re: Apple iPhone 4
Sklo na oboch stranách? Čo to sakra má byť?
Dizajnovo je pekný ale má kopu bezvýznamných hlúpostí. Sklo aj na zadnej časti telefónu, určite sa bude držať skvelo v spotených rukách. Micro sim, ďalšia bezvýznamná hlúposť, ide len o odstránenie plastu okolo kontaktu, nič prelomové ale ako náhle odstránite plast musíte mať adaptér aby ste sim mohli použiť v inom telefóne. Vstavaná batéria, nepraktické. Napr.: Keď niekto ide na dlhšiu cestu kde nevie či bude mať prístup k elektrine tak si vezme 2 batérie, ale pri iPhone si vezme 2 iPhony? Alebo o 2-3 roky, možno aj skôr, keď tam chcípne batéria, telefón musí ísť do servisu, nebolo by lepšie len vymeniť baterku?
Nehovorím že je zlý, má 5mpx foťák a nahrávanie vide v hd, skvelý display a parametre ale keď mám vyhodiť také peniaze, tak také chybičky krásy by tam byť nemali.

pát 11.06.10 14:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.

Poděkovali mu: 207 x
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

To sklo mi také příjde jako hovadina, jinak jsou to nedostatky pro iPhony naprosto typické, a já už je považuju za samozřejmost. Když jsem viděl Multitasking na tom novém OS v akci, tak jsem si položil otázku "A multitasking je kde ?"... snad to ještě vyladí - je to spíše věc nastavení aplikací, než samotného OS, test probíhal na starých aplikacích, které na multitasking nejsou stavěné. Proto mě také eventuelně více láká Androidí telefon, než iPhone.

pát 11.06.10 14:35
Ex-Tým

Poděkovali mu: 113 x
Member (1) Team member bronze (1) Uploader (1)

A neskutočne ma štve že tie inovácie z iPhonu 4, teda okrem displayu a fotáku už BBerry používa už dávno.
Multitasking má každý model od Os 4.2, blesk používajú tiež pár rokov dozadu, natáčanie videa v HD by malo mať BBerry 9800 bold s os 6, qwerty a dotykovým displayom.

pát 11.06.10 14:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ex-Tým

Nič proti BB, ale celkový design mobilu sa mne osobne nepáči, určite qwerty klávesnice (ktorých som velký fanúšik) sú šupy, ale keď je to nacapené pod dysplaiom (výnimkou bol SE P1 kde to bolo krásne spravené) a ešte k tomu som počul niečo o platení BB služieb..(mail,net,atď) ale to neviem či nebolo ešte na starších modeloch bez WiFi.
Celkovo má tak iPhone najlepšie meno vo svete, predávať sa bude vždy (ešte som nevidel američana čo by nemal buď iP alebo BB, iba snáť pár výnimiek s htcčkami atď :) ) no a kde som skončil? jááj no jasné..oné ludia sa síce sťažujú na tie nedostatky na iP (je ich viac jak dosť) ale aj tak kupujú, lebo je to od applu :D

//EDIT

Keby apple predával aj roztrhané ponožky s ich logom tak to predajú.

sob 12.06.10 10:35
Profil ICQ

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina