My-mobile
Právě je sob 16.12.17 11:53

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

iPhone 6: Prečo áno 
Autor Zpráva
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek iPhone 6: Prečo áno
iPhone 6: Prečo áno

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 24.09.14 13:47
Ex-Tým

Poděkovali mu: 58 x
Medaile: 2
Member (1) Helper (1)

Příspěvek Re: iPhone 6: Prečo áno
Muze se tady reagovat ? nikde jsem nenasel zminku, ze nemuze. rad bych vlozil jen kratkou poznamku.. Iphone 6 mi prijde dle meho nazoru hnusny. Vysvetlim proc.... U applu jsme zvykli na nejvyssi uroven dilenskeho zpracovani - ok, predni strana by se dala, ale zadni je pruser. Kdyz prejedete po zadni strane, citite doslova odskoky od plastu a hlinku, jak si to muze apple dovolit vydat ? Srovnavam s HTC m8, kde je dileneske zrpacovani asi tak o 4 levely vys a to nekecam. Stryc si kupoval v Nemecku IP6 mensi verzi a ty zada jsou otresne. Mati ma m8 a to kdyz jsem srovnaval, hruza. Tady proste nemuzete nic namitat, je to fakt a kdo tvrdi opak, je jen zaryty fanousek Applu. Dalsi vec, co mi vadi je fotak vystouply - PROC ? na stole jsem to teda zkousel polozit a psat a pravda, neni to az tak hrozne, jak jsem cekal, ze se to bude kyvat ze strany na stranu, ale pohyb pri stlaceni tam proste je. Dalsi vec - ty hnusne plastove pruhy - v dnesni dobe a v roce 2014 naprosto technologicky low end. Schvalne si pak srovnejte HTC m8 a IP6 a potvrdite mi ma tvrzeni.

To, ze me fakt mrzi novy iphonu jsem dolozil nejen vztekem :-D ale take i tim, ze par hodin po uvedeni iphone 6 jsem si objednal 5S 32 Gb ve zlate verzi. To je panove a damy, jako kdyz postavite vedle sebe Mercedes a Octavku. iphone 5s je daleko krasnejsi a to hlavni, predevsim daleko, daleko, daleko lip dilensky zpracovana - mel jsem predtim iPhone 4, tudiz prechod na novy telefon jsem planoval jiz pul roku predem a novinky o IP6 jsem doslova hltal.

Mrzi me zpracovani, mrzi me cely IP6 a jeste jsem uplne zapomnel na jednu vec - proc sakra zvetsuji display jako nejake tupe kopirujici ovce ze Samsungu ? Proc sakra nezvetsi kdyz uz tak display a nezachovaji temer stejne rozmery. Kazdy nepotrebuje mit velky mobil nebo u iphone 6 plus padlo, napad stoleti, supr apple, fakt. a pokud si myslite, ze 4,7 neni tka velky, neni, ale jen pro zenske, co to nosi v kabelkach. Jo hosi, vy co mate androidy jste si jiz zvykly na 5 palcu, ale proste 4 palce je uplne jine rozmer pohodli, nedejboze pri sportu. Sere me, ze se zvetsuji displaye, nechci velky mobil , je to proste k hovnu, bud mam ku... mobil nebo tablet nebo notebook... njn, apple tento rok obrovsky zklamal a jen tupe kopiruje, moc me to mrzi, ale zase mam 2 tydny iphone 5s ve verzi 32 gb za 17K, coz je na 32 gb dobra cena, vsem bych radsi doporucoval tento. Design je na uplne jine urovni :)

stř 24.09.14 16:58
Pokročilý

Poděkovali mu: 37 x
Medaile: 3
Writer silver (1) Reputation bronze (1) Benefical bronze (1)

Koukám že ESS!S viděl mobilmánii :D

Jo, taky nechápu ten foťák, ale samozřejmě že ty plasty tam hrajou zásadní roli a ty celokovový telefony se bez nich asi neobejdou..

Apple mám rád ale abych pravdu řek, mě se ten design taky nelíbí.
Od doby co jim to tam neřídí Jobs to de všechno do hajzlu.

..snad kromě TouchID (a možná i Pay)

stř 24.09.14 17:15
Profil Facebook
Ex-Tým

Poděkovali mu: 58 x
Medaile: 2
Member (1) Helper (1)

kamo, mobilmanii jsem videl naposledy, kdyz jsem si kupoval K750i :D proc bych ji jako mel videt ? To mam IP6 vyfotit vedle meho, jestli mi jako neveris ? Jinak TouchID mas recht, je to super vec a u IP4 me po case uz vadilo, ze jsem zadaval porad kod

stř 24.09.14 22:18
Pokročilý

Poděkovali mu: 37 x
Medaile: 3
Writer silver (1) Reputation bronze (1) Benefical bronze (1)

Tohle je ten díl.

5:52 -> iPhone 6 a HTC M8 (anténní linky)
7:41 -> Kývání při psaní

Možná bych tam našel víc věcí který si zmiňoval ale sem moc línej :D
Sorry, jenomže je hodně velká náhoda že si zmínil zrovna HTC M8 v porovnání s iPhonem, stejně jako v mobilmanii..

//EDIT

2:30 -> nošení telefonu v kabelkách

Naposledy upravil MONT! dne čtv 25.09.14 18:06, celkově upraveno 1
Linky na youtube buď do CODE nebo to příslušného tagu...btw. není jedno, jestli čučel na mobilmánii nebo ne?!

čtv 25.09.14 18:06
Profil Facebook

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina