S5230 Ocko TV

Ptejte se!

Moderátoři: Pomocní administrátoři, Helpeři

Odpovědět
Angrestovnik
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 195
Registrován: sob 06.06.09 20:20
Mobil: Doogee X6 PRO
Has thanked: 16 times
Been thanked: 38 times
Kontaktovat uživatele:

S5230 Ocko TV

Příspěvek od Angrestovnik »

Zdravím pořídil jsem si katru od Mobil.cz kde je sledování TV Ocka zdarma stejně jako internet
Zajímalo by mě jestly někdo nezná spůsob jak sledovat TV Ocko na S5230 hledal jsem , ale nic jsem nenašel :cry:
Doogee X6 Pro 16 GB, Android 6
Uživatelský avatar
penthaler
Helper
Helper
Příspěvky: 2699
Registrován: čtv 24.09.09 12:58
Mobil: Xiaomi 4a
Hodnocení člena: [url=http://my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&t=28300]ZDE[/url]
Bydliště: kremikove nebe (华为?)
Has thanked: 743 times
Been thanked: 1036 times
Kontaktovat uživatele:

Re: S5230 Ocko TV

Příspěvek od penthaler »

Doporucuji presedlat na nejaky chytry mobil, jelikoz i kdyby to slo, tak to s5230 neutahne. Pres JAVA prohlizec to nespustis, streamovat by teoreticky slo, ale to je datove narocne a mam takovy pocit, ze Ocko TV ani nema zadny streamovaci odkaz.

Dalsi halda je - VITEJ MEZI NAPALENYMI. Mas sice internet zdarma, ale jedna se JEN o FUP 200MB, po jejimz vycerpani jedes rychlosti, se kterou se pripojis jen pres datove nenarocne programy jako je Opera Mini, a i tak to bude dost pomaly.

Kdybys dokazal rozchodit streamovani, tak se s FUPkou rozluc behem par hodin, ne-li i driv.

(btw. par videii z Youtube a mas po vsem)

EDIT: BTW JEDNA SE O PRISTUP NA WEBOVE STRANKY OCKO.TV nikoli sledovani televize OCKO... Stahni si a procti kompletni cenik MOBILCZ xD
Twitter: @penthaler
Obrázek
ROOTed Taoshan with CM12
Angrestovnik
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 195
Registrován: sob 06.06.09 20:20
Mobil: Doogee X6 PRO
Has thanked: 16 times
Been thanked: 38 times
Kontaktovat uživatele:

Re: S5230 Ocko TV

Příspěvek od Angrestovnik »

7. Mohu se v mobilu dívat i na TV Óčko?

Samozřejmě, že ano. Navíc TV Óčko patří do skupiny MAFRA a.s., a proto se jeho sledování nezapočítává do 200MB datového limitu. Pro návštěvy všech serverů z rodiny iDNES.cz máte k dispozici dalších 500 MB. To vám při využití datového toku určeného pro mobilní zařízení (128 kb/s) vystačí asi na 9 hodin sledování streamu TV Óčko.

Tak jsem to asi špatně pochopil , ale stejně díky za odpověď
Doogee X6 Pro 16 GB, Android 6
Uživatelský avatar
MONT!
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4325
Registrován: pát 20.06.08 19:03
Mobil: OnePlus, iPhone
Tablet: Shield Tablet
Has thanked: 2180 times
Been thanked: 2465 times
Kontaktovat uživatele:

Re: S5230 Ocko TV

Příspěvek od MONT! »

Řekl bych, že na té odpovědi není něco v pořádku :D...respektive odpovídající asi nepochopil dotaz tazatele. Otázka zněla, zda může "sledovat" stream. A dostal odpověď, že využití streamu při kvalitě pro mobilní zařízení (128 kb/s!!!) bla bla bla...kde došli na těch 128 kb/s??? :D...to je možná tak kvalita audio streamu, určitě ne videa. Docela pochybuju, že by v takové kvalitě streamovali video.

Btw. je nádhera číst ten jejich FAQ :D...třeba bod 20 a 21 :D...resp. prvně bod 21 a pak 20 :idea:
OnePlus 6 / Samsung Gear S3 Classic / iPhone 7 (work) / Shield Tablet

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.
Uživatelský avatar
penthaler
Helper
Helper
Příspěvky: 2699
Registrován: čtv 24.09.09 12:58
Mobil: Xiaomi 4a
Hodnocení člena: [url=http://my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&t=28300]ZDE[/url]
Bydliště: kremikove nebe (华为?)
Has thanked: 743 times
Been thanked: 1036 times
Kontaktovat uživatele:

Re: S5230 Ocko TV

Příspěvek od penthaler »

Kód: Vybrat vše

http://ocko.tv/ocko-info/jak-nas-naladite-27ec95da.html
Oficialni cesty, jak ho sledovat, JAVA v nich neni popsana, navic pokud bys opravdu nasel nejake to streamovani, tak to jde pres jine servery a vetsinou jen pro PC programy...

Pro mobily jsou aplikace na jednotlivych marketech pro ne (iOS, Android, WP, Symbian...)

BTW - Tudiz zpet k me prvni odpovedi - porid si novy mobil s operacnim systemem. ;)


EDIT - Ano MONT mas, pravdu, dost jsem se nad FAQ zasmal... hlavne v bode, kdy oznacuji, ze POTREBUJES VYSOKY TARIF NA DATA pro chytre mobily... e-e staci jen operator, ktery nesnizuje na 16kb/s po vycerpani FUP, pac pak je ti to jedno... na rychlosti 236kb/s neni nic spatneho, standartni EDGE (2G) rychlost xD - a podivejte pak na ceny 1MB dat v zahranici... az 360Kc xD Sorry, ale tenhle operator je fakt vyhodny... lakat lidi na lep...
Twitter: @penthaler
Obrázek
ROOTed Taoshan with CM12
Odpovědět

Zpět na „Bez OS - Poradna“