My-mobile
Právě je stř 13.12.17 10:22

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Jakou značku mobilu preferujete? 

Jakou značku mobilů preferujete?
Sony Ericsson 45%  45%  [ 72 ]
Nokia 27%  27%  [ 44 ]
HTC 3%  3%  [ 5 ]
Motorola 1%  1%  [ 1 ]
LG 2%  2%  [ 3 ]
Samsung 11%  11%  [ 17 ]
Apple 7%  7%  [ 12 ]
Sonim 0%  0%  [ 0 ]
Jinou (uveďte) 4%  4%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 161

Jakou značku mobilu preferujete? 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Příspěvek Re: Jakou značku mobilu preferujete?
jedině NOKIA 4ever, nokie sou kvalitní telefony největší výhodou je že většina nokií má OS :idea: , jediné co mi vadí je to že vzhledem k tomu že mají OS by mohly mít rychlejší procesor a větší pamět RAM, a nevýhoda je popport na sluchátka (jinak nabýječka má good konektor)(na mym sony ericssonu sem měnil každyho čtvrt roku nabýječku a sluchátka, kvuli nízké kvalitě a tomu konektoru nebo co), moje nokia n73 je na hudbu lepší než naky sony ericsson(má hlasitý kvalitní zabudovaný stereo repráky). obyčejný sonyericsson a walkman mi přídou totožné až na to že na walkmanu máš schéma walkman, a tlačítko valkman, o ničem jiném to není(a ještě trochu vzhled). sony ericssony se dají tunit,ale mít OS a instalovat si tam symbian aplikace nebo hry je lepší než celý tuning

majtelé sony ericssonu sou na mě naštvaní ale majtelé nokií mi dají za pravdu :D

úte 11.08.09 11:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.

Poděkovali mu: 170 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially (1) Designer (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Změna názoru:
Je mi jedno co budu mít ale:
1) nesmí to mít nic společného se samsumgem/sagmeme/lg atp...
2) OS- Symbian nebo WM, popřípadě nějaký SE bez OS (mám vyhlídnutou n96 jako další mobil)
3)Display: minimálně 2,4 palce při rozlišení qvga (240x320)-může být dotykový
4) HW klávesnice (je mi jedno jestli qwerty/qwertz/ nebo alfanumerickou)

Takže z tohodle mi vychází: Nokia,Sony Ericsson, HTC

//EDIT

Jo a ještě se mi začíná líbit G1 s androidem od googlu... HTC hero nemá klávesnici takže ten zas nechci :)

úte 11.08.09 13:09
Ex-Tým

Poděkovali mu: 40 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Apple, Sony Ericsson, Nokia :wink:

Naposledy upravil Maroš dne úte 11.08.09 13:20, celkově upraveno 1

úte 11.08.09 13:18
Profesionál

Writer gold (1)

G1 se mi taky moc lý/íbí/ý jako dalšímobil by nebyl špatný(uvažoval sem o něm), jen na něj neseženeš tolik aplikací jako na jinej

úte 11.08.09 13:19
V.I.P.

šak těch pár stačí... já jich mám teď v mobilu taky jen pár... spíš bych chtěl nějaký hry,,,sice hraju příležitostně ale takovej C&C: RedAlert by byl good :)

úte 11.08.09 14:04
Profesionál

Writer gold (1)

android verze ešte není :wink:

úte 11.08.09 14:20
V.I.P.

proto píšu "by byl" :wink:

úte 11.08.09 16:04
Pokročilý

Poděkovali mu: 0 x
Writer bronze (1)

jerzi píše:
mna je je to jedno aka znacka ci LG, Samsung, Nokia alebo Sonyericsson ja vyberam mobili hlavne podla vzhladu a az potom funkcie

ja prave naopak

sob 09.01.10 10:08
Profesionál

Poděkovali mu: 8 x
Writer silver (1)

Ja preferujem Sony Ericsson aj Nokiu odkedy vyrobily Nokiu 5800xm sa mi aj nokia začala aj páčiť.Najvačši omyl je značka LG tam katastrofalne idu hry pomaly nikdy viac LG

pon 11.01.10 15:41
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

Takže, po delším uvažování (2 hodiny) jsem byl přinucen říci APPLE. Sony Ericssony jsou dobré mobily, co se týká multimédií, focení, vzhledu, jadu, ale odpuzují se tím, že mají malou výdrž, jak baterie, tak stavu.. V tomto zase dohánějí nokie, které mají větší výdž, mají extrémně lepší Symbian(Oper. Systém), Také mají jack konektory, které bohužel zatím SE nemá (má- ale jn málo modelů)..(Doporučuji např.C702 nebo C510, popřípadě něco z W serie..) .. Nokia ale zase nezvládla jednu věc a to tu, že že se z Finské nokie stala "Japonsko-Čínská" nokie. Taky mají velkou nevýhodu v kopiích jejich Mobilů (N0kia, nokie, ..) Bohužel jsi toho někteří lidí nevšimli a pořídili jsi ho (doporučuji 5800 na multimédie, N97 na internet a ostatní) .. LG a SAMSUNG... Co o nich říct... mno .. řeknu to tak, že Samsungy moc neznám, ale myslím, že ještě ujdou.. To bohužel nemohu říci u LG. Tato firma nikdy nebyla výrobcem mobilních telefonů a myslím, že ani nebude. LG .. Já jsem si pod tím představil televizi, či DVD nebo jiný elektro spotřebič. LG ale vtrhlo náhle na trh "STAREM", "COOKIEM" a dalšíma "kekelama", které nemají s pořádným telefonem co dělat. Lidé to kupují díky dotykovému displeji a nízké ceně. Neuvědomují si ale, co dělají za chybu. Dotykový display se prostě jednou za čas "dojebe" a telefon se musí reklamovat, což dle celé výměně displaye stojí dost peněz. Mobil nemá operač. systém, má malé ramky, sice má 240x400, ale to je naprosto vše co má. Zastavím se u HTC. Tuto firmu neznám moc ale upřímně bych docela chtěl jeden z jejich "TOUCH" série. Tyto mobily uřímně moc neznám, ale řiká se, že HTC je dobrá firma a já ji tak beru a věřím ji. Oproti LG můžeme spozorovat WINDOWS MOBILE. (zázrak) -..- Ale i přez to vše bych bral IPHONE od Applu. Jednoduchý důvod.. Jsou a budou ještě určitě delší dobu na výsluní.. verze GS je rychlejší, stabilnější. Hry na ně jsou a budou. Oproti javě, která začíná vymírat.. (berme to jako s nextgeny na X360 a PS3 oproti osekaným PC verzím).. Berme to tak, že jednou prostě java Vymře.. za příklad dam NHL ... (Dosti mě to nasral*) jiank je prostě ve všom lepší... jediné, co bych mu vytkl je cena.. ale ta za tu kvalitu jednoduše stojí .. Doufam, že jsem poradil těm, co chtějí kupovat nový mobil...

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pon 11.01.10 16:59
Profil Steam
V.I.P.

Poděkovali mu: 207 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Fajn slohovka, ale Star je od Samsungu, ne od LG.

;)

pon 11.01.10 18:10
Ex-Tým

Poděkovali mu: 19 x
Team member bronze (1) Helper (1) Moderator (1)

ked citam vyjadrenia niektorych, chce sa mi smiat, plakat, niektorym dat facku na prebudenie...
nebudem sa teda byjadrovat k vyrobcom ako takym, 97 mobilov co som mal za sebou myslim ze je dost dobra historia na to aby som zistil ktory aky je. a tiez to ze pouzivam 6 mobilov, a z toho je jediny SE a zvysok nokia tiez hovori z mojej strany dost.

ked uz mobil pre mna, tak s OS (najradsej Symbian). ak uz bez OS ("hlupy telefon") tak uplne na to aby dokazal skvele nejaku vec - bud prehravanie hudby (na to mam 5300), alebo nekonecna vydrz baterky a spolahlivost (na to mam 6310i a v zalohe 3100, obe asi s piatimi nahradnymi baterkami)
SE mam naozaj len preto aby som vedel poradit aspon s nastaveniami svojmu okoliu...
Symbianove mam v2 (6630), v3 (N80) a v5 (5800) aby som mohol testovat. jednoznacne telefony s OS su na hranie (ale nie hier, deti...).

som aj amatersky servisak. povacsine samouk. a odkedy sa teda rozumiem viac systemu, ale aj hardveru (črevam) mobilov, tak uznavam este o to viac nokiu pred debilnou univerzalnostou SE, zastaralym LG, spoliehanim sa na funkcnost a debilnu stavbu samsungu, stagnujucou motorolou podobne ako samsung atd. uznavam este stavbu HTC a ich brutalny vyvoj a inovativnost (ovsem, aj oni si to kazia skandalmi o grafikach, vykonoch atd). iPhone snad ani nema cenu rozoberat - to neni ani o systeme, ani o dotyku, ani o stavbe. to je o marketingu.

takze u mna - Nokia & Symbian 4ever
(nepohnevam sa ani za samsung ci SE s symbianom, ale radsej klasiku na ktoru mam spolah)
- nieje ziadne tajomstvo ze uvazujem nad vlastnym mobilom. dizajn je na papieri hotovy davno, caka sa na graficke a 3D spracovanie a potom mozno predstavenie v SK / CZ internetovych mobilnych mediach snad.

Pomozem 24/7 kdekolvek kde ma najdete co sa tyka mobilov

Robim mobilne muzeum - zbieram vsetky mobily v akomkolvek stave / veku / (ne)funkcnosti, pls prispejte (mam uz 260). http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg
Obrázek

úte 12.01.10 07:02
Pokročilý

Writer bronze (1)

Mě se líbí sony ericsson. Vydrží toho hodně(už mi asi 100 x spadl a pořád v pohodě a kámoška s ním flákla o zem), a dá se tunit.

úte 12.01.10 13:14
Profil ICQ
Ex-Tým

Poděkovali mu: 113 x
Member (1) Team member bronze (1) Uploader (1)

Preferujem SE. Sony Ericsson mam uz 4 roky (w300 - 2roky, w380 - 2roky)
a este nikdy ma nesklamali. Neskutocne ma stve ze zanikla znacka siemens, to boli zlate telefony ale aj tak na vsetko kaslem a idem do Blackberry.
Takze:
+Sony Ericsson
+Siemens (c60 stale ho pouzivam)
+Blackberry

-Sagem
-Nokia
-Trapne cinske napodobeniny

+-uznavam
- -neuznavam

úte 12.01.10 17:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ban!

Poděkovali mu: 3 x

znacka je nej sonny ericson ale vsechny maj neco :mark15:

Obrázek

Kdyby se vám líbily moje příspěvky dejte mi to najevo v hodnocení.
Hraju ikariam na Kappě tak kdyby mě chtěl někdo kontaktovat.
A ještě travian na S3-nick:Tony_C tak kdybych někoho znal tak at´se ozve !!

úte 12.01.10 17:45
Ex-Tým

Poděkovali mu: 19 x
Team member bronze (1) Helper (1) Moderator (1)

to by si tu znacku musel vediet este aspon napisat... :x LOL

Pomozem 24/7 kdekolvek kde ma najdete co sa tyka mobilov

Robim mobilne muzeum - zbieram vsetky mobily v akomkolvek stave / veku / (ne)funkcnosti, pls prispejte (mam uz 260). http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg
Obrázek

úte 12.01.10 17:47
V.I.P.

Poděkovali mu: 304 x
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) Team member silver (1)
Uploader (1) Moderator (1)

U mě vyhrála Nokia, líbí se mi víc vzhledově i ze strany funkcí a rozhodně nejsem zklamaný ze Symbianu, jak jste mě upozorňovali, spíš naopak :D :D

úte 12.01.10 18:02
Nováček

Poděkovali mu: 0 x
Member (1)

Svůj hlas jsem dal Applu, protože od Vánoc jsem přešel na iPhone, ale pokud bych měl napsat pomyslné druhé místo, určitě by to byl Sony Ericsson.. :) každý na to má svůj názor a mně SE vyhovoval víc, než Nokie

úte 12.01.10 19:02
V.I.P.

Poděkovali mu: 207 x
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Z toho, co si můžu dovolit preferuju Nokiu, ale :

No, já bych taky zvolil Apple, ale vzhledem k jejich cenám u nás ... Nokia ftw.

Znám člověka co má iPhone 3G, po několika hodinách strávených na appstore telefon odbavíte všech hlavních neduhů, a pak je to prostě skvělý telefon.

Samozřejmě, nejde o telefon, který by sloužil na práci, slouží hlavně pro takovou tu teenagerskou zábavu (hudba, filmy, internet, hry, ...), no, já teenager jsem. (tímhle jsem vlastně ocitoval Pichovo tvrzení na FN) Kdybych chtěl něco pro práci, tak bych přirozeně sáhnul jinde.

K SE : jdou úplně do háje, možná Xperie jsou ještě docela zajímavé, ale to je asi tak vše.

Závěr : Hlas momentálně putuje k Nokia.

PS : Já telefony nerozebírám, Hardwarově mi stačí to co je napsáno na papíru (nebrat doslova), a do SW zasahuju jen pomocí návodů, hodnotím z pohledu běžného uživatele, Rusnak se vyzná, o tom nepochybuju, ale stejně tak nepochybuju o tom, že má daleko větší nároky než já.

úte 12.01.10 20:38
Ex-Tým

Poděkovali mu: 41 x
Medaile: 2
Team member bronze (1) Uploader (1)

Můj hlas dostala Nokia.

Jsem věrnej Nokii již 10 let a nehodlám přestupovat na jinou značku.

Mám takovej trochu zúženej pohled na mobilní svět, jelikož sleduju jen informace o Nokiích, sleduju jen Nokia novinky atd.

Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia N70 -> Nokia N95 -> Nokia N97 black
Obrázek

stř 26.05.10 07:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina