My-mobile
Právě je pát 15.12.17 05:14

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

HTC Sensation vs. Samsung Galaxy S II. 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek HTC Sensation vs. Samsung Galaxy S II.
ahoj, Chtěl bych si koupit nějaký pořádný telefon s dvoujadrem a prisel sem na spor mezi temito 2ma. S II má lepsi displej, je tenci (pro mne nevyhoda) ale je o celkem dost drazsi. To HTC Sensation má kovovou konstrukci. celkově je hodne pevny. má super style. a hlavne je hafo levnejsi :) asi vyhraje :) ale kdyžtak prosím poradte nejaky klady a zapory. nevimjiste, kterej si vybrat. díky.

Minecraft
THAW

Naposledy upravil Brett dne pon 05.09.11 06:15, celkově upraveno 1
proč koš? přesunuto

pon 05.09.11 05:24
Moderátor

Poděkovali mu: 534 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

Příspěvek Re: HTC Sensation vs. Samsung Galaxy S II.
S II má lepší displey pouze jakože v kvalitě, ale rozlišením je na tom hůř . S II nejenom, že je tenčí, ale je i křehčí, zato Sensation je pevnější a "tloušťka" je akorát a zadní kryt je dobře pogumován, avšak je zase těžší.

Tak opět je důležité, na co mobil potřebuješ a na co bys ho chtěl využívat.

S II je hlavně na ten výkon, pro takové "managery", ale i hraní her, protože výkon je dobrý, ale jen o pár stupnic proti Sensation. Má lepší foťák (co jsem slyšel), a prostředí pro Samsung je zpracované krásně.

Sensation má navrch s rozlišením displeye (využiješ to jak u hraní her, tak prohlížení internetu, obrázků a přehrávání videí), obecně se Sense, HTC Hub je hrubej (hlavně ty doporučení uživatelů), přehrávání *.avi je lepší, než u S II, protože tam se to seká, i když si stáhneš přehrávač třetí strany.

HLAVNĚ NEHLEĎ NA TY ČLÁNKY, KDE JE NAPSÁNO, ŽE OBOUM RAPIDNĚ PADÁ SIGNÁL WIFI I VÝDRŽ BATERIE ! JE TO HOLEJ NESMYSL.
Sensation mám již nějakou dobu a ani jedna z těch "vad" se mi doteď nestala a to už jsem ho "nějak" vyzkoušel.

Takže můj názor znáš, ale je podstatné, jak už jsem psal, na co mobil potřebuješ a na co ho využiješ

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pon 05.09.11 06:37
Ex-Tým

Poděkovali mu: 118 x
Medaile: 1
Helper (1)

Doporučil bych prostě osahat si S2 i Sensation a dát na celkový dojem. v HW je S2 napřed, ale je to nepatrný rozdíl.

pon 05.09.11 15:54
Pokročilý

Poděkovali mu: 8 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

naco dvojjadro ? na multimedia ti skvele postaci aj jednojadro, a ak chces hry tak to radsej ps vita... a s tym rozlisenim, ja mam htc hd2 kde je iba tft lcd, a je to celkom dobre, takze nejaky super amoled ci retina sa ti az tak nezide, ale ked na to mas :)

úte 06.09.11 16:12
Moderátor

Poděkovali mu: 534 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

možná OT . .

na co dvou-jádro ? Sice se to zdá opravdu hodně výkoné, ale většina !DOSAVADNÍCH! aplikací tento výkon nevyužije, ale co víš, co se může začít vytvářet ? co víš, jaká bude verze dalšího Androidu pro tyto telefony ? Třeba nová verze bude plně využívat dvou-jádro, tak poté se (pouze tipuji) s aplikacemi, hrami a všeličím možným, "roztrhne pytel".

Ale je to pouze můj úsudek a když člověk chce mobil a rozhoduje se mezi těmito, tak se mu to snažíme pomoct vybrat "ten správnej".

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

úte 06.09.11 17:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina