Hry pro Samsung Star III

Ptejte se!

Moderátoři: Pomocní administrátoři, Helpeři

Odpovědět
Ondro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: úte 08.01.13 11:43
Mobil: Samsung STar3 S5220
Kontaktovat uživatele:

Hry pro Samsung Star III

Příspěvek od Ondro »

Jezisek nadelil synovi Samsung Star III S5220.A od vianoc ma otravuje nech mu dam do toho nejake hry. Bojujem s tym az kym som sa prebojoval k vam.Viete mi poradit ako na to? Zatial nic poriadne nejde.Vsade sa dostavam k nejakemu Java Update.Skusil som stiahnut hru aj od vas a telefon mi pri hre 240x320 hodil problem s Java velkostou ci co...som v tomto uplny laik telefon mam na telefonovanie a pracovne aplikacie.Dakujem za kazdu radu ci nasmerovanie

//EDIT

Dakujem
Naposledy upravil(a) MONT! dne úte 08.01.13 12:37, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do správné sekce.
Uživatelský avatar
penthaler
Helper
Helper
Příspěvky: 2699
Registrován: čtv 24.09.09 12:58
Mobil: Xiaomi 4a
Hodnocení člena: [url=http://my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&t=28300]ZDE[/url]
Bydliště: kremikove nebe (华为?)
Has thanked: 743 times
Been thanked: 1036 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry pro Samsung Star III

Příspěvek od penthaler »

netusim co ma za rozliseni, ale hadam ze bud 240x320 nebo 240x400. Tudiz volit hry bud pro samsung corby, nebo klasicky star 5230. vyhledej si je zde na foru.

pro instalaci bude treba jar a jad soubor, jinak to nepujde. muzu doporucit svuj balik v sekci 240x400 pro s5230, obsahuje vse potrebne.

jsem na mob, nemuzu dat odkaz

[ Post made via Android ] Obrázek
Twitter: @penthaler
Obrázek
ROOTed Taoshan with CM12
Uživatelský avatar
MONT!
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4325
Registrován: pát 20.06.08 19:03
Mobil: OnePlus, iPhone
Tablet: Shield Tablet
Has thanked: 2180 times
Been thanked: 2465 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry pro Samsung Star III

Příspěvek od MONT! »

Dovolím si to doplnit ;)...Star III má kupodivu QVGA rozlišení (což je horší než první model)

Zde hry pro Corby:
http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=53&t=21344

Zde hry pro Star (kdyby náhodou :))
http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=130&t=27528
OnePlus 6 / Samsung Gear S3 Classic / iPhone 7 (work) / Shield Tablet

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.
Ondro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: úte 08.01.13 11:43
Mobil: Samsung STar3 S5220
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry pro Samsung Star III

Příspěvek od Ondro »

Diky moc...syn ma asi zabije..klepe mi po hlave preco nedostal Androida :-) Ak som sa spravne docital rozlisenie ma 240x320 ... zatial mi vychadza zo vsetkecho firmware update ale na S5220 toho moc na nete zatial nieje. Zaroven by som mu nerad telefon od Jeziska hned od zaciatku popravil :-) Nejak s tym zabojujem.Este raz dik

//EDIT

No nejake hry som skusil z toho Corby.Stahoval som do kompu nasledne .jar presunul do telefonu na SD cku. Nieco ani neslo nainstalovat nieco aj ano ale nasledne pri spusteni hry sa to seklo. Asi budem rad ked ten telefon rychlo strati :-)
Uživatelský avatar
penthaler
Helper
Helper
Příspěvky: 2699
Registrován: čtv 24.09.09 12:58
Mobil: Xiaomi 4a
Hodnocení člena: [url=http://my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&t=28300]ZDE[/url]
Bydliště: kremikove nebe (华为?)
Has thanked: 743 times
Been thanked: 1036 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry pro Samsung Star III

Příspěvek od penthaler »

psal sem, ze k jar souboru bude NUTNE MIT I JAD SOUBOR!!! A pres ten JAD to nainstalovat.

Samsungy to maji blbe resene, sice dokazou instalovat jar, ale vetsinou to hodi chybu update java db. Obejit se to da pres ten JAD, to si totiz tel mysli, ze to stahuje z netu a nedela problemy. Sou uz tak nastaveny...

Hry pak muzes pouzit i treba z LG, ktere ma stejne rozliseni. Nebrat verze pro Nokie a SE.

A ten jad se da ke kazde hre vytvorit v pc. Staci stahnout jadmaker, otevrit ho a jar soubor do nej presunout ;)

doporucuju jeste procist si navody ;)

[ Post made via Android ] Obrázek
Twitter: @penthaler
Obrázek
ROOTed Taoshan with CM12
Ondro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: úte 08.01.13 11:43
Mobil: Samsung STar3 S5220
Kontaktovat uživatele:

Re: Hry pro Samsung Star III

Příspěvek od Ondro »

Napisal si to presne tak aby som to pochopil a za to ti dakujem. :-) Cital som si tvoj balik uz vcera.Pozeral som si aj tvoje odporucania. Nakolko s niecim podobnym nemam moc skusenosti rozumiem tomu tak na 70percent :-) Co ma odradilo je to ze baliky hier ktore ponukas su na 5230 nie na 5220. To cim by som krpcovi urobil radost je Angry Birds.Za toho andela to ale do toho telefonu neviem dostat. Skusim sa s tym este popasovat.Dik

//EDIT

No a pomohli ste mi viac ako dost :-) Konecne trepem hry do mobilu a normalne idu.Dokonca aj to angry birds.Bez zvuku ale ide...snad uz budem mat pokoj. Uz som nainstaloval doma od vianoc Net ,Wifi router, Nove LCD s TV tunnerom ,PS3ku 2x mobil a teraz konecne toto....uz mi snad daju pokoj :-)
Odpovědět

Zpět na „Bez OS - Poradna“