My-mobile
Právě je úte 18.09.18 14:49

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 milann70 
Autor Zpráva
Uploader

Poděkovali mu: 3365 x
Medaile: 6
Member (1) Specially member (1) Multiplatform (1) Uploader repute gold (1)
Contributive uploader gold (1) Team member gold (1)

Příspěvek Re: milann70
profa2 píše:
Nedávám ANO ani NE
protože je pravda že sice jeho uploady moc nevyužívám ale už jsem od něj získal pár opravdu potřebných věci co nikdo neaplaudoval. ovšem když pohlídnu na ten jeho podpis, tak jak pravil jeden klasik v jednom filmu chce se my zvracet.

milann70 : to mě se chce zase zvracet, jak pravil jeden učitel češtiny když někdo napíše : chce se my zvracet.

Kráva,když se o ni hospodář postará tak zabučí-tedy poděkuje. VŮL ne :!: Optimismus bývá způsoben nedostatkem informací.Obrázeksmrt nám otevírá dveře do nového života,k novým dimenzím ... :!: Nejsem alkoholik,mám potíže se stabilitou :P
THX není povinnost,THX je slušnost ... Jen podle THX poznám ,že máte o moje příspěvky zájem..

stř 19.09.12 21:26
Profesionál

Poděkovali mu: 66 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Hmm, já jsem zatim taky změnil názor a přikláním s k ano aploudy se opravdu zlepšily a ostatní projevy vystupování se taky zlepšily.

úte 16.10.12 15:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ex-Tým

Poděkovali mu: 172 x
Team member silver (1) Uploader (1)

Já teda musím napsat, ne už jen pro ten hnusnej zvrácený podpis.

Naposledy upravil HELESIC dne ned 21.10.12 13:57, celkově upraveno 1

ned 21.10.12 00:44
Uploader

milann70: píše se hnusný zvrácený nebo hnusnej zvrácenej

Kráva,když se o ni hospodář postará tak zabučí-tedy poděkuje. VŮL ne :!: Optimismus bývá způsoben nedostatkem informací.Obrázeksmrt nám otevírá dveře do nového života,k novým dimenzím ... :!: Nejsem alkoholik,mám potíže se stabilitou :P
THX není povinnost,THX je slušnost ... Jen podle THX poznám ,že máte o moje příspěvky zájem..

ned 21.10.12 00:56
Ex-Tým

Poděkovali mu: 172 x
Team member silver (1) Uploader (1)

milann70 neřes zda někdo napíše měké i a nebo y.Proč nejsi nějakej učitel,jak chceš slovíčkařít.

ned 21.10.12 01:18
Uploader

Nejde jenom o písmenko i, ale již o š a k. Píše se neřeš a měkké. Tobě vadí můj podpis a já bych mohl Tobě dát velké NE třeba za pravovis. Osobně si myslím, že HODNOCENÍ je za uploady :!:
Pokud budu chtít na NĚKOHO hodit hnůj, záminka se vždy NAJDE :'D :'D :'D

Naposledy upravil MHCsk dne ned 21.10.12 14:17, celkově upraveno 1
Posledný príspevok necitujeme, damn.

ned 21.10.12 05:44
Moderátor

Poděkovali mu: 535 x
Member (1) High calibre silver (1)

Hodnocení je za všeobecný přístup, chování se k fóru a ostatním uživatelům.
Za té příspěvky ti dávám NE, ale jinak za aktivitu ANO.

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 21.10.12 12:47
Profesionál

Už jsem si myslel že se milann70 změnil s přístupem k ostatním ale ne. Pořád stále si myslí že je neomylný a to především ve vyjadřování. Pakliže si tento způsob dovoluje jen proto že je tu celkem dlouho, tak bych mu řekl že se za ty léta mohl něco naučit. A tak moje hodnocení není dřívější ano i ne ale definitivně jedno velké
NE.

P.S.
Já být moderátorem či dokonce vlastníkem fóra tak bych si dal sakra pozor na takové to lidi.

ned 21.10.12 17:33
Ex-Tým

Poděkovali mu: 857 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre gold (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Koukám, že tady plno lidí nedokáže pochopit ty milannovi vtípky. :EyesRoll:
Který jiný člověk dokáže takhle uploadovat, i když mu je nad 50 let? Občas se nad tím zamyslete a snažte se ho pochopit.. Je to PÁN!

ned 21.10.12 17:38
Profil Steam
Ex-Tým

Poděkovali mu: 2421 x
Medaile: 10
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre gold (1)
Translator (1) Uploads' look (1) Team member gold (1) Uploader (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Milanna musím hodnotit znovu. Je to skutečně skvělý uploader, který působí v týmu hromadu let a jeho aktivita je neustále na chválihodné úrovni. Navíc kvalita samotných uploadů se výrazně zlepšila a duplicitu jsem u milanna neviděl ani nepamatuju (jak se občas stávalo...). A co víc, když jsem s ním kdysi vykecával na foNO chatu, je v pohodě a je s ním sranda. Co víc dodat? Snad jen jedno velké ANO

[ Post made via Windows Smartphone ] Obrázek

ned 21.10.12 18:03
Profil Twitter ICQ Facebook
Profesionál

Jo jako uploader je to skutečně dobrý a užitečný člověk do týmu ale to je asi tak všechno a to je myslím trochu málo. Dál to myslím už nebudu hodnotit. To by byl ode mně už jen spam a to nechci.

ned 21.10.12 18:27
Ex-Tým

Poděkovali mu: 359 x
Medaile: 5
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1)

Dávám ANO, Milann si to určitě zaslouží :)

pon 22.10.12 14:20
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Myslim, ze to byla docela makacka na bednu rozhodovat se, co udelit Milann70.
Ale rekl bych, ze ANO, i kdyz nekdy za ten netestovany upload bych se priklanel spis i k ne... Sam, ale vim, co to obnasi a nikdy jsem nebyl aktivni v x ruznych sekcich najednou, takze s timhle se zas priklanim ano (trosku obdivne i zavistive) a navic to zabere i furu casu - link, nejaky popis...

Kazpodadne me kolikrat dokaze paradne rozesmat a zprijemnit sed vsednosti pracovniho dne a je proste svuj - osobnost s nezamenitelnym a originalnim humorem.

Vysledne ANO ho doufam potesi...

úte 23.10.12 19:00
Profil Twitter
Pokročilý

Poděkovali mu: 58 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

No hoši nebudem si nic nalhávat ok. Milan je dobrý uploader ale zase se zamyslete nad tím že uploadera může dělat kde kdo jenom si najdu hru na googleplay najdu si jí na netu a stáhnu, uploadnu a dám ji sem. Nevím jak vy to můžete takhle hodnotit pánové jistě kvalita uploadů se zlepšila ale ty jeho řeči co jsem zde četl něco o zvracení to si myslím že není hodno uploadera. Také jsem si všiml že zde padlo hodně slov o jeho podpisu tak to se ho zase musím zastat je každého věc co si dá do podpisu (kromě vulgárních a rasistických obrázků) a to musíte respektovat jinak pokud bych ho měl hodnotit od 1-10 no fakt nevím co bych mu dal jistě prostě musí zlepšit přístup k lidem takže mu dávám rovnou mezi oči číslo 5 hodně štěstí Milane ale je u tebe ještě hodně na čem pracovat

Naposledy upravil Koblížek dne ned 30.12.12 10:41, celkově upraveno 1
To tučné písmo nebylo potřeba

ned 30.12.12 09:52
Profil Skype
Uploader

Štve mě, že to nemám tak jednoduché jako :arrow: PrdlyAndilek: uploadera může dělat KDE KDO JENOM si najdu hru na googleplay najdu si jí na netu a STÁHNU, UPLOADNU a DÁM ji sem. milann70: A co ten ČAS :?: PrdlyAndilek :!: :!: :!: :arrow: je to tak snadné :arrow: Příspěvky: 8

Naposledy upravil MONT! dne pát 04.01.13 23:14, celkově upraveno 1
Ach milanne...co ta citace posledního příspěvku?

pát 04.01.13 22:23
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Já bych to zas tak nehrotil. Pokud si sem jenom někdo přijde stáhnout hru, tak určitě ocení, že jí milan uploadne a zbytek ho nezajímá, a pokud je na fóru aktivní tak určitě není zase tak přecitlivělej a nějak to přežije. Všem se prostě člověk nezavděčí. Sám obdivuju jeho trpělivost s uploadováním, vždyť tu pilně uploaduje už spoustu let a dává sem všechno.

pát 04.01.13 23:44
Pokročilý

Poděkovali mu: 58 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Neboj taky dělám uploadera na jiném foru a vím co to obnáší ano jenomže taky se musí někdy dělat reuploady protože tvé linky jsou většinou dead

sob 05.01.13 11:58
Profil Skype
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

OT - Mrtve linky zpusobuji uzivatele sami - prehnanym stahovanim a nebo nestahovanim. Dale zalezi taky na politice jednotlivych ulozist a taky na vyvojarich, kteri se zuby nehty brani proti piratstvi. Takze vinit z toho JEDNOTLIVCE je prehnany a delas zbytecne narazky.
Osobne jsem x let uploadoval na ruznych forech a nektere veci do dneska vydrzeli a o x jsem prisel a reuploadnout jsem nemohl, neb uz ani v pc nebyli... a znovu to hledat a uploadovat, aby to nekdo za tyden smazl je na nic...

sob 05.01.13 12:11
Profil Twitter
Hlavní admin

Poděkovali mu: 660 x
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

Milann uploaduje ve velkém množství a pro vícero platforem, a to již opravdu dlouhou dobu. Estetická kvalita jeho příspěvků se také zlepšila (nehledě na to, že občas připíše i vlastní popis), proto nemohu jinak než říci, že jsem vskutku spokojen.

P.S.: Ačkoliv se jeho podpis (a styl celkově) nemusí líbit každému, jde o jeho způsob vystupování a prezentuje tím sám sebe. Nikdo se mu do podpisu dívat nemusí.
;-)

// Podpis v opravě.

stř 16.01.13 22:32
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1334 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Milan je zvláštny patrón. Nie samozrejme v zlom. Takého druhého Milana určite nikde nenájdete. Má trochu svojský štýl vyjadrovania, preto sa občas nájde nikto komu prekáža. Ja v tom ale nevidím problém. Čo sa týka uploadov, ich vzhľad býval niekedy trochu strohý, ale odvtedy na nich zapracoval a teraz už je všetko v poriadku. Taktiež má poriadnu výdrž, ktorá sa len tak nevidí. Predsa uploaduje aktívne už čosi nad 4 roky, čo je obdivuhodný výkon. Občas sa mu bohužiaľ pritrafí aj nejaká ta duplicita, či iné drobné porušenie pravidla, čo by nemuselo byť, ale vzhľadom k množstvu uploadov sa to dá odpustiť :)

Z mňa tiež ÁNO.

čtv 17.01.13 10:00
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina