NK6303c - jak na více místa paměti v telefonu?

Ptejte se!

Moderátoři: Pomocní administrátoři, Helpeři

Odpovědět
lukix22
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob 13.02.10 10:41
Mobil: Nokia 6303
Kontaktovat uživatele:

NK6303c - jak na více místa paměti v telefonu?

Příspěvek od lukix22 »

Už mě štve ta neustálá hláška že je málo místa.
Lze to nějak vyřešit?
Co bych klíďo smazal, tak ty hry a aplikace, jenže to nejde ani pomocí MobilEdit a nevím čím jiným je dát pryč.
Nebo lze nějakým způsobem si do pc stáhnot příslušný firmware, modifikovat ho a pak nahrát do tel.?
A případně jestli 6303c by zkousla firmware z 6303i ?

Díky za vyčerpávající odpovědi ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
penthaler
Helper
Helper
Příspěvky: 2699
Registrován: čtv 24.09.09 12:58
Mobil: Xiaomi 4a
Hodnocení člena: [url=http://my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&t=28300]ZDE[/url]
Bydliště: kremikove nebe (华为?)
Has thanked: 743 times
Been thanked: 1036 times
Kontaktovat uživatele:

Re: NK6303 - jak na více místa paměti v telefonu?

Příspěvek od penthaler »

Nedostatek mista se krom zaplneni pameti pro JAVA hry tyka jeste problemu s virtualni pameti pro jeji chod. Tj. nektere hry vyzaduji vice pameti nez jim tel muze nabidnout a nejedna se o fyzicky prostor, ale jakousi RAMku, ve ktere se ty hry spousteji...

Problem u Hlupkii je navic omezeny prostor pro ukladani toho ci onoho. Java ma svuj prostor a data (jako sms, mms, obrazky, kontakty) prostor dalsi...

Bohuzel ani jedno z toho co tu zminuji nezlepsis. Leda si poridis jiny pristroj.


btw. smazanim her ziskas vice prostoru pro hry samotne... zkus promazat sms / mms / obrazky... ale co jsem u podobnych pristroju kdysi zkoumal, tak vetsinou se jich nezbavis, i kdyby ses na hlavu stavel, a pokud ano, tak to je ciste jen docasne reseni...

Edit: Mohl jsi ale trosku blize specifikovat svuj problem, ono by se teoreticky dalo najit i reseni tveho problemu...
Na S40 pristroje pro zasah do systemu (aplikace atd) jsem kdysi vyuzival MOBIMB program a ten dokazal divy (smazani/zaloha systemovych her, instalace vetsich jar souboru nez dovoloval system pristroje...)
Twitter: @penthaler
Obrázek
ROOTed Taoshan with CM12
lukix22
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob 13.02.10 10:41
Mobil: Nokia 6303
Kontaktovat uživatele:

Re: NK6303c - jak na více místa paměti v telefonu?

Příspěvek od lukix22 »

Nedostatek paměti mi to hlásí když ukončím ,,aplikaci" fotoaparát, nebo když chci spustit přehrávač médií.
A ony java hry chci odstranit i z toho důvodu aby se mi do paměti telefonu vešlo více dat. Jelikož, když si nastavím nějakou melodii, kterou mám na paměťové kartě, telefon připojím k pc, nebo vyndám kartu, tak můžu nastavovat znovu. Ovšem když je melodie v paměti telefonu, tak s tím není problém.
Doufám že Lumia 920 nebude mít takovýhleproblémy :D Vlastně snad nebude, tam se paměťovka nemá kam dát :)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Bez OS - Poradna“