My-mobile
Právě je sob 16.12.17 11:52

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Výměna názorů ... 
Autor Zpráva
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Výměna názorů ...
Ja by som skôr povedal, že iPhone, braný ako mobilný telefón, je podľa viacerých subjektívnych, a zopár objektívnych dôvodov momentálne viac stavaný na hry, než konkurencia z Androidu (avšak táto výhoda sa dnešným dňom už nesmie brať tak radikálne, v hernom priemysle sa tieto dva obrovské koncerny už dlhší čas začínajú vyrovnávať). Avšak nestrpím názor, a nepochopím ľudí, ktorí si kúpia iPod iba kvôli hrám. Keď už krabičku vo vrecku navyše, tak určite PSP, PS Vita, alebo NDS... tieto zariadenia sú na hranie hier stavané a nie sú krkolomné ako dotykový displej na iPode.

ned 22.01.12 13:52
V.I.P.

Poděkovali mu: 207 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

To máš tak, že na PSP/VITA/NDS/3DS není logo Apple, takže se s tím "hůř machruje" na kamarády.

ned 22.01.12 20:33
Pokročilý

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

já si koupil iPod kuli hrám, a je mi určitě přívětivější než PSP.
iPod je na hry v pohodě. :)

BTW: poky-Nádherně vystiženo

čtv 26.01.12 15:48
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Tak zase si koupit iPod jen na hry je blbost, jelikož to ovládání není moc propracovane. Kdyz hry na cesty tak jedine handhald.

čtv 26.01.12 16:47
Profil Twitter Steam
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Jako na PSP sou podle mě lepší hry než na iOS, stačí jen srovnat GTA III na PS a iOS.. je tam docela dost velkej rozdíl né zas tak v grafice, ale hlavně v ovládání, kdy na iOS neni klavesnice ani joystick, a tak musej vsechno nacpat do hry - tim si kazis pozitek z ni. Na PSP máš ovládání mimo Displej!

čtv 26.01.12 17:23
Profil Skype Facebook
Pokročilý

Poděkovali mu: 14 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Tak ale na druhou stranu se musí brát v potaz ceny her. Zatímco na iOS či Android je to za pár šůpů, na PSP/Vitu/3DS jsou zejména nové hry dost drahé.Ale každopádne ovládáni je na kapesních konzolích 100x lepší

čtv 26.01.12 17:56
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Cena je však priamo úmerná kvalite. Navyše na PSP nemáš veľa hier, takže až tak neminieš...

pát 27.01.12 23:30
Profesionál

Poděkovali mu: 40 x
Writer gold (1) Reputation bronze (1)

[quote="anvil"]Budu kupovat Biografii s názvem Steve Jobs:

"Tato kniha to čtenářům umožní. Přináší příběh o tom, kde Steve Jobs bydlel, koho obdivoval, koho naopak ne, o čem přemýšlel, proč na výrobcích Applu nejsou tlačítka ON/OFF a řadu dalších zajímavých informací."

Kniha v PDF a ePUB:
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

CPU: i7-4770K
DESKA: GIGABYTE Z87-HD3
RAM: Corsair 4GB Vengeance Low p.
VGA: ASUS EN GTX470
AUDIO: Creative SB X-Fi mx Xtreme Audio
HDD: 2TB
ZDROJ: Corsair TX750-750W

Naposledy upravil anvil dne úte 07.02.12 18:56, celkově upraveno 1

úte 07.02.12 17:26
Expert

believeme píše:
Cena je však priamo úmerná kvalite. Navyše na PSP nemáš veľa hier, takže až tak neminieš...

Promiň, jestl is it omyslel jinak, někdy se ve slovenčtině ztrácím, ale jestli si myslel, že na PSP je málo her, tak to bych s tebou nesouhlasil. Jsou jich stovky, jenže mnoho z nich nevyjde ani v českých obchodech, tak pro nás jakoby neexistujou, je pravda, že na PSP vyjde maximalně nové Pesko či FIFA, ale nedostatek her rozhodně nemá.

úte 07.02.12 18:30
Profil Twitter Steam
Profesionál

"Avšak nestrpím názor, a nepochopím ľudí, ktorí si kúpia iPod iba kvôli hrám. Keď už krabičku vo vrecku navyše, tak určite PSP, PS Vita, alebo NDS... tieto zariadenia sú na hranie hier stavané a nie sú krkolomné ako dotykový displej na iPode."

Ano ano koupil jsem si iPoda touche jenom na hry a internet, ukamenuj mě zaživa. Teď vážně, staré Sony PSP má hrozné hry a grafiku PS2 a taky malé rozlišení na velký 4,3" displej 480x272 a "kostičky" jsou vidět (iPod touch má rozlišení 3,5" displeje 960 x 640), před rokem a půl (to jsem si koupil touche) PSP Vita nebylo dostupné, nyní také ne (skladem v ČR není, prodávat se bude bůch ví kdy, flash v nedohlednu) a na závěr NDS, viděl jsi někdy na "TO" nějakou hru? asi ne, protože by tě nákup "TOHO" ani nenapadl a věl by jsi že se na "TOM" hraje jenom v Japonsku a prodeje v Evropě má "To" zařízení nulové. Teď po čase jsem se zakoukal do něčeho co ovládá Android (video dole), a dá se z toho volat a hrát, akorát ta plocha touche je dost malá. Stejně si místo toho pořídím iPada2 nebo 3 ;)

Naposledy upravil anvil dne úte 07.02.12 19:43, celkově upraveno 3

úte 07.02.12 19:10
Expert

Tak momentálně je asi lepší koupě na hry ten iPod, než-li staré PSP, protože grafika a cena her a hry jakožto celek jsou u iOS někde jinde... jen to ovládání no... 3DS je podle mého názoru krám, který disponuje 3D efektem který stejně začně po chvíli otravovat a stejně ho vypneš, navíc na to taky nejsou žádné pecka hry, Mario mě neláká... Za to Vita, to je něco jiného, to sis měl už koupit tu Vitu, jelikož vyjde 22. unora (což je za chvilku), sice nebude hend tak flash, ale kdyz si k tomu koupíš nějakou hru, třeba Uncharted 3, které je myslím k tomu balené, tak ti herní doba vystačí na dost dlouho a než to dohraješ, třeba i flash vyjde... .takže za mě je to takto : iPod poráži, 3DS, PSP, ale Vitu nikoli.

úte 07.02.12 19:25
Profil Twitter Steam
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

takže
1.) ja mam taky android v mobilu a je super
2.) android je levnější než apple
3.) android je lepší
4.) tady je anketa kterou jsem vyrobil před chvilou tak at rozhodne anketa :-)
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 12.02.12 13:14
Profil Steam
Profesionál

Ten nápad s anketou je dobrý kuntr, sám jsem už hlasoval 4x :lol:

úte 14.02.12 17:36
Profesionál

Takže jsem s Kuřetem opět vedl debatu, nikdy jsme se neviděli osobně a známe se pouze ze služby Steam. Konec rozhovoru je mimo dění mobilní, ale dám sem vše bez ůprav.

Nikdy nikomu neříkejte své heslo.
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Kuře_na_Paprice: ahahahha kolik lidi souhlasi ze apple je predrazena sracka :D lol
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: lamy co nemaj na Apple
Kuře_na_Paprice: nebudu davat 15 tisic za pojebany iphone kdyz za 10 mam galaxy s 2 ktery je nesrovnatelny s iphonem (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: a nebo za 5000,- Kč iPod Touch 4 Gen. co je srovnatelný s iPhonem 4.
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: a za 1300,- Kč levnej foun
Kuře_na_Paprice: pouziva ipod amoled ?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: 4 Gen. ano
Kuře_na_Paprice: hm to brzo
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: 4 Gen se začala vyrábět před dvěma lety
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: iPod touch 4th generation:
WiFi 802.11b/g/n (802.11n pouze 2,4 GHz). Baterii s výdrží: audio: 40 hodin, video: 7 hodin. Displej má 3.5" (8,89 cm) s rozlišením 960 x 640. Čtvrtá generace má celkem dva fotoaparáty (vpředu a vzdadu), a věstavěný reproduktor. 256 MB LPDDR DRAM (200 MHz)operační paměti, a jednojádrový procesor s taktem 1 GHz (Apple A4), stejný procesor má iPhone 4. Grafický procesor má čtvrtá generace: PowerVR SGX535 GPU (~200 MHz).
Kuře_na_Paprice: krome rozliseni mam to same v xperii (smajlík) nechapu jak telefon za 20 tisic nemuze mit dvou jadro a vidis opet zde jde videt jak si apple nahrabava sosonky
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: to co jsem psal je iPod touch, začínající na 5000,- Kč nepleť si to s iPhonem ( founem)
Kuře_na_Paprice: coze 4s ma baterku 1420 mAh lol to si moc nezahrajes (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: 4s je telefon, já mám přehrávač/konzoli
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: tuch má: 3.7 V 3.44 W·h (930 mA·h)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Touch
Kuře_na_Paprice: no to je fuk ja uz se stebou o apple bavit nechci sam si videl nazory ostatnich ze apple je k pici a jednoznacne vede android no vidis a galaxy 2 ma 1650 a klidne si dej na to svoje forko 4s A galaxy s2 xD a bude
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: nemaj peníze, a proto nadávají na Apple, protože jim ho rodiče nekoupěj.
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: iPad 2 je natom lépe: 3.8 V 25 W·h (6579 mA·h)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: 10 hodin výdrž
Kuře_na_Paprice: ipady sem neplet to je neco jineho
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: lepší hraní, na delší dobu no.
Kuře_na_Paprice: ne meles hovna nekoupim si prece 2jkovou octavii RS co ma 145 kw a 200koni za 900 000kc kdyz si muzu za 850 000 muzu mit chevrolet camaro ss co ma 350 kw (smajlík 2x) kapis
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: to sem nepleť to je něco jiného
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: auta / telefony
Kuře_na_Paprice: ne to je srovnani chapes a iphone je ta rs (smajlík) jdu zrat
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: To tvoje srovnání je naprd, ti říkám že mám touche 4 Gen. co začíná na 5000,- Kč podle velikosti paměti, a ten "tvúj" Galaxy S 2, s kterým to srovnáváš stojí jednou tolik. A stejně ho ani určitě nemáš.
Kuře_na_Paprice je právě Nepřítomen.
Kuře_na_Paprice je právě Online.
Kuře_na_Paprice: sak ja sem nerikal ze ho mam ty si zase zacal fetovat toluen nebo co ??
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Kuře_na_Paprice: nebudu davat 15 tisic za pojebany iphone kdyz za 10 mam galaxy s 2 ktery je nesrovnatelny s iphonem (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: ty si to srovnával, a špatně.
Kuře_na_Paprice: co si na tom nepochopil ?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: já nemám iPhona OMG, ale Touche za 5000,- Kč a ten tvúj Galaxi stojí jednou tolik.
Kuře_na_Paprice: lol ja to chapu ale rikam nesmis uz fetovat ja se nebavim otom kdo co ma a ne ale o spickach smartphounu a ve srovnani s4 a g2s coz jsou spicky stoji apple opet za picu a navic ja mam telefon na volani a sms a treba foto to tech 20k utratim radsi za neco rozumnejsiho nez je dat zlodejskym svinim
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: asi si špatně pochopil, co se ti tady snažim celou dobu říci, takže to zkusim ještě jednou. Ano tyky mám telefon na to volání (Nokia 2700 classic) a iPhona bych taky nekoupil za 20 tisíc, ikdyž se oficiálně stále prodávý iPhone 3 S za cenu okolo 8000,- Takže jsem si koupil iPoda Touche poslední čtvrtou gen. která je natom HW stejně jako iPhone, ale stojí daleko méně. Za cenu kolem 5000,- Kč mám herní mobilní platformu za kterou si nekoupíš jinej telefon s Androidem, tedy teď ano, ale ne před rokem a půl co už jsem vlastníkem touche.
Kuře_na_Paprice: to je sice pravda ale aspon vidis jak rychle se android dostava do vedeni
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: ano přeju mu to, konkurence musí být aby jsme nezanevřeli.
Kuře_na_Paprice: reknu ti posledni srovnani android je hitler a apple sou zidi :D jediny rozdil je ze android se nezastrely ¨(smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: hele, jsi pořád admin na Battleforce Jaillech? nebo si to zabalil.
Kuře_na_Paprice: mam tam furt prava asi tak (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: A to můžou mít práva rasisti co srovnávaj mobily s Hitlerem?
Kuře_na_Paprice:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Kuře_na_Paprice: (smajlík)
Kuře_na_Paprice:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: rasisto
Kuře_na_Paprice: nene
Kuře_na_Paprice:

︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: jinak asi takhle, ten Galaksi co jsi psal , co stojí okolo 10 K. , tak kdyby za tu cenu byl iPhone 4, nebo 4S. Tak neváhám a jdu si koupit iPhona, ceny maj jaké mají a mi s tim nic neuděláme. Když místo kvalitních dílu bude šmejd b§h ví jakého původu, tak ta cena bude nižší. Ještě že pro nás "chudáky" maj náhradu v podobě iPodu touche xD
Kuře_na_Paprice: ano presne tak smejdy buh vij jakeho pudovu alias apple proto je tu kvalita v podobe samsungu
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1:

Kuře_na_Paprice: awg mi tu stranku hlasi jako virus neni to nahodou neco od applu ?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: s AVG di do prčic
Kuře_na_Paprice: a ty s apple (smajlík)
Kuře_na_Paprice: to radsi tech 15 klacku narvu houmelesakovi do prdele
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: jakejch 15 ?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Černý, 8 GB1 – Neblokovaný 8 990,00 Kč
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1:

Kuře_na_Paprice: ale to je ta srackojidni verze navic starsi model
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Hry na to jedou všechny
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: i nové
Kuře_na_Paprice: kdyz chci hrat tak si neco pustim na pc nepotrebuju mobil na hry (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: a co na vilučovacím centru třeba?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: WC
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: vylučovacim
Kuře_na_Paprice: tam se vyseru a popripade si modeluju
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: s hovna modeluješ iPhona, a tiše závidíš.
Kuře_na_Paprice: to je jako zavidet nekomu skodu 120 kdyz mam BMW :D
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: napsal jsi to obráceně
Kuře_na_Paprice: nene ta 120 je iphone HAHA (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: a co je to BMW ?
Kuře_na_Paprice: to je jakykoli telefon s androidem (smajlík 7x)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: například ?
Kuře_na_Paprice: glaxy s2 arc s
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: tak co tedy? Samsung Galaxy S2 nebo Sony Ericsson Xperia Arc S
?
Kuře_na_Paprice: lol rekam nefetuj
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: ty ?
Kuře_na_Paprice: chapes ze i PEVNA LINKA je lepsi nez vyjebany iphone ??
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Takže naposledy, Samsung Galaxy S2 (i9100) Noble Black za cenu okolo 14000,- Kč iPhone 4 s Od 14 490 Kč Promiň beru iPhona a můžeš jen tiše závidět jablíčkářům.
Kuře_na_Paprice: toz to ze si blb a kupujes galaxy za 14 je tvuj problem :D:D ja jabka zeru a ty si je strkas do prdele a olizujes fotku jobse kazdy dela neco ja treba se radsi jdu projet :D
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1:

Kuře_na_Paprice: jojo nezapomen ze jen pice nakupuji u alzy (smajlík 4x)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: sestavuji mimo jiné herní PC na zakázkua kromě Alfacompu.cz kupuji na také na Alza.cz ( na alze nákupy za 140 tis. Kč)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: +-
Kuře_na_Paprice: tak to si nejaka druhorada sracka protoze kdybych tohle delal tak urcite nekupuju s obchodu ale nekde u velkoodberatelu bez DPH :D lloll na zivnost
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: jinak na té stránce od alzy, poznáš co ufounek drží v ruce za telefon?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Zas toho tolik nemám abych zakládal živnost, a celkovou cenu za PC mám nižší než v nějakém krámě z vašeho města, kde ti prodaj dva roky staré PC za cenu před dvěma roky + přirážky jak sviňe.
Kuře_na_Paprice: meles zase hovna ale na to ja uz sem zvykli uz si strc ty sfoje apple hovna do prdele i s alzou a jdi proboha aspon na chvilku ven
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Zítra jdu opět do práce, nový pracovní týden, to ty asi neznáš.
Kuře_na_Paprice: to spis ty nevis co je prace (smajlík)
Kuře_na_Paprice: sedis si 8 hodin nekde za stolem (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: nezáviď
Kuře_na_Paprice: zavidet tohle ?? sedet nekde na riti 8 hodin jak hnup za tak ubohe penize ? nebud smesny (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: jaké ubohé peníze? ty znáš můj příjem nebo co ?
Kuře_na_Paprice: mas kolem 180 za h ?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: ne
Kuře_na_Paprice: vic ?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: míň
Kuře_na_Paprice: no vidis
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: dobře , a ty někde pracuješ ?
Kuře_na_Paprice: ano ja nekde pracuju
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: a tvá hodinová mzda je asi tak kolik ?
Kuře_na_Paprice: 195 hrube
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: za jakou práci jestli se můžu zeptat ?
Kuře_na_Paprice: montaze svarovani drive Co ted uz argon
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: já mám papíry jenom na Mig-MAg
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: inertní plyny
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: CO2
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: kam jezdíte za prací? nebo jste furt někde ve firmě ?
Kuře_na_Paprice: ja jsem zatim ve firme protoze si jeste delam skolu ale pak odchazim jinam kde sou montaze v cizine sice jsi treba mesic nebo dva nekde mezi negrama v africe ale plat je s cr nepomeritelny
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: jn, prachy jsou jedna věc. Taky jsem nad tim přemíšlel, bejt někde na ubytovně z e sádrokartónu, s Ukrajincema nic moc teda. A dělej aspoň 16 hodin aby to mělo smysl, po práci se buď zblázníš, a nebo s těma UK áčkama uchlastá%s.
Kuře_na_Paprice: no vidim ze mas otom trosku jinou predstavu ale nechci se stebou zase hadat
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: představa, a zkušenosti je něco jiného. Žiju z toho co vim od lidí bez rodin, co jezdí po světě. Ty asi posloucháš samé pohádky, a ještě si z toho nevyrostl.
Kuře_na_Paprice: ty mas statnice na nerez ?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Ne
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Státní zkoužky z tebe svářeče neudělají
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Jen si svařuj nerez, za pár let ti kamarádi svařej nerezovou rakev
Kuře_na_Paprice: jenze bez nich jak rikas budes delat devku ukrajincum :D ocem se tady bavis kdyz ani nevis myslis ze ja nemam zname co to delaji cely zivot ty ukrajince myslis ze ti delaji nekde s ukrajincema blbce
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Jedno jestli Slovák, Ukrajinec, Bulhar, Maďar. Člověče ty asi nevíš nic o životě že? Byl jsi někdy s touhle bandou na jedné místnosti ? To není jako u maminky pod sukní.
Kuře_na_Paprice: ty asi vis hovno otom jak to funguje kdyz mi tu pises takove hovna tady to funguje jinak chytraku jede cely tym cechu se kterym se dobre znas do hotelu ktery ti plati firma nebo jedes sam tak mi tu nemel neco o ukrajinske ubytovne jo
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: aha pán je znalec, a zná celý tám Čechů, tak jen do toho držim palce. Spočítej si ubytování, žrádlo, atd... + kolik vyděláš, zaplatít něco musíš taky agentuře. Radši se budu plahočit tady v ČR.
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: hotel = ubytovna
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: lamo
Kuře_na_Paprice: ty retardovany imbecile (smajlík 7x) veskere naklady ti plati firma takze mi tu chces rict ze lidi co 5 roku znam mi lzou a jejich fotky kdyz se vrati a ukazuji mi pracovni podminky ubytovani a td je fotomontaz ty debilku uz se prober nevim co si kde svaroval ty ale tady se jede jina liga vis kolik je nastupni plat 14 euro na hodinu ty blbecku tak se vzpamatuj myslis ze bych se do takove firmy jen tak dostal jisteze NE jeto jen proto ze tam mam protekci jako blazen protoze takovou praci nikdo jen tak nepusti tak otevri oci idiote
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: za 1. neúrážím tě nadávkama za 2. protekční chlapce všichni mej strašně rádi za 3 .14 euro na hodinu? Spočítej si ubytování, žrádlo, atd... + kolik vyděláš, zaplatít něco musíš taky agentuře. Radši se budu plahočit tady v ČR.
Kuře_na_Paprice: bohuzel urazet te musim protoze jsi vazne idiot ktery ani neumi cist veskere naklady na dopravu ubytovani a jidlo ti hradi firma :D takze ty me chces rict ze ty v den vyplaty dojdes k bankomatu a mas tam 80 tisic ?
Kuře_na_Paprice právě hraje hru Counter-Strike: Source. Klepnutím se připojte.
Kuře_na_Paprice: problem officer ?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: ?
Kuře_na_Paprice: nic jen sem cekal na dalsi chytrosti (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: těch tvejch bylo dost, těď jim a koukám na film. Užij si to frajere v zahraničí.
Kuře_na_Paprice: uziju to se neboj ikdyz bych rad sedel tady v kanclu za 15 tisic :D misto 90 tisic (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: nezapoměn z toho něco dávat stranou na nerezovou rakev tupče.
Kuře_na_Paprice: to ano v podminkach jako to delas delavals ty tak urcite znam lidi co to delaji 25 let a jedni co jim je ze maji rymu (smajlík) hnupe
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Celé tohle naše povídání bych vytiskl a vzal ukázat do práce chlapům. ale za 1. by se mi smáli týden, a za 2. by to byla škoda papíru.
Kuře_na_Paprice: jen jim to ukaz zavist je kurva vec ale jsi cech tak to je pohoda :D tem chlapum a radsi zdechnu driv a neco si uziju nez sedet do 90 za stolem a tukat do klavesnice (smajlík) ty pracante
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: nesedim za stolem, dělám to co ty
Kuře_na_Paprice: argon ?
Kuře_na_Paprice: radsi jim vytiskni toto at vidi jak ma vypadat svar (smajlík)
Kuře_na_Paprice:

︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: si při tom honíš co ?
Kuře_na_Paprice: no ty by si mohl urcite i ti tvoji chlapi (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: věcma co děláme každý den se nechlubýme, zato tobě se něco jednou povede, aby to na fotce vypadalo pěkně (nikdo to nerentgenoval) a hned se chlubýš
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: samochvála smrdí.
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: jdu hult čaw
Kuře_na_Paprice: to je pod rengenem ty tupa hlavo
Kuře_na_Paprice: (smajlík)
Kuře_na_Paprice: ano bez ty fetaku zasrany zdrogovany tak uz vim proc ti tak hrabe
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: jdu hulit zamenaná, jdu si zapálit cígo
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: z tabáku
Kuře_na_Paprice: jen aby
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: trávu nehulim, neděláma mi dobře.
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: nedělá
Kuře_na_Paprice: to nikomu !
Kuře_na_Paprice: ale toluen si cas od casu das ne (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: radši rum
Kuře_na_Paprice: tak to uz od sebe nema tak daleko (smajlík)
Kuře_na_Paprice: radsi si dej jacka (smajlík)
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: Skotská je taky dobrá
Kuře_na_Paprice: okena taky
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: dobrou chuť
Kuře_na_Paprice: a APPLE JE SHIT (smajlík) AHAHAAA
Kuře_na_Paprice: vis otom ze vetsinu veci co rikam a nelibi se ti rikam jen proto abych te nejak nasral ?
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: nápodobně
Kuře_na_Paprice: ale ty si negr
︻デ═一 λnvil☞iOS 5.0.1: a ty rasista

ned 04.03.12 19:29
Profesionál

Tak jsem opět něco psal, nebudu to sem celé kopírovat, každý ať si udělá svůj názor zde:

úte 04.06.13 18:33
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina