My-mobile
Právě je úte 12.12.17 17:16

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Ipod Touch 4g Nevím si rady 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Ipod Touch 4g Nevím si rady
Zdravím...
Koupil jsem Ipod Touch 4g na aukru .Když chcu Ipod zapnout je tam jen jablíčko a nic se neděje.Původní majitel mě napsal
:Telefon ma docasny jailbreak. Pokud se iPod vypne nebo pokud se vybije, je jen potreba restartovat pres pc
pomoci redsn0w_win_0.9.8b3, ktere najdete ve slozce jailbreak. Pokud budete chtit uplny jailbreak,
musite si jej stahnout. Ja jsem si vystacil s timto.

Jenže (přidal mě k tomu i cd na kterém je právě tenhle soubor redsn0w_win_0.9.8b3, a tak mám připojen Ipod a v PC to cd kliknu na ten soubor napíše se aplikace nebyla nalezena).Vím že něco dělám špatně nebo na to jdu úplně špatně ,ale jak to mám vědět když jsem úplný začátečník tak bych byl rád za nějakou radu jsem už stoho neštastný a byl bych moc rád za nějakou radu či přehledný návod.Mimochodem se ještě zeptám,když zapojím Ipod do PC tak se automaticky nabíjí nebo musím něco provést?Byl bych moc a moc rád kdyby se mě dostalo nějaké odpovědi předem děkuji:!:

pát 02.12.11 19:22
Expert

Poděkovali mu: 72 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Ipod Touch 4g Nevím si rady
pokud tam ten jailbreak nechceš tak udelej restore pres iTunes a jinak ti sem hodim odkaz na ten redsn0w:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pát 02.12.11 19:44
Profil ICQ
Ex-Tým

Poděkovali mu: 360 x
Medaile: 5
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1)

Udělej toto Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.. RedSn0w najdeš na
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pát 02.12.11 19:46
Expert

děkuji za zopakování :)

pát 02.12.11 19:47
Profil ICQ
Ex-Tým

Moderator (1)

Ahoj,

smím se zeptat co jsem zopakoval? Řekl jsem mu něco úplně jiného než ty. Nevím proč by měl dělat restore, když stačí to nahodit přes RedSn0w.

pát 02.12.11 19:49
Expert

sry nevsim sem si odkazu na navod myslel jsem ten odkaz na redsn0w a pred tim restorem je napsane Pokud ten jailbreak nechceš

pát 02.12.11 19:51
Profil ICQ
Nováček

Chlapy děkuju moc moc a zase moc a nehádejte se tu:-D Jdu to vyzkoušet.Jinak bych byl rád kdyby jste to trošku podrobněji vysvětlili co a jak kdyby se někomu chtělo jsem amatér:P

pát 02.12.11 19:54
Expert

Ja bych to dal neresil :) a omlouvám se Koblížkovi příště budu koukat líp :P

Jinak ten postup ti hodil koblížek do odkazu:
1. Připojte iPhone k PC
2. Zapněte RedSn0w
3. Klikněte na Extras
4. Klikněte na "Just boot me tethered right now."
5. Hotovo

Myslím že to podle toho zvládneš :)

pát 02.12.11 20:00
Profil ICQ
Nováček

RedSnow jsem stáhnul a rozbalil kliknu na aplikaci redsnow ukaže se mě tabulka kde je pár vět anglicky dule je klasicky back,next,(zabělené)a cancel a na levo troska smerem nahoru browse,ale nevím co mám najít.A Ipod mám prostě jen zapojit a nic jiného nedělat?

pát 02.12.11 20:03
Ex-Tým

Moderator (1)

Ahoj,

udělej to co je v návodu, je to vysvětlené po lopatě. Prostě klikneš na Extras, Just boot tethered me right now a je to.

pát 02.12.11 20:09
Nováček

Ahoj,
Ano,ale to co je v návodu to provádím , tak prostě zapnu ten redsnow ipod zapojen a redsnow mě vyhodí text v angličtině kterej sem si rychle přeložil na překladači:Přečtěte si prosím všechny doprovodné textové dokumenty, které byly obsaženy v souboru ZIP redsnow. Pokud jste neobdrželi doprovodnou textových souborů najdete na adrese: / / wikee.iphwn.org / redsnow / licence získat nejnovější informace o licenčních podmínkách.
Prosím, vyberte corrsesponding IPSW pro aktuální firmware.
A jsem zase v čudu :-(

pát 02.12.11 20:21
Profesionál

Poděkovali mu: 40 x
Writer gold (1) Reputation bronze (1)

1.Pomocí iTunes udělat upgrade /update na novější ios, a potom použít jailbreak například od redsn0w.

1* ( nebo si pomocí podržení klávesi Shift + Check for Update vyberte v iTunes vámi stažený ios )

2. Nechte zařízení připojené k PC, spusťe redsn0w, klepněte na tlačítko Browse, vyberte vámi stažený iOS, program jej zkontroluje a potom klepněte na Next.

3. Jakmile kliknete na Next, připravte se na první krok. Redsn0w vám bude sám odpočítávat čas.
* 1. Držte Power/Sleep Button (to je to nahoře) po dobu 3 sekund.
* 2. Nepouštějte Power/Sleep Button a stiskněte Home tlačítko (to kulaté se čtverečkem dole) po dobu 10 sekund.
* 3. Pořád držte Home Button, pusťte Power/Sleep Button a čekejte, dokud se redsn0w neposune na další obrazovku a neobjeví se nápis "Uploading Jailbreaken Data".

4. V cydii přidat source:
nebo:
a poté nainstalovat AppSync
Zapni Cydii -> Manage -> Sources - v pravo v rohu 'Edit' pak ti vyskočí v levo v rohu Add a přidej si tam:

AppSync najdi a nainstaluj zde: Cydia -> Manage -> Sources -> Hackulo.us -> AppSync for iOS 5.0+

5. V cydii vybrat, a nainstalovat ( pokud chcete, a budete to využívat ): Installous 4, Crackullous.

__________________________________________________________________________________________
Untethered jailbreak je bez nutnosti připojení iZařízeni ( iDevice ) k PC po rebootu ( restartování iOSu [telefonu] )

Tethered je, když musíte po každém rebootu připojit iDevice k PC a pwnnage tool nebo podobnému jailbreak SW. __________________________________________________________________________________________

CPU: i7-4770K
DESKA: GIGABYTE Z87-HD3
RAM: Corsair 4GB Vengeance Low p.
VGA: ASUS EN GTX470
AUDIO: Creative SB X-Fi mx Xtreme Audio
HDD: 2TB
ZDROJ: Corsair TX750-750W

čtv 09.02.12 16:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina