My-mobile
Právě je pát 15.12.17 22:45

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 "Čínský" IPhone 

Tak co?Líbí se vám "Čínský IPhone"?
Jasně,super! 13%  13%  [ 12 ]
Celkem jo. 16%  16%  [ 14 ]
Nic moc. 10%  10%  [ 9 ]
Hnus! 61%  61%  [ 54 ]
Celkem hlasů : 89

"Čínský" IPhone 
Autor Zpráva
V.I.P.

Poděkovali mu: 207 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: "Čínský" IPhone
Spolužák si teď pořídil falešného ajfouna a docela mě to překvapuje, všecko je svižné, funguje to jak má. :) Jsem zvědavej jak dlouho mu vydrží. :)

pon 07.02.11 15:55
Ban!

Poděkovali mu: 2 x

Takovéhle telefony mají nízkou životnost, svižný je, ale taky tomu odpovídá to, co na něm běží.. Když už falešnýho ajfouna, tak jedině s upravenejma WM, ty už aspoň za něco stojí...

pon 07.02.11 16:15
Profesionál

Poděkovali mu: 7 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

no tak zas nám uplynul nějaký ten čas a mě opět zajímá jak vám vaše mobily fungují, zvláště mobil který má sonic.077. Víte, pro mě je toto téma takovej dotazník jak dlouho pro vás budou bezva než se vám porouchaj a bude to pro vás čínskej šunt.

//EDIT

no teď sem se podíval na profil sonyka a nic o sciphonu nebo co to bylo tam už nemá...

stř 20.04.11 15:15
Expert

Poděkovali mu: 174 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

no já bych si takovej křáp nikdy nekoupil to už radši hloupej samsung a kdybych ho dostal okamžitě bych udělal crash test

čtv 23.06.11 16:46
Ex-Tým

Poděkovali mu: 360 x
Medaile: 5
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1)

Lidi, proč si kupujete tyto kopie? Jestli jen kvůli tomu, že budete cool, tak se na to vyprdněte. Za 2000Kč nebo kolik to stojí máte mnohem lepší a kvalitnější telefon.

Naposledy upravil Brett dne pát 24.06.11 16:41, celkově upraveno 1
upravena šílená hrubka, promiň, ale fakt to bilo do očí :)

pát 24.06.11 08:01
Pokročilý

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Ja dnes slysel o falesnem cinskem Apple Storu

čtv 21.07.11 16:26
Profil ICQ
Nováček

Poděkovali mu: 3 x

No tak jsem si to tu hezky pročetl a zjistil že kopie iP je odsuzována především lidmi který ho viděli akorát tak na obrázku a funkce porovnávají s pravým iP, opravdu logika no, nezbývá než se jen pousmát :). Naopak, ti kteří s ním měli tu čest, si ho chválí a ani nikdo tu snad nepsal že by s ním měl problém. Osobně ohodnotit nemůžu jelikož ho nemám, ale je na cestě - SciPhone i68 4G. Proč jsem se pro něj rozhodl? Nepotřebuju žádný spešl funkce, volat + psát SMS umí a to vedlejší co se mi líbí je dotykáč, WiFi, Dual-SIM + cena a co jsem se dočetl taky má pěknou hlasitost, což já kterej mobil používá i jako mp3 přehrávač oceňuju. No těším se až příjde a hlavně budu moct osobně ohodnotit a doufám i potvrdit můj prozatimní kladnej názor který na něj mám. Určitě pokuď nezapomenu třeba po měsíci sem přihodím už i moji ňákou zkušenost co se tohoto týče. Jinak ta "nízká" cena je i dána tím, že Číňani se nechtějí párat zárukou, ale jde jim hlavně o prodej, takže buď je to prostě tak a nebo záměrně jelikož třeba počítají s poruchama, kdo ví... No doufám že budu mít ten šťastnější kousek, aneb co kus, to originál a žádná komplikace nenastane a i když tak se uvidí co se dá dělat, ten litřík mě při nejhorším nevytrhne. Vím do čeho jdu a s čím i můžu počítat, navíc bude i zkušenost pro příště. :)

ned 24.07.11 03:12
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1325 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Ono s fejkovým iPhonom som mal tú česť. Pre nenáročného užívateľa to nie je zlý prístroj, no od každého "fejkového" iPhonu možno čakať čosi iné. Čínsky trh je týmito vecami preplnený (videl som to na vlastné oči) a rôzne modely fejkových iPhonov môžme počítať na stovky. Pokiaľ natrafíte na nejaký vydarený kúsok tak môžte byť spokojní. No nájdu sa aj mimoriadne slabí "jedinci" na ktorých sú zväčša použité len najlacnejšie materiály a po ich zakúpení ich predajcu už nenájdete ^^

Zhrniem to tak, že kto sa chce do takéhoto niečoho pustiť musí mať aj kúsok šťastia :-)

Inak k tomu fejkovému Apple Storu:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

To ma fakt položilo ^^

ned 24.07.11 13:56
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina