My-mobile
Právě je stř 13.12.17 08:10

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Nejlepší mobil současnosti podle vás je....?? 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

Příspěvek Nejlepší mobil současnosti podle vás je....??
Zajímalo by mě, jaký je podle vás ten TOP model na trhu. Nepište zařízení která ještě nebyla představena (například Samsung Galaxy S5). Podle mě mezi nejlepší patří Note 3, Nexus 5, LG G2, Galaxy S4, Xperia Z1... možná jsem na některý model zapomněl :-)

A bylo by fajn,kdyby jste napsali v čem je mobil který jste zvolili lepší než ten, co napsal uživatel před vámi. Například já napíšu LG G2, a uživatel XXX napíše Xperii Z1 + v čem je podle něj lepší než model od LG.

Momentálně nejlepším mobilem je pro mě tedy LG G2 :-)

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 02.02.14 17:32
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Příspěvek Re: Nejlepší mobil současnosti podle vás je....??
U mňa jednoznačne Xperia Z1 Compact, pretože je to delo čo padne do ruky, narozdiel od všetkých tých velkých lopát, ktoré nemám rád i keď sú výkoné. Lopata je stále lopata xD . Teraz u Sony je na výber presne to čo u nikoho iného. Môže si vybrať perfektný výkonný mobil podľa toho aká veľkosť mu viacej padne či už veľká Xperia Z1 alebo menšia Z1 compact. Sony má jednoznačne najkrajšie prostredie a spolu so špičkovým výkonom je to u mňa top. Na tento telefón som čakal ;)

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

ned 02.02.14 19:05
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1325 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Ako Apple gay homo fag sa samozrejme prihováram za iPhone 5S, no ak by som si mal vybrať z Android portfólia, siahol by som určite po Nexus 5-ke. Ak by som bol nútený vybrať si Nokiu, tak by to bola pravdepodobne Lumia 1520. Celkom rád fotím preto by som v tomto asi nebol sklamaný, avšak to by bola asi jediná vec, s ktorou by som bol spokojný.

EMIN3M píše:
A bylo by fajn,kdyby jste napsali v čem je mobil který jste zvolili lepší než ten, co napsal uživatel před vámi. Například já napíšu LG G2, a uživatel XXX napíše Xperii Z1 + v čem je podle něj lepší než model od LG.

Toto moc fungovať nebude, pretože ak sa pozrieš na portfólio tých najvýkonnejších smartphonov, tak všetky sú v podstate vyrovnané a záleží už len na chuti jednotlivca, ktorý mobil sa mu viac páči. Niekto má rád čistý Android, niekto zas TouchWiz poprípade mu vyhovuje úplne iný OS. Niekto má rád 6'' display, niekomu stačia 4''. Preto handrkovať sa tu o to, že ten mobil je lepší ako druhý nemá moc zmysel.

pon 03.02.14 10:40
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Expert

Vždyť o to jde :-) Pokud je pro někoho lepší Nexus kvůli čistého androidu,tak ať to napíše ;-) Ale dobře no, není to nutnost.

pon 03.02.14 11:10
Ex-Tým

Poděkovali mu: 113 x
Medaile: 3
Member (1) Team member bronze (1) Uploader (1)

Nokia Lumia 520... Jednoducho preto že dostanete rýchlosť a plynulosť ani nie za 130€ pre niekoho kto si myslí že je totálna somarina vyhadzovať 300-600€ za mobil je to ideálna voľba androidy sa na to ani zďaleka nechytajú ;)

pon 03.02.14 13:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1325 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Nepovedal by som, že ani zďaleka. Moto G máš v prepočte tiež okolo 130€ a máš v tom zahrnutý 4,5'' HD display, štvor jadrový Snapdragon 400, Android 4.3 (čoskoro 4.4), 2070 mAh batériu, atď.).

pon 03.02.14 15:06
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Ex-Tým

Poděkovali mu: 113 x
Medaile: 3
Member (1) Team member bronze (1) Uploader (1)

To hej len s androidom sa ti vždy treba hrať a hlavne s tým lacným androidom inštalovať app killeri a pod. aby ti fungoval ako má aj po pol roku, roku atď. ... Lumiu stačí len zapnúť... A navyše Lumia lepšie spolupracuje hlavne s Windows 8/8.1... Myslím že sa tu zbytočne budeme hádať ktorý systém je lepší :D každý tu má napísať svoj názor :D

pon 03.02.14 17:11
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Pokud se do toho mohu vložit, dodal bych jen následující :D :

Lumia 520 je úžasný telefon za hodně zajímavou cenu s nenáročným systémem a opravdu na ní běží většina věcí plynule. Nicméně Windows Phone trpí menším nedostatkem her a potřeboval by trošku větší základnu aplikací. Ano, samozřejmě, je zde plno aplikací od těch základních až po ty pokročilejší, ale přece jen, oproti iOS nebo Androidu pořád citelně ztrácí.

Moto G je úplně jiná liga - cena docela podobná Lumii 520. Hardwarově se nemáme o čem bavit, tady Moto G vítězí na plné čáře - v kompaktním těle drobná, ale našlapaná atletka :D. A ani v Androidu bych nehledal ten problém s nutností továrního nastavení. První Android, co jsem měl, byl Nexus S (tedy stejně jako Moto G s čistým Androidem) a nepociťoval jsem zpomalování telefonu během více než prvního roku, co jsem ho měl. Je to možná otřepaná fráze, ale problémem samotného Androidu je jeho otevřenost a jakási benevolence vůči tomu, co uživatel dělá. Samotný uživatel je tedy největším problémem Androidu, protože chování telefonu závisí na tom, jak se k telefonu chová samotný uživatel - jak instaluje a odstraňuje aplikace, zda používá launchery a témata a plno dalších faktorů, díky kterým si můžeme Android přizpůsobit, ale zároveň taky zpomalit. To je ta daň za otevřenost systému.

Jen tak na okraj - u Windows Phonů zatím nikdo moc nezkoušel výdrž bez nutnosti provedení továrního nastavení, ale pokud si vezmeme, že desktopové Widle se zaflákají bordelem a soubory po starých aplikacích a dalšími daty a je nutné je taky většinou po roce re-instalovat, nejde u Androidu o nic katastrofálního řekl bych. Když už jsme u toho - čistá Android zařízení dostávají aktualizace v kratších intervalech než 1 rok a vždy po aktualizaci se doporučuje udělat tovární nastavení za účelem optimalizace systému a výkonu. Proto nevidím nutnost factory resetu jako problém, ale jakýsi standardní proces.

-------------------------------------------------------------------------------

Každopádně - pokud se mám vyjádřit k tématu.

Je velice těžké vybrat jen jeden nejlepší telefon na světě. Kdybych ale měl vybrat své favority, byli by to Nexus 4, Nexus 5, LG G2, iPhone 5 a především Motorola Moto X.

Nexus 4 - starší, ale výkonný, dnes za super cenu. Nabízí výbavu high-endu za cenu střední třídy, navíc jde o kvalitně zpracovaný telefon bez větších problémů či poruch.

Nexus 5 - přestrojená G2-ka od LG s tím nejlepším hardwarem, co je na trhu, opět za nižší cenu než v případě vlajkových lodí. Nedostatkem je však nízká výdrž baterie, která trápí také předchůdce.

LG G2 - rozměrově už trošku pádlo, nicméně využít přední plochy je famózní, displej úžasný a výkon maximální. K tomu solidní výdrž díky 3000 mAh baterii, zvláštnost v podobě tlačítek na zádech a velice lákavá cena. Skvělý telefon.

iPhone 5S - o můj bože, on fakt zvolil iPhone?! :D...jo, zvolil, a to především kvůli sladěnosti hardwaru a softwaru, hodnotným materiálům a vyváženému výkonu. Jakkoliv je iPhone drahý a iOS uzavřený, je iPhone 5S v mnoha směrech inovativní a má punc "toho lepšího zboží".

Mým favoritem je ale především Motorola Moto X, Droid Maxx a Droid Mini. Všechny 3 telefony mají stejnou hardwarovou výbavu - 2-jádrový Snapdragon S600 (nenechte se zmást označením S4 Pro - má opravdu blíže k S600) s dostatečným výkonem, skvělou grafikou, 2GB RAM paměti, HD displejem a především baterií s kapacitou bestiálních 3500 mAh u Droidu Maxx (u Mini 2000 mAh a u Moto X 2200 mAh). Díky těmto parametrům, mnoha softwarovým vychytávkám (hlasové ovládání při vyplém displeji, aktivní notifikace), vyváženému výkonu a přiměřené ceně jsou to skvělé (a často nedoceněné) telefony se skvělou výdrží a jen drobně upraveným systémem.

Proto bych za nejlepší telefon na světě volil jeden z těchto tří modelů v závislosti na preferencích ohledně velikosti displeje. Jak jsem ale říkal, vzhledem k velkému cenovému rozpětí je nemožné určit jeden jediný nejlepší telefon na světě...

P.S.: Tak jsem se zase trochu rozepsal :D...a to se fakt nechci podobat belimu :lol:

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 03.02.14 18:21
Profil Twitter
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Já to vezmu z jiné stránky, ne že bych se chtěl odlišovat, ale upřímně, pro mě tu v tomto roce není žádný favorit.

Co se ceny týče, tak ta jde ruku v ruce s výkonem a velikostí displeje, a to je pro mě velký kámen úrazu. 4 palce je na mobil více než dost, tudíž se podle mě výrobci měli spíše sjednotit a snažit se vyladit/vylepšit to, co je již zavedené.

Pro mě by tedy nej mobilem byla cihlička (nemastných neslaných tvarů) s 4 palcovým displejem, rozlišením větším než 800*480, RAM 1GB+, nebránil bych se buřtoidnímu vzezření, a samozřejmě nějaká ta výkonná střeva (laicky řečeno hybrid G300 třeba s vnitřkem HTC One za cenu Nexusu 4 +/-)

OS samozřejmě android, a tady bych minimální verzi bral ICS, JB ideální...

iOS vzásadě odmítám, ale nebránil bych se mu (yep), má své mouchy, má své výhody, a člověk si časem zvykne na vše, ale s posledním iOS a "nedávným" úmrtím Jobse jsem se s názory tohoto člověka začal stotožňovat - tedy s jedním: nezvětšovat displej!!! On věděl co říká ;)

A jako poslední slovo mé, je - každý mobil, který poslouží vlastníkovi jeho účelům (jedno jaké značky, systému či bezsystému) je kterýkoli rok ten nejlepší mobil současnosti.

pon 03.02.14 19:02
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 3 x

Sony Xperia Z
zkoušel jsem ho v obchodě a byl celkem svižný
beru to samozdřejmně s rezervou do mojí ruky akorát
hned bych ho bral mít na něho dost peněz

FotoAparát Sony Cyber-Shot DSC-W800 + 32GB SD Karta
Xbox 360 Premium E Stingray 500GB + 22 Her
Kamera SJCam4000Wifi-2.0 + 32GB MicroSD Karta

stř 19.02.14 15:35
Profil Steam
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Namiesto Xperie Z by som radšej zobral jej vylepšenú verziu a t.j. Z1.

Ťažko povedať ktorý mobil je najlepší. Každy má svoje plusy aj mínusy.

Nexus 5 - čistý android
LG G2 - veľkosť displeja, batéria
HTC One - zvuk
Samsung Galaxy S4 - slot na karty, vyberateľná batéria
Sony Xperia Z1 - odolnosť, foťák
iPhone 5S - optimalizácia

Každý si už musí vybrať podľa svojho vkusu a to čo od telefónu najviac vyžaduje :-)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

stř 19.02.14 15:54
Expert

A podle toho co vyžaduje určí ten nejlepší mobil :-) Zajímá mě váš názor, vždyť 100 lidí = 100 chutí ;-)

V současnosti je podle mě nejlepší LG G Pro 2. Má sice velký displej, ale přece jen je to tabletofon. Vyměnitelná baterie, podpora pam.karet, výborná výdrž (baterie) a super výbava. Jinak samozřejmě stále toužím po LG G2 :-)

stř 19.02.14 18:34
Expert

Poděkovali mu: 174 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

HTC One - Perfektní design a zvuk.

Xperia Z1 Compact - Pořádný nadupaný telefon, ovšem v přijatelné velikosti.

LG G2 - Hodně tenké rámečky a silná baterie.

sob 22.02.14 13:24
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Po recenzi jsem se utvrdil v tom, že nejlepším telefonem na trhu je Motorola Moto X - díky inovacím, které přináší, skvěle odladěnému systému, rozumným rozměrům a dostatečnému výkonu. Není to telefon vyloženě na hraní (zahrajete si na něm většinu her, i těch náročnějších), je spíš pro každodenní používání, kterému dodá jakousi špetku radosti do všední nudy. Nudíte se? Vezměte telefon do ruky a jeho preciznost Vám určitě vykouzlí na tváři úsměv :)...opravdu skvělý telefon. Recenzi najdete Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

[ Post made via Motorola Atrix HD + Lapdock 100 ] Obrázek

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 16.03.14 23:59
Profil Twitter
Profesionál

Poděkovali mu: 5 x
Member (1) Writer silver (1)

Xiaomi Mi3 - Skvělá ROMka, skvělé zpracování

HTC One - Skvělé zpracování, BoomSound technologie

LG G2 - Design, Nápad s tlačítky vzadu

Sencor Element 7 v2 Basic + 4.0.4 + Root

Nejlepší operační systém je Android.

Za avatar děkuji MHCFANovy

stř 19.03.14 18:57
Profil Twitter Skype ICQ Facebook Steam
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

iPhone 5S

Môjmu výberu kraľuje práve spomínaný telefón, a to z mnohých dôvodov. Medzi tie subjektívnejšie určite patrí dizajn nielen z hardvérovej, ale i softvérovej stránky. Pri jeho operačnom systéme obľubujem už klišé vlastnosť – jednoduchosť. Udalosti, pripomienky, kalendáre, to všetko v softvérovom rozhraní u mňa padlo na úrodnú pôdu.

Po dlhom vnútornom boji a odsudzovaní služby a programu iTunes som nakoniec dospel k názoru, že ide o veľmi intuitívnu, praktickú vymoženosť, ktorá vám viackrát zachráni zadok. Kompletná záloha celého telefónu ma už viackrát zachránila a pomohla mi pri prechodoch zo staršieho na novší model smartfónu – pričom som proste nahral celý starý telefón do nového (vrátane všetkých nastavení, aplikácií, no i napríklad zmeškaných hovorov, či naposledy spustených programov).
Môj hudobný playlist neobsahuje pesničky bez „coveru“ albumu a bez kompletných informácií o skladbe (autor, featuring, rok vydania, poradie skladby, a pod.), v čom mi pomohol práve vyššie spomínaný iTunes.

Apple iPhone v skrátenej verzii resumé na mňa pôsobí ako bez výhradne najlepší multimediálny prístroj do vrecka. Jednoduchý a intuitívny asistent radiaci sa na vrchol dizajnérskeho odvetvia. Čerešňa na torte potom je senzor odtlačku prstov, ktorý pracuje bezchybne a prakticky tak ochráni váš prístroj nielen pred zrakmi zvedavého rodinného príslušníka.

čtv 20.03.14 14:44
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Oneplus Oné na hry luxus a skvělá modifikace systému S11

sob 02.08.14 00:19
Pokročilý

Poděkovali mu: 17 x
Member (1) Writer bronze (1)

Vela ludi pouziva mobil bez zmien a s predinstalovanymi aplikaciami. Sami neinstaluju nic, pripadne velmi malo, o upravach systemu ani slychu.
Tychto vôbec nechapem.
Im by som do ruky android nedal!
Jednoznacne nieco od nokie s windowsom!
Ale android, hlavne v podani mobilov od samšunt ich marketingom oblbne a ludia su blby.
Ano, android ano, ale pre ludi, co chcu od mobilu viac a vo windows to mozne neni.
Takze pre beznych uzivatelov by som doporucil niejaku lumiu od nokie, pre ostatnych xperiu z1c.

sob 02.08.14 15:53
Ex-Tým

Poděkovali mu: 58 x
Member (1) Helper (1)

jsem chtel napsat na borce, co jsou tak udelani do statistickych cisel, ze vykon HW neni vsechno hosi. Je Vam k nicemu 4 jadra a 3 gb RAM a grafika snapdragon 10 milionu.... :D kdyz nemate sladeny system s telefonem. Jako priklad uvedu muj iPhone 5S... nema papirove ani polovicni hodnoty jako TOP telefon od Samsungu, presto tam jedou stejne, mnohdy i lepsi graficky a narocnejsi hry. Kde tedy udelali soudruzi ze Samsungu a jinym znacek chybu ? Jo aha, ono to neni o papirovych hodnotach, ale o optimalizaci.. Smeju se vzdycky borcum, co se predhani, jestli ten ma o to lepsi vykon a smeji se iphonum nad polovicnim vykonem atretinovou RAMkou, pritom na iPhonu rozjedu totalne bez zaseku GTA San Andreas a to i na iphonu 5 to jede bez zaseku..Je smutne, ze pro chod Androidu musi byt milion jader a vesmirna grafika, aby to vubec fungovalo... Nad tim je treba se zamyslet, hosi :wink:

stř 24.09.14 17:34
Pokročilý

Poděkovali mu: 17 x
Member (1) Writer bronze (1)

V tomto mas cistu pravdu.
A ram ani nespominam- android: zrut ram!

[ Odeslano z Android ] Obrázek

stř 24.09.14 19:00
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina