Který vybrat mezi 5 mobily?

Zde si můžete povídat o mobilních telefonech.

Moderátor: Pomocní administrátoři

Odpovědět
Andris
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08.10.10 21:39
Mobil: SAMSUNG
Kontaktovat uživatele:

Který vybrat mezi 5 mobily?

Příspěvek od Andris »

Prosím o radu, který z uvedených mobilů si vybrat nebo mi poradíte jiný s podobnými parametry? Cena do 3000, focení jen momentek, MP3 přehrávač. Jinak nějak víc náročná na vybavení nejsem.Hlavně spolehlivý a odolný vůči dětským rukám. Děkuji za každou radu. Zatím se rozohduji mezi:
Nokia X2
Nokia 6303
Samsung S5230
Nokia 5230
Sony Ericsson C510
Poky95
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 2825
Registrován: sob 21.02.09 15:14
Mobil: Nexus S
Has thanked: 93 times
Been thanked: 183 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Který vybrat mezi 5 mobily?

Příspěvek od Poky95 »

Já bych si z tohoto seznamu asi nejraději vzal 6303, jinak v této cenové kategorii zázraky čekat nelze.
W.a.r.l.o.c.k
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 2173
Registrován: pon 15.12.08 20:28
Mobil: Poco F3
Hodnocení člena: [url=http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&t=15360]ZDE[/url]
Bydliště: Minas Morgul, v budoucnu pod mostem
Has thanked: 504 times
Been thanked: 359 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Který vybrat mezi 5 mobily?

Příspěvek od W.a.r.l.o.c.k »

S5230 okamžitě škrtněme velkou čárou.. asi takhle -> .


Z víše uvedených určitě 5230 (Nokia). Za tuto cenu se prostě nedá sehnat lepší vybavení. Bohužel není odolný jako např. 6303
STEAM - LAST.FM - ČSFD
_________________________________________
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."
Uživatelský avatar
Slim50
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 251
Registrován: čtv 18.12.08 18:16
Mobil: HTC One
Has thanked: 32 times
Been thanked: 8 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Který vybrat mezi 5 mobily?

Příspěvek od Slim50 »

Já bych byl nejspíš pro 6303.Také jí vlastním, a jsem naprosto spokojen.Odolnější mobil jsem zatím neměl, ocelový kryt opravdu hodně vydrží :), podporu mp3 má taky, a foťák, (na ty občasné momentky) bohatě stačí.:)
Všechny userbary mi dělal MHCfan, kterému tímto za ně děkuji.
Andris
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08.10.10 21:39
Mobil: SAMSUNG
Kontaktovat uživatele:

Re: Který vybrat mezi 5 mobily?

Příspěvek od Andris »

Ta 6303 se mi líbila asi nejvíc. Jen mám ještě jednu otázku. Někteří vlstníci tvrdí, že jim při psaní SMS T9 zkracuje zprávy. Nejde prý vypnout česká diakritika. Co je na tom pravdy?
liskni.se
Ban!
Ban!
Příspěvky: 134
Registrován: pát 30.07.10 19:59
Mobil: iPhone 4, 4.2.1, JB
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Který vybrat mezi 5 mobily?

Příspěvek od liskni.se »

V téhle cenové kategorie z těch, ze kterých se rozhoduješ, tak tu 6303, dobrý hudební přehrávač má v kategorii do 3000,- např. SE W350i, kamarád jej má, ale foťák je tam na 2 věci. Kamarád jej u kamarádky házel ze stráně, letěl tak 12 m a pak dalších 5 m se kutálel a přezil bez jediného škrábance, akorát se se myslím pootevřel zadní kryt, ale nechci lhát.
To Andis: Opravdu nejde vypnout, u N73 byly problémy taky, ale našel jsem na internetu něco, co jej vyplo, bylo to pro N70, ale jelo to, už jsou to ale 2 roky, po prvním trojhmatu jsem to už ani nehledal, stačí párkrát zmáčknout "*" a přeblikne tam slovo, bez diakritiky.
Jsem pirát, warezím. Je to sviňárna a já to vím, ale kdo to jednou zkusí, nepřestane.
Andris
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08.10.10 21:39
Mobil: SAMSUNG
Kontaktovat uživatele:

Re: Který vybrat mezi 5 mobily?

Příspěvek od Andris »

Tak to je blbý. T9 docela hodně používám. Tak to půjdu asi do té Nokie 5230 a doufat, že mi s ním děti nehodí.
liskni.se
Ban!
Ban!
Příspěvky: 134
Registrován: pát 30.07.10 19:59
Mobil: iPhone 4, 4.2.1, JB
Been thanked: 2 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Který vybrat mezi 5 mobily?

Příspěvek od liskni.se »

Myslím že kamarád ji má, vypadá celkem stylově, ale prý není nic moc, nevím co je na tom pravdy, ale já do nokie už nikdy nepůjdu. Ale v té cenové kategorii toho na výběr fakt moc není.
Jsem pirát, warezím. Je to sviňárna a já to vím, ale kdo to jednou zkusí, nepřestane.
Odpovědět

Zpět na „Pokec o mobilech“