My-mobile
Právě je pon 18.12.17 15:41

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Výměna názorů ... 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 40 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Výměna názorů ...
Dávám sem Steam konverzaci na téma Android vs ios od Apple pro zasmátí.Protože je povoleno pouze 10 smajlíkú, tak jsem je nahradil slovem: „smajlík“

Obrázek

[17:20:18] λnvil: Nikdy nikomu neříkejte své heslo.
9. října 2011
16:00 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: caw jaké je to Rage ?
16:08 - Kuře_na_Paprice: dobre
16:15 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: To je prvni hra co znam ze ma 20 GB.
16:22 - Kuře_na_Paprice: to je proto ze je tam i multiplaier a language patch takze hra ma nejakych 9gb coz je normal
16:23 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Mulťák ale bez origo stejně nepude
16:31 - Kuře_na_Paprice: ale jde „smajlík“
16:31 - Kuře_na_Paprice: i coop
16:32 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Mulťák jde ? to sem zvědavej
16:33 - Kuře_na_Paprice: kdyz vis jak nato tak jde kazdy multak
16:34 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Ale do určité doby, než udělaj novej patch
16:36 - Kuře_na_Paprice: omg vubec nevis mel bys zacit navstevovat wf
16:36 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: WarForum ?
16:38 - Kuře_na_Paprice: jo
16:39 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Na mém iPodu Touchi si zahraješ craklé hry online, na PC moc ne :(
16:43 - Kuře_na_Paprice: ipod touch si strc do prdele „smajlík“
16:44 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Lepší hraní v kapse jsi neviděl
16:45 - Kuře_na_Paprice: to teda videl na vsech telefonech co maji android xDD
16:45 - Kuře_na_Paprice: ipody sou sracky
16:45 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜:„smajlík“
16:45 - Kuře_na_Paprice: jen platis za znacku co nic neumi
16:46 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Je na iTunes přes 250 000 aplikací, androjd jich tolik nemá „smajlík“
16:47 - Kuře_na_Paprice: polovana stech aplikaci ani nefunguje a druha polovina je uplne k hovnu „smajlík“
16:47 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Fungujou všechny
16:47 - Kuře_na_Paprice: ale to nemeni nic natom ze jsou totalne na picu a onicem opak na androida jsou mnohem lepsi a hlavne pouzitelnejsi
16:48 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Aplikace jsou super, a hry ještě lepší to my prostě nevemeš
16:49 - Kuře_na_Paprice: to ti vezmu vse co je na Isracku tak je i na androuida a navic mnohem vic :D
16:49 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: 250 000 ? „smajlík“
16:49 - Kuře_na_Paprice: mnohem vic
16:49 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜:„smajlík“
16:50 - Kuře_na_Paprice: ipod je proste na hovno jednou ti to dojde uz je konec apple hoven
16:50 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜:„smajlík“
16:50 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜:„smajlík“
16:50 - Kuře_na_Paprice: zakladatel je down a firma de tam kam mela uz davno do sracek
16:51 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

16:51 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Proto mam iPoda
16:52 - Kuře_na_Paprice: tak kdyz si zaparenec co musi parit i mimo domov tak jo :D
16:52 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

16:53 - Kuře_na_Paprice: to je i na android „smajlík“
16:53 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Nahovno ovládání
16:54 - Kuře_na_Paprice: meles hovna protoze mas jabko v drzce si zaujaty takze se stebou nelze bavit
16:54 - Kuře_na_Paprice: navic to co maji ipody maji uz vsechny chytre telefony a jeste lepsi
16:55 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Hrál jsi něco na Androidu ?
16:55 - Kuře_na_Paprice: jo hral
16:55 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Tak seš zaujatej
16:55 - Kuře_na_Paprice: a ty si retard
16:55 - Kuře_na_Paprice: rikam neda se stebou bavit
16:55 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: beru to jako poklonu
16:56 - Kuře_na_Paprice: kazdy pouziva to co mu nejvic vyhovuje tak furt necpi nekomu ihovna
16:56 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: a ty zas Android
16:57 - Kuře_na_Paprice: kdybych te neznal tak reknu ze si mentalne retardovane decko ale znam te takze si asi zase vlihu
16:58 - Kuře_na_Paprice: a to ze i ipod chcipa pred ocima a android jde v pred to uz neni muj problem
17:00 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Nevim kde si zjitil ze Apple "chcipa" ale smrt Jobse na to nema vliv Apple ma dost podobne smyslejicich lidi co firmu povedou dal
17:00 - Kuře_na_Paprice: at si vedou to me je uplne u prdele sracky delal driv tak at si sracky dela dal
17:02 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Meles hovna , ani nevis jak firma vznikala. To ten tvuj Android nebyl ani na papire. A za ty Dotykáče muzes dekovat Applu
17:04 - Kuře_na_Paprice: vim jak ta pojebana firma vznikla ale je mi to u prdele a navic se tu nebavime o technologii ale o softwaru coz s iphonu dela nehoraznou sracku kdybych tak si bez olizovat iphone a uz me nech kdybych chtel stravit odpoledne bavenim se o hovnech jdu do kanalu
17:05 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: podivej se na tohle a pak neco mel:

17:06 - Kuře_na_Paprice: nedivam se na dokumenty o dvou madistvych homosexualech takze si to zkoukni sam
17:07 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜:„smajlík“
17:07 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜:„smajlík“
17:08 - Kuře_na_Paprice: mas iphone tak se stoho treba poser nikoho to nezajima ale furt o tom musis mlet pritom je to uz davna minulost co je vsem u prdele
17:09 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Jestli jednou budes mit deti coz pochybuju, tak se jejich deti budou ve skole ucit o Stevu Jobsovi
17:10 - Kuře_na_Paprice: to verim mile deti to byl ten buzik co sice vytvoril revolucni technologii na kterou by stejne nekdo prisel ale pekne ji dojebal a zjebal hlavy mnoho lidem a ti lide pak otravovali dalsi lidi na steamu s iphonama
17:11 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Koukni se na ten film pokud te zajima IT, coz asi ne
17:12 - Kuře_na_Paprice: to opravdu nezajima 2 buzici co si v garazi masti pero a nahoudou udelaji pc
17:13 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: Je to i o zakladateli Microsoftu, na jehoz systému ti prave bezi ta tvoje plechovka pod stolem.
17:14 - Kuře_na_Paprice: mam ji na stole a mam tam MAC :D ne kecam nemam a proc protoze nic neumi a proc protoze je od applu „smajlík“
17:16 - Kuře_na_Paprice: hele vis co mam napad bez si jobse treba vykopat a ojebej ho do riti co ty nato to te na chvilku zabavi a prejdes na jine myslenky zustan si u applu ok a ja zase u androidu ted musim zajed pro auto do servisu takze zatim pa :*
17:16 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜: zabi se cestou :)
17:18 - Kuře_na_Paprice: jestli uvidim po ceste nejake decko co si hraje s iphonem tak mu ho rozjebu :D a kdybych nahodou potkal jobse tak ho taky rozjebu :D
17:18 - ︻デ═一 λnvil ☞ios4.3.2☜:„smajlík“
Kuře_na_Paprice je právě Nepřítomen.

CPU: i7-4770K
DESKA: GIGABYTE Z87-HD3
RAM: Corsair 4GB Vengeance Low p.
VGA: ASUS EN GTX470
AUDIO: Creative SB X-Fi mx Xtreme Audio
HDD: 2TB
ZDROJ: Corsair TX750-750W

Naposledy upravil anvil dne ned 04.03.12 16:39, celkově upraveno 3

ned 09.10.11 16:48
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Výměna názorů ...
KOnec... :D

úte 11.10.11 19:10
Expert

Poděkovali mu: 34 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation bronze (1)

:lolec: V něčem s paprikou souhlasím, v něčem ne, ale hádka pěkná ^^ Taky ve škole vedeme válku na téme Windows Mobile vs. Android ^^

Dneska si každej trouba koupí tričko a jedničkama a nulama, stáhne si pár ajťáckých her a hned si o sobě myslí, že je těžkej geek...

Obrázek

úte 11.10.11 19:35
Profil Skype Facebook Zobrazit autorovy stránky
Profesionál

Poděkovali mu: 23 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Android válcuje Windows Mobile. :metal:

stř 12.10.11 14:05
Profesionál

Poděkovali mu: 30 x
Writer silver (1)

Android válcuje vše :metal: jen to ještě není vidět :D Káždopádně windows mobile nikdy a já osobně apple taky ne, protože apple a cokoliv od nich nesnáším kvůli předraženosti.... viz SGS2 a Iphone4 I dont like Apple... :twisted:

Hboot - 1.49.0007 S-OFF
Radio - 11.77.3504.00P_11.25.3504.06_M
Kernel - MiRaGe
ROM - LiquidSmooth v3.0 BETA (4.4.2)
Recovery- 4EXT Touch

stř 12.10.11 15:16
Hlavní admin

Poděkovali mu: 259 x
Medaile: 6
Member (1) Specially member (1) Only one (1) Team member gold (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Windows mobile uz v dnesni dobe ne, ale windows phone nejakou budoucnost ma, nicmene volil bych android. :-)

stř 12.10.11 16:17
Profil ICQ Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Co se tyce Jabka,je to predrazeny paskvil,ktery me nuti chovat se tak, jak mi to mobil dovoli.Ale me nebavi delat nejaky platforme otroka.Androus je Open -source.Spoustu lidi na nem dela vcetne amateru.Je fajn ze si telefon prispusobim ja jak chci.Ato me na tom bavi.Jedinny nedostatek je vydrz baterky,ale to se da prekousnout.Co se tyce Symbianu je to mrtvy system,posledni update na S3 Belle me akorat ujistil,ze prejit na Android je dobra volba :bang: ,kazdopadne jsem zvedavej jak se projevi spoluprace Nokie s Microsoftem,ale myslim si ,ze by WM mohl casem jit troch nahoru.

čtv 20.10.11 12:30
Ex-Tým

Poděkovali mu: 360 x
Medaile: 5
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1)

Nechápu názory, že Apple je předražené stračka. To mi fakt nejde do hlavy. Jen proto že je něco drahé a ty si to třeba nemůžeš dovolit je to sračka? Takto smýšlí hodně lidí a já je nechápu. Osobně můžu říct, že Apple je špička. Ano, jdu do Androidu, ale ne z důvodu že by se mi iPhone nelíbil. Jen chci zkusit něco jiného. A porovnávat iOS a Android je jako porovnávat jabko s hruškou. Jsou to dva úplně rozdílné systémy se svými klady a zápory. A to co mele Kure_na_paprice dokazuje, jak neinformovaný je v tomto ohledu.

čtv 20.10.11 12:51
Ex-Tým

Poděkovali mu: 857 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre gold (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Je to tak. Kdo nevyzkouší tak neví jaký iPhone je. Dříve jsem iPhone moc nemusel ale pak jsem vyzkoušel, přečetl pár recenzí a zjistil jsem že je to špičkový přístroj. Určitě se najde plno lidí co budou opačného názoru, ale jestli se tady najde někdo kdo iPhone používal déle a stěžuje si na něj tak to ho chci vidět.

čtv 20.10.11 14:42
Profil Steam
Ex-Tým

Poděkovali mu: 246 x
Member (1) High calibre silver (1) Team member silver (1) Helper (1)

Nejsem sice moc velkej applák, ale to kuře má v hlavě slámu. iDevices sice nejsou nejlevnější, ale podle mě jsou velmi kvalitní a vydrží roky. Android má ovšem větší budoucnost, neboť je dostupný i za 3.000 (Huawei U8500).

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

Bring back HiFake.

pát 21.10.11 05:51
Pokročilý

Poděkovali mu: 7 x
Writer bronze (1)

Já mám iOS i Android a mám rád oboje. IOS mám rád pro jeho odladěnost a jednoduchost, ale Android mám ještě raději, protože se mi to pojetí toho prostředí líbí více a myslím si, že iOS a Android jsou na tom tak nějak vyrovnaně. Ale myslím že má velkou budoucnost i WP7, hlavně po jeho updatu na 7.5 Mango, který systém naprosto vylepšil. A halvně se teď mnohem více rozšíří ppo příchodu Lumií od Nokie. A myslím si ( nejenom já ) že je to asi ten nejplynulejší a nejodladěnější systém. Jinak WM a Symbian, jsou už dávno mrtvé systémy. Je to až trapné jak se Belle snaží napodobit Android. WM už zastavily vývoj apps. Ale ještě mi přijde zajímavý MeeGo. Má celkem vymakané ovládaní gesty. Škoda konce WebOs, snad ho někdo odkoupí.

Obrázek
Obrázek
Last year - LG KM900 Arena => HTC Dream => Acer F900 Tempo => Iphone 2G 16GB => Samsung S7550 Blue Earth => Samsung S5570 Galaxy Mini :)

sob 29.10.11 18:48
Pokročilý

Poděkovali mu: 0 x
Writer bronze (1)

V čem ne iPhone špatnej ?? je max na 2 roky a nejde s ním dělat to co s Androidem..
V čem je pravda, že nebejt Applu, tak nemáme dotykáče..
Ale jak tam bylo, že Apple jde do sraček, tak na jednu stranu je to pravda, po smrti Jobse klesli akcie o hodně (teď si nepamatuju o kolik)
Každopádně stojím za Androidem.. A jelikož můj kámoš má iPhona, tak podobný hádky občas vedem taky :D

SD card boost
Memory boost

ned 30.10.11 11:58
Expert

Poděkovali mu: 67 x
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Z malý části s kuřetem na paprice souhlasim, Apple určitě trochu klesne (nebo už klesnul) po smrti Jobse...aplikacema a hrama bych řek že je android trochu navýši než iOS,ikdyž na obojí se toho najde dost :-) Ano, Apply jsou trochu dražší výrobky, ale když to lidem za ty peníze stojí nebo když na to aspoň maj tak prosim,ať si to poříděj ;) Když se člověk rozhlídne tak teď už jsou tabletů na trhu stovky..jsou i s Androidem a někdy (spíš často) vyjdou levnějš jak iPad nebo iPad 2...tak proč si kupovat Apple když tady je něco levnějšího na podobný úrovni ? ...Jasně,obojí má svý plusy a mínusy ale já jsem prostě na straně androida a přijde mi tak jako tak zbytečný prostě vyhazovat zbytečně velký peníze za Apple...prostě ANDROID JEDEE ! :bang: :lol:

ned 30.10.11 12:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ex-Tým

Poděkovali mu: 316 x
High calibre silver (1) Uploader (1) Helper (1)

I když obořovat se na iPod za předraženost vždyť 8Gb iPod touch 4G stojí na apple.com 99$(3600 Kč) :EyesRoll:

ned 30.10.11 12:24
Profil Steam Zobrazit autorovy stránky
Ex-Tým

Poděkovali mu: 360 x
Medaile: 5
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1)

SniCky569 píše:
Z malý části s kuřetem na paprice souhlasim, Apple určitě trochu klesne (nebo už klesnul) po smrti Jobse...aplikacema a hrama bych řek že je android trochu navýši než iOS,ikdyž na obojí se toho najde dost :-) Ano, Apply jsou trochu dražší výrobky, ale když to lidem za ty peníze stojí nebo když na to aspoň maj tak prosim,ať si to poříděj ;) Když se člověk rozhlídne tak teď už jsou tabletů na trhu stovky..jsou i s Androidem a někdy (spíš často) vyjdou levnějš jak iPad nebo iPad 2...tak proč si kupovat Apple když tady je něco levnějšího na podobný úrovni ? ...Jasně,obojí má svý plusy a mínusy ale já jsem prostě na straně androida a přijde mi tak jako tak zbytečný prostě vyhazovat zbytečně velký peníze za Apple...prostě ANDROID JEDEE ! :bang: :lol:

Myslím si, že Apple má pořád víc aplikací :)

ned 30.10.11 13:03
Profesionál

iPoda touche mám na hry, App Store "válcuje" Android Market v počtu her.

100 tisíc aplikací v Android Marketu:

V současné době je na App Store pro přístroje s operačním systémem iOS k dispozici 425 tisíc aplikací včetně 100 tisíc aplikací pro tablet iPad.

Apple slaví 15 miliard stažených aplikací z App Store:

ned 30.10.11 16:26
Ex-Tým

Poděkovali mu: 316 x
High calibre silver (1) Uploader (1) Helper (1)

Jenže můj milý zlatý Applácký to o 100k aplikací je zpráva z roku 2010 :EyesRoll:
(přes rok stará)

//EDIT

Citace:
Podle analytiků ale bude App Store zanedlouho překonán konkurenčním Android Marketem. V květnu bylo na obchodu pro přístroje s operačním systémem od Googlu k dispozici 200 tisíc aplikací. V květnu Android Market hlásil stažení tří miliard aplikací.

Android Market ale překonává App Store v počtu nově přidaných aplikací. Analytická společnost Research2Guidance dokonce oznámila, že Android Market v počtu aplikací předčí App Store už v srpnu. Své výzkumy ale revidovala. Původně totiž například uváděla, že 425 tisíc aplikací na App Store bude překonáno až v srpnu.

ned 30.10.11 17:05
Profil Steam Zobrazit autorovy stránky
Profesionál

Pravda, opraveno.

Počet aplikací v Android Marketu se dostal přes hranici půl milionu.
Podle společnosti Research 2 Guidance, jenž se zabývá výzkumem v odvětví mobilního softwaru, se počet zveřejněných aplikací v Android Marketu přehoupl v září letošního roku přes hranici půl milionu. Stále však ztrácí zhruba 20% na největšího rivala – App Store od konkurenční firmy Apple, kde se nachází přes 600 000 programů pro platformu iOS.

ned 30.10.11 17:09
Profesionál

Poděkovali mu: 30 x
Writer silver (1)

Koblížek píše:
Nechápu názory, že Apple je předražené stračka. To mi fakt nejde do hlavy. Jen proto že je něco drahé a ty si to třeba nemůžeš dovolit je to sračka? Takto smýšlí hodně lidí a já je nechápu. Osobně můžu říct, že Apple je špička. Ano, jdu do Androidu, ale ne z důvodu že by se mi iPhone nelíbil. Jen chci zkusit něco jiného. A porovnávat iOS a Android je jako porovnávat jabko s hruškou. Jsou to dva úplně rozdílné systémy se svými klady a zápory. A to co mele Kure_na_paprice dokazuje, jak neinformovaný je v tomto ohledu.

jak pro koho.. ALe každopádně je to pžedražená jak svině. Už jen to že díly 4s stojí cca 5k a pordává se za 20k je trochu uhozený ne... kdyby s eprodával za 10k dejme tomu i tak by apple zarobil ale aby byl zisk 15k je trochu nenormální a jenoim fanatici to koupí za plnou cenu

//EDIT

Koblížek píše:
SniCky569 píše:

Myslím si, že Apple má pořád víc aplikací :)

CO s tím mají společného aplikace?? nikdy v životě neprubneš všech 600k a android je otevřený. Jako aby jak jsme četl v americe dávali speciální šroubky na baterku kterou si ani nevymenim sam a ani SERVIS ji nevymeni a musi ho posilat do APPLE SERVISU tak to je trochu moc ne. ?? jeste za to maji nehorazny poplatky. jak rikam fanatici... a navic apple nelze upravovat ten soft. jako jde ale abych za 20k vyhodil phoun kdyz pose** upravu .. to me nevadi kdyz pos** teelfon s droidem za 5k nez za 20k takovej kram

Hboot - 1.49.0007 S-OFF
Radio - 11.77.3504.00P_11.25.3504.06_M
Kernel - MiRaGe
ROM - LiquidSmooth v3.0 BETA (4.4.2)
Recovery- 4EXT Touch

ned 30.10.11 17:45
Ex-Tým

Poděkovali mu: 111 x
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

shaak píše:
I když obořovat se na iPod za předraženost vždyť 8Gb iPod touch 4G stojí na apple.com 99$(3600 Kč) :EyesRoll:

To je pravda, ale poštovné do ČR tě pak stojí ještě jednou tolik... ^^

ned 30.10.11 18:20
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina