My-mobile
Právě je pon 11.12.17 23:57

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Pár otázek 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Pár otázek
Zdravím všechny majitele tohoto mobilního telefonu, mám pár otázek na vás a pokud budete vědět prosím podělte se o své zkušenosti. :-) Přemýšlím totiž o koupi iphonu ale mám ještě pár nesrovnalostí.

1. Mám kredit a vzhledem k tomu že chci iPhone a vím že s kreditem bych se nedoplatil, chci se zeptat: Který operátor je na tom podmínkově nejlépe s tarify (cena internetového připojení atd.) a či stačí platit nějaky tarif okolo 400+- měs. nebo se většinou cena pohybuje okolo 1000 a víc. Provolám a propíšu měsíčně tak 300-400 měsíčně takže si nemyslím že je nutné mít předražený tarif.

2. Je rozdí mezi Apple iphone 3g, iphone 3g či jinnýmy typy?? Příjde mi vše stejné.

3. Aplikace a hry, které si stáhnu s téhle stránky se instalují pomocí Jail. či jak??

4. Pokud budu připojen na Wifi, operátor si nic neučtuje a internet je zdarma??

Děkuji všem dopředu za poskytnuté informace. :wink:

ned 06.12.09 18:55
Legenda

Poděkovali mu: 33 x
Medaile: 6
Member (1) Special one (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Pár otázek
1.) To ti bohužial neporadím, nie som z Českej republiky.

2.) Áno medzi rôznymi typmi iPhonov je rozdiel, v súčasnosti máš tri typy iPhonov : iPhone 2G (tiež nazývaný iPhone), iPhone 3G, iPhone 3GS. Odlišujú sa napríklad Hardwarom, výkonnosťou a pod. Odporúčam prezrieť túto stránku http://en.wikipedia.org/wiki/IPhone_models, máš tam jednotlivé tipy iPhonov a tiež ich technickú špecifikáciu

3.) Na aplikácie, ktoré stiahneš budeš Jailbreak potrebovať, presný návod nájdeš Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

4.) Pokiaľ si na Wi-Fi, internet je samozrejme zdarma.

ned 06.12.09 19:07
Profil ICQ
Nováček

Děkuji ti mockrát!!!! :wink:
Pokud je tu někdo kdo by měl zkušenosti s těma tarifama at napiše děkuji.. :-)

ned 06.12.09 19:57
V.I.P.

Poděkovali mu: 170 x
Universal writer (1) Member (1) Specially (1) Designer (1)

pokuď je ti 15-26, vyplatí se vodafone... já platím měsíčně 89,- za net ;) i když ale nemám chytrý telefon, záleží jestli chceš jen sjíždět net, koukat na email, nebo i něco víc...i když v ČR se kvalitnější tarify vyplatí jen v praze, brně a všude tam kde jsou 3G sítě, a právě že těch míst je málo, a má je jen O2...takže podle mě vodafone, s 89,- měsíčně :) (pokuď je ti víc/míň než 15-26 tak by jsi platil 150,-)

Ale iPhone má wi-fi, takže netřeba platit, pokuď nebydlíš někde na okraji města, nebo na vesnici

ned 06.12.09 20:59
Ex-Tým

Medaile: 2
Team member bronze (1) Helper (1)

Tak já jsem uživatelem iPhone 3G. Mám doma wifi, což se vyplatí přes víkendy apod. Kromě toho si od Vodafone platím stejně jako cheas 89,-/měs. za internet a to se mi hodí na cestách a ve škole. Kromě toho si nemysli, že iPhone nějak samovolně žere peníze. Je to úplně nomrální telefon. K instalaci budeš kromě JailBreaku potřebovat program iTunes pro kompletní synchronizaci dat mezi PC a iPhonem.

ned 06.12.09 21:18
Nováček

Poděkování máte oba :-)

No stále ještě studuji (v Brně) takže si myslím že těch 89,- by mohlo stačit ale zase abych nepřeplácel za volaní nebo to jde jen čistě o internetový tarif?? Ten iTunes se dá sehnat zdarma či je to placené?? A myslíte si že pokud peníze nejsou problém je lepší jít do 3GS nebo 3G stačí??

Naposledy upravil Maax dne ned 06.12.09 23:02, celkově upraveno 1

ned 06.12.09 22:26
Ex-Tým

Tak iPhone 3GS hlavně nejde 'jailbreknout', takže by sis musel platit veškeré placené hry aplikace. iTunes je plně zdarma na
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
v sekci ke stažení. Ten tarif je komplet. To znamená, že platíš tarif ve kterém už je započítaná částka 89,- a můžeš využívat internet. ;)

EDIT: Pokud i tento odkaz patří do code, tak se moderátorům omlouvám.

Poky95: Patří ;).

ned 06.12.09 23:01
Nováček

No to je celkem důležitá informace :-DD takže půjdu tedy do toho 3GS pokud nejde 3G jail.

ned 06.12.09 23:04
V.I.P.

Poděkovali mu: 207 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

pankrejro píše:
Tak iPhone 3G hlavně nejde 'jailbreknout' ...

Že nejde ?
Jak mi teda vysvětlíš to, že např. Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. ho má jailbreaknutý ... ?

ned 06.12.09 23:07
Nováček

Jo jinak ten tarif jak platíte 89,- je od Vodafonu?? Nemůžu ho nikde na jejich stránkách najít :-((

ned 06.12.09 23:12
Legenda

Poděkovali mu: 33 x
Member (1) Special one (1) Team member silver (1) Uploader (1)

iPhone 3G nejde jailbreaknúť ? To sa niečo zmenilo za tú dobu čo ho nemám ? :shock:

ned 06.12.09 23:16
Profil ICQ
Ex-Tým

Špatně sis to vysvětlil Maaxi. 3G jde jailbreknout, ale 3GS do nedávné doby nešlo. Poky zřejmě už má informace, jak 3GS předělat (omlouvám se za milnou informaci).

Edit pro Pokyho: "Iphoňátko třigé 8gb FW 3.0 Jailbroken" Má tam napsané 'třigé' (3G).

EDIT2: Kontroloval jsem své příspěvky a zapoměl jsem tam připsat 'S', takže chyba je na mé straně. Myslel jsem samozřejm iPhone 3GS. Na 3G jailbreak funguje, sám ho mám.

ned 06.12.09 23:21
Nováček

No ale tak stejně mě nevadí připlatit si a mít lepší verzi aspon co jsem odsledoval a odčetl o rozdílech mezi 3G a 3GS tak se to rozhodně vyplatí ale mohu se mýlit a tak piště jestli si myslíte nebo máte skušenosti že zase o tolik lepší ten 3GS není...

ned 06.12.09 23:30
Ex-Tým

iPhone 3GS má rychlejší procesor a podle všeho by měl mít lepší displej. Ale nevím co víc by chtěli zlepšovat. Navíc 3GS se prodává od 16GB verze výš. 3G již od 8GB výš. Pokud vím, tak na 3GS ještě jailbreak není, ale věřím tomu, že brzy bude. Pokud si chvíli vystačíš s free app zdarma a počkáš si na jailbreak, tak na tom vyděláš. Já jsem čekat nechtěl, tak jsem šel do iPhone 3G. Kromě toho je pravda, že vylepšení určitá má. Například o 1MPX lepší foťák, Větší výdrž baterie, autofocus a defaultně umí nahrávat videa, což iP 3G neumí, ale jsou na to aplikace.

EDIT: Tady máš e-shop, kde se pod produktem dozvíš výhody a nevýhody.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 06.12.09 23:34
Nováček

No tak já si koupím iphone až leden/únor ted to nepřipadá v úvahu :-))takže doufám že ten jail bude a taky že ta cena trošku klesne i kdyby o tisícovku (ceny elektra po Vánocích vždy klesají) :Yummy:

Naposledy upravil Maax dne ned 06.12.09 23:41, celkově upraveno 1

ned 06.12.09 23:37
Ex-Tým

To je rozumný ;). No asi tě nepotěšim, ale teď před vánocema prodejny zdražily iPhony o 100-200,- ale snad to po svátcích zase spadne níž :). Držim palce při výběru. Kdyby ještě nějaký dotazy, tak je směřuj přímo sem ;).

ned 06.12.09 23:41
Nováček

,,Kdo si počká ten se dočká,, :-) Jako nečekám že to někdy klesne na super cenu ale kdybych to 3GSko sehnal se vším všudy za 15 000 jsem spokojený..

Jasný moc díky určitě si něco vymyslím ještě.. já jsem takovej že se radši hodně ptám a vše si kolem toho zjistím než do něčeho jdu.. :-)

ned 06.12.09 23:50
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Na 3GS jail už je, spolužiak ho má :wink: skúsim vyžobrať nejaké informácie.

pon 07.12.09 14:11
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček

fricky: to by jsi byl laskav :-)

pon 07.12.09 15:14
V.I.P.

Poděkovali mu: 170 x
Universal writer (1) Member (1) Specially (1) Designer (1)

Jen bych chtěl upřesnit ty tarify:

Prostě musíš mít od nich simku, a pak si nechat aktivovat student online

pon 07.12.09 16:45
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina