My-mobile
Právě je pon 11.12.17 12:29

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Samsung Star II - znovu a lépe? 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 316 x
Medaile: 3
High calibre silver (1) Uploader (1) Helper (1)

Příspěvek Re: Samsung Star II - znovu a lépe?
takže teď budu muset místo Sodana psát, proč nejdou Android hry na Samsung Star 2 ^^
Ale ten foun je FAIL už jednička byla mega super awesome FAIL ! ^^

ned 30.10.11 11:39
Profil Steam Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.

Poděkovali mu: 207 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Samsung Star II - znovu a lépe?
imo píše:
Poky95 píše:
Star je jeden z nejúspěšnějších telefonů světa, že je to šmejd, který má problém s java hrami je věc druhá. Vzhledem k tomu úspěchu mám k němu určitý respekt, i když bych ho nikdy nechtěl ani zadarmo.

Na druhou stranu, low-endové produkty "výrobce mikrovlnných trub" (když ukázali co letos plánují na CESu, tak je tohle označení přinejmenším urážka) se mi zamlouvají daleko více.

:facepalm: :facepalm: poky zamysli sa čo hovoríš, ľudia to nechcú len na hry, ale aj VOLAŤ (a pozerať z toho maily a také veci, kedže to má wifi) z toho a nie každý má peniaze na 500-600eur mobil...

A LG je výrobca mikrovlnných rúr ??? má jedny z najlepších monitorov lepšie ako hp, asus či acer...hlavne že na asus či acer by si niečo také nepovedal že vyrábajú "shity"...(viď. notebooky, atď...) (LG, Samsung, AOC, NEC) :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Máš ban, možná není permanentní a ty si to ještě přečteš, tak si dám tu práci s reakcí:
1. než na něco zareaguješ, přečti si celé vlákno, nepůsobíš pak hloupě
2. java hry byly jenom příklad (jakože hry patří mezi hojně používané aplikace na mobilu), klidně si tam dosaď aplikaci na účetnictví
3. v postu, který cituješ se nevyjadřuji k tomuto Staru II, ale k původnímu Staru, ten wifi neměl
4. já taky nemám 500-600 euro na mobil, ale když o pár stovek korun se daly koupit daleko lepší telefony, tak se objektivně dá říct, že to byl šmejd
5. očividně jsi můj příspěvek vůbec nepochopil, neboť já se tam LG dokonce zastal, viz. bod 1
6. než příště někam něco napíšeš a nahážeš za to několik facepalmů, použij mozek

PS: Jednu chybu jsem tam přece jen měl, měl jsem místo "high-endové" napsáno "low-endové", ale toho jsi si samozřejmě nevšimnul, protože jsi se už akorát tak těšil, jak si do mě kopneš v naději, že jsi strašně nad věcí.

sob 12.11.11 22:50
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina