My-mobile
Právě je ned 11.12.16 05:06

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

nejde restore! 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek nejde restore!
Zdravim.. Poradte mi prosim co mam delat kdyz potrebuji Restore na iPod a hodi mi to chybu
> The ipod could not be restored. an unknown error occurred (3001)..
Jsem uz bezradnej :(

ned 06.06.10 00:11
Ex-Tým

Poděkovali mu: 48 x
Medaile: 2
Member (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: nejde restore!
Apple má problémy s CZ Win XP, takže to prostě musíš udělat jinde.

ned 06.06.10 07:47
Pokročilý

Poděkovali mu: 0 x
Writer bronze (1)

nahoď si na iPod spät blackrain a až potom daj restore

EDIT: to Slaw3 - myslíš, že na Win7x64-SK by to šlo v poho ?

ned 06.06.10 11:02
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Ano, musí to tam jít

ned 06.06.10 12:56
Ex-Tým

Poděkovali mu: 20 x
Medaile: 4
Member (1) Translator (1) Team member silver (1) Designer (1)

Proste to urob na inom počítači. To je všetko.

ned 06.06.10 20:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý

Writer silver (1)

Nejde to proste.. Pripojim iPoda.V iTunes mi to hodi chybu "iTunes has detected an iPod in recorvery mode. You must restore this iPod before it can be used with iTune."... Pote dam tedy to RESTORE. Neco mi tam zacne nabihat "Extracting software..." a ani ne po minute to padne, hodi to chybu "The iPod could not be restored. An unknown error occurred (3001)." a to je pak vse... Pres blackra1na to take nerozjedu.. Zapnu blackra1n.exe a hodi mi to nejakou chybu "Aplikace nemohla byt spustena, protoze soucast ASL.dll nelze najit. Potize pravdepodobne odstranite opetovnou instalaci aplikace."... Tak ja uz opravdu nevim co dal :/

pon 07.06.10 18:54
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Zkoušel si to na PC s Win7? Na XP to nejde!

pon 07.06.10 19:21
Pokročilý

Writer bronze (1)

IDE TO NA XP !!!

áno to mám aj ja takže !

daj Start>hladat>vsetky subory> asl.dll > najde ti za par sekund je to zlozka s apple - daš na to asl.dll pravym a das otvorit cielovu zlozku (hned prva moznost) hodí ti to do zložky niečo s applom > takže daš ctrl+x (akože vystrihnúť - BLACKRA1N.EXE) a daj ho vloziť do tej zlozky kde je asl.dll > potom daj na blackra1n.exe > pravym > odoslat kam > plocha (vytvorit zastupce) > potom zapni blackra1n.exe cez toho zastupcu na ploche a pojde ... pustíš blackra1n >dás make it rain > hodí ti booting device ci jak a hodí ti tabulku > neRUS JU > na ipode ukaze sa ti ten obraz gohota nechaj tak až kym sa nezapne ipod potom zrus tabulku a vypni blackra1n > a máš > potom zapni itunes a daj restore x) ... ALE RESTORE TI UZ NEBUDE TREBAT > BUDES MAT ZASE JBnuty x)

pon 07.06.10 19:29
Pokročilý

Writer silver (1)

udelal jsem to jak rikas a blackra1n uz mi na pocitaci nabehne.. kdyz ale provedu ten reboot tak na iPodu se mi konecne ukaze ten obrazek geohota a nabiha mi uprostred neco, ale to je tak vse.. po nejake dobe se to vypne a zas tam je obrazek pripojeni k pc :/

úte 08.06.10 16:03
Ex-Tým

Member (1) Moderator (1)

Mikva: OMG, udělej to na jiným PC? Ty naše rady ignoruješ, nebo jak?

úte 08.06.10 22:05
Pokročilý

Writer bronze (1)

keď si zapol blackrain a ti ukazalo tu tabulku ze bol uspesny blackrain tak si ju vypol ? LEBO NEVYPINAJ JU !

Slaw3: Prepáč, ale kým tu je nádej, tak neť radšej si to spraví na svojom, a nie zakaždým na iný PC ... :wink:

stř 09.06.10 07:49
Pokročilý

Writer silver (1)

Slaw3>> hele zkousel jsem to na trech dalsich PC (Vista i Sedmicky) a proste nic..
LoleqBoleq>> zapnul jsem blackraina a na iPodu mi to ukazalo jeho fotku ale dal se nic nedelo.. Nechal jsem toho blackraina zapleho dokud mi zas iPod nepadnul a nenaskocil tam obrazek kabelu ze ho mam pripojit..

EDIT: tak jsem to uz poresil.. delal jsem to na dalsim PC kde byli Visty a RESTORE probehlo v poradku.. mam jen rovnou UPdate na verzi 3.1.3 na to je jiny JB coO?

stř 09.06.10 14:35
Nováček

tady podle toho návodu sem si to dělal já a povedlo se mito na poprvý a to sem tak trošku lama :P

NÁVOD NA JAILBREAK a UNLOCK iPHONE 2G a JAILBREAK 3G (NE UNLOCK PRO 3G s BaseBandem 5.12 a vyšší)

Ty co mají blokovaný iP 3G (například z USA, GB...), a mají BaseBand 5.12 a vyšší, nesmí použít tento návod! Jelikož po nahrání 3.1.3 by se jim iP zablokoval a měl by z něj dotyčný iPod! Uvědomte si to tedy - na 3G s BB 5.12 JB ANO, UNLOCK NE! To znamená že tento postup je možno použít jen pokud máte jistotu že máte neblokovaný telefon(např. máte telefon od Vodafone a zároveň používáte SIM Vodafone) s basebandem nižším než 5.12. Nechoďte pak plakat že jste si blokly telefon

Pomocí tohoto návodu doposud byli pod mnou samotným Jailbreaknuty a Unlocknuty 4 iPhone 2G a pokud vím, funguje tento návod i na JAILBREAK 3G (NE 3GS) s BB 5.12.1 (BB by na JB neměl mít vliv myslím).
Je napsán pokud možno "Blbuvzdorně" a jsou vypsány všechny situace a problémy které by mohli nastat. Hledejte nejdřív na konci tohoto příspěvku u nadpisu: PROBLÉMY
Vše po tomto JB funguje, jak cydia, tak itunes...
Tady je video, kterým se můžete doprovázet:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

1. Příprava:
a) Váš telefon je po restore(návod zde na foru) a následný update na 3.1.3 (iTunes vám ho nainstaluje), neobnoven ze zálohy, je do něj vložena Sim Karta
b) (Jen blokované iPhony) Když jej zapnete je v Recovery Mode - obrázek který říká ať jej připojíte k iTunes
c) (Jen blokované iPhony) Vaše iTunes hlásí, že je v mobilu nepodporovaná SIM (když jej připojíte zapnutý)
d) PŘEČTĚTE SI PROBLÉMY! TO JE NA KONCI TOHOTO NÁVODU JINAK BUDETE LITOVAT. :mrgreen:
-----------------------------------
Toto by mělo všechno souhlasit, jinak je v nepořádku něco jiného.

2. Co potřebujeme:
Bootloader 3.9 a 4.6
4.6 -
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

3.9 -

Firmware 3.1.2 - 2G -

3G -

Redsn0w 0.9.4 -

-vše si dejte do jedné složky, nejlépe na plochu

3. Postup:

a) Spustíme iTunes, připojíme vypnutý iPhone, spustíme redsn0w jako správce (pravý klik - spustit jako správce)

b) Kliknete na "Browse" a načtete stáhnutý firmware - kliknete na next - proběhne úprava firmwaru

*na obrázku je FW pro 2G, 3G se bude jmenovat iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw

c) Na další stránce zaškrtnete: v případě iP 2G - "Install Cydia" a"Unlock"! Nic víc, nic míň!
U 3G zaškrtnete jen "Install Cydia"!
- next

d) Tento krok jen u 2G - Nyní musíte načíst ty dva bootloadery - logicky - 3.9 načtete BL-39, 4.6 si domyslete :D - next

e) Nyní, se ujistěte že je iPhone vypnutý a připojený k PC

e1)ZAPNĚTE iTUNES! - bez tohoto kroku to jaksi nejde, určitě jste si všimli že se vám iTunes vypnulo (jestli jste ho měli předtím to krokem zapnuté) - zatím neklikejte na next

f) Nastupuje část kdy je nutné dostat iPhone do DFU modu - nemusíte se bát když se to nepovede, prostě to poté uděláte znova - nejdřív si to procvičte
Návod (iP je vypnutý!):
1. Držte Power/Sleep button (to nahoře) 3 sekundy - iP se zapne - uvidíte jablíčko
2. Nepouštějte Power tlačítko, a současně zmáčkněte Home Button (to se čtverečkem) - asi tak 10 sekund - jablíčko zmizí
3. Držte Home Button a pusťte Power Button - v tom by se redsn0w měl rozběhnout a nahrát JB - jak se posune na další obrazovku - pusťte tlačítka

g) Ujistěte se tedy, že máte zaplé iTunes, iP v ruce a jste připraveni na dostání do DFU
Klikněte tedy na next, a dostaňte telefon do DFU dle příkazů na obrazovce (což je v angličtině to co jsem vám popsal o bod výše)
Redsn0w by se měl rozběhnout a na iPhonu se ukáže něco jako: "Uploading Jailbreaken Data"
po chvíli vám redsn0w napíše "Done!" a kliknete na Finish
iPhone neodpojujte, nemačkjte atp. - počkejte až se několikrát restartuje, atp. to může trvat - pak vám normálně klasicky naběhne Lock Screen

h) Spusťte Cydii (bude na obrazovce - možná druhá plocha) , zeptá se vás na připojení k internetu - nabídne vám wifi - nechte ji připojit na tu vaši (nebo někde v kavárně) - stáhne si všechny potřebné balíky - restartuje iP

i) HOTOVO

Problémy:
redsn0w nezaregistroval vstup do DFU, na iP je jen černá obrazovka, na počítači je že se stahují JB data(což je lež) - zapněte iTunes v bodě e1, opakujte proces musí být zaplé v době, kdy iP dostáváte do DFU, to znamená předtím než mačkáte ty tlačítka, jinak to redsn0w nepozná, v iTunes na nic neklepejte, nepotvrzujte... iTunes je často dole v liště u hodin, ale když na něj najedete zjistíte že to byla jen ikonka a ve skutečnosti neběží - to dělá když se zapne.

Dále! Pokud se vám stane to, že ho redsn0w nerozpoznal, máte ho v DFU! Před dalším procesem jej musíte vypnout(logicky-je to v kroku f ) - to že je v DFU poznáte tak, že když jej připojíte k PC, ozve se vám zvuk jako když připojíte USB flashku, kartu... Pokud nemáte repráky, poznáte to tak že když ho zkusíte zapnout (power button 3 sec. nezapne se - neobjeví se jabko)
z DFU jej dostanete - Podržením obou tlačítek (Power a Home) po dobu 10 sec.

Pokud stahujete ten firmware, možná se vám stáhl v .zip a když jej otevřete, je v tom nějaká smět souborů a složek. Vůbec to neotvírejte, jen koncovku .zip přepište na .IPSW!takže když stáhnete:
iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw.zip
Jen to přejmenujte na iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw
Přejmenování se udělá - pravý klik - přejmenovat

Keys: 2g unlock jailbreak jeilbreak JB 3g un cydia unlocked

ZDROJ :

úte 15.06.10 09:49
Profil Zobrazit autorovy stránky

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina