My-mobile
Právě je sob 16.12.17 21:36

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

iOS 4 - diskuzia 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 3 x
Medaile: 2
Team member bronze (1) Designer (1)

Příspěvek iOS 4 - diskuzia
Takže, som zvedavý či už niekto skúšal tento OS, píšte sem názory,postrehy atď, ja by som chcel povedať že som všade čítal že 3G nepodporuje na tomto OS multitasking, inak všetko šlape, ale pravdaže už sa to dá povoliť, je nato návod, ak bude treb a preložím ho sem..sú obrovské straty batérie, a to nielen pri 3G kde sa to čakalo (aspoň odomna) ale ludia píšu na apple že aj na 3GS im nevydrží mobil ani jeden deň a pritom 3GS má myslím že 40 percent lepšiu baterku. Potom tam išli veci akože keď iphone normálne zamknú tak sa správa akoby ste nanom normálne boli v springboarde, teda žere baterku, wifi je zapnuté, atď takže môj názor je buď to do 3G nedávať, už len preto že keď si povodíle mutlitasking tak sa viac ako 3 hodinky nezahráte :D, alebo počkať na nejaké fixy, atď. to je všetko odomňa.

pát 25.06.10 10:57
Profil ICQ
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Re: iOS 4 - diskuzia
uz som cakal kedy niekto zalozi takuto temu :-D
iOS4, multitasking a pozadia: len pre iTouch 3G a iPhone 3GS,ale vdaka JB redsn0w sa daju nastavit obe funkcie aj na iTouch 2G a iPhone 3G samozrejme zatial len pre nonMC modely :? ale ako si napisal multitasking zere baterku
ano, WiFi sa nevypina ked je zamknuty zrejme to odstrani nejaky update alebo JB

ale ja tez nemam iOS4 (MC model...) takze objektivne to neposudim

pát 25.06.10 11:36
Profesionál

Poděkovali mu: 6 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Ja sice mám normálně JB, ale tohle jsem si nemohl nechat ujít. Sice jsem bez JB, ale už není potřeba Categories, který mě vždycky štvalo... Složky se dělaj nádherně, prostě stačí přesunout ikonku na jinou a ta složka vypadá taky bezvadně. Pak je tam možnost kódového zámku na asi 20 čísel a vypadá to jako PIN... Plocha se nastavuje jako tapeta a dock je taky hezčí. Další chytrá věc - iBooks. Zatím sice celkem pomalá a někdy padá, ale s možností PDF super. Jinak jsem slyšel, že T-mobile chce udělat české iBooks store tak snad to vyjde. Hledání ve Sptlight sahá až po internet a wikipedii hledání ve všech zprávách, vylepšený mail... Kdybych měl všechny výhody vyjmenovat tak to bude ještě o dost delší.
Pár screenů :
Obrázek
Obrázek
Závěrečné hodnocení : 96 %. Jestli se vám to zdá málo, tauk vězte, že 3.1.3 jsem hodnotil kolem 50%. Hodnotím podle zlepšení od minulého update.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Naposledy upravil maggič dne pon 1.1.11 11:11, celkově upraveno 34564338302

pon 28.06.10 18:28
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

nj, ale pozadie sa da dat aj teraz (3.1.3) a na knizky pouzivam Stanzu - je pravda ze iBooks vyzera praktickejsie
ale co baterka a to wifi? lebo to je pre mna rozhodujuci cinitel

EDIT : neviem ci ste toto uz videli ale ja mam hned krajsi den
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pon 28.06.10 18:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina