My-mobile
Právě je sob 16.12.17 14:10

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Lenovo K900 - vlajková loď Lenova 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Příspěvek Lenovo K900 - vlajková loď Lenova
Zdravím. Už jsem tu psal o nástupci tohoto mobilního telefonu - Lenovu X910 a myslím, že i tento mobil by si zde zasloužil být. :-) Pojďme si tedy o něm něco povědět!

Lenovo K900 je (prozatím) vlajková loď Lenova. Dříve Lenovo vyrábělo hlavně notebooky, teď ale už nějaký ten pátek vyrábí i mobilní telefony. :-) Já mám od Lenova pouze Notebook, ale jsem spokojen - je to pěkná mašinka. :-D A teď zpět k mobilu. :-) Displejúhlopříčku 5,5" - ano, je to obr! Vnitřní paměť je 16GB. O dostatečný výkon tohoto krasavce se stará dvoujádrový procesor Intel Atom Z2580, který je taktovaný na 2GHz. Mobil dále má 2GB RAM a v AnTuTu dosháhl pěkných 26000 bodů. O výdrž mobilu se stará baterie o kapacitě 2500 mAh. V telefonu je čínská ROM, kde je samozřejmě znakové písmo. Lenovo však na svých stránkách nabízí světovou ROM (Android 4.2).

Obrázek

A teď k problému. Sice Lenovo mobily už nějaký ten pátek vyrábí, ale u nás zatím k sehnání nejsou.

Musíme tedy počkat, jak to bude dál. ;)

Děkuji za pozornost. :-)

Zdroj informací:
mobilmania.cz
google.cz - obrázek

Děkuji za pochopení.

úte 23.07.13 11:05
Profil Twitter
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Lenovo K900 - vlajková loď Lenova
Lenovo nově působí v oblasti mobilních telefonů i českém trhu, žádný telefon ale zatím nenabízí. Nicméně právě model K900 má být mezi prvními telefony oficiálně prodávanými u nás a cena se má pohybovat okolo 10 000.-, což za takový telefon není zas až tak moc. Bohužel 5,5" displej mi připadne už zbytečně velký. Pro srovnání např. Motorola Razr i s podobným procesorem a chudší výbavou a "jen" 4,3" displejem se prodává za cca 9 000.-.

Takže telefon se mi líbí hodně (i díky vetšímu množství kovu na samotném telefonu), ale ten displej je už příliš velký - rozměry jsou 157 × 78 × 6,9 mm, což je na výšku o více než 2 cm než u Nexusu 4, a i ten už máte problém chytit jednou rukou :D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 23.07.13 16:09
Profil Twitter

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina