My-mobile
Právě je pát 20.10.17 00:52

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 NkW. 
Autor Zpráva
Legenda

Poděkovali mu: 33 x
Medaile: 6
Member (1) Special one (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek NkW.
NkW.
Obrázek

Takže, po dlhej dobe som si pripravil topic o snáď najväčšom „expertovi“ tohto fóra. Reč samozrejme nie je o nikom inom ako o našom (mentálne mierne zaostalom) NkWvovi (alebo ako sa to sakra skloňuje).

Jeho úplne prvý účet na fóre bol Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum., na tento účet dostal ban zhruba za 20 minút po registrácií, dostal ho za porušenie tajného pravidla a spamovanie príspevkami typu : "Kde mám najít emulátor na javu" v topicu ako "Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo."

Zhruba po dvoch mesiacoch sa zaregistroval znova pod nickom Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum., neskôr požiadal o zmenu nicku na Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum., samozrejme sme prišli na to o koho ide, ale dovolil som mu chodiť na fórum pod jednou podmienkou a tou bolo, že nesmie porušiť ani jedno pravidlo, čo sa však hneď nestalo, náš milovaný si začal sám rozdávať poďakovania a zakladať duplicitné témy. V Shout Boxe som sa s ním pustil do debaty, bohužiaľ to psychicky nezvládol po čom samozrejme nasledoval jeho v poradí druhý BAN.

O nejakú chvíľu si opäť vytvoril účet Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum., ten však bol hneď zabanovaný.

Naša eufória z odchodu tohto experta však netrvala veľmi dlho, pretože sa sem doplazil tento krát pod nickom Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum., striedanie malých a veľkých písmen a taktiež bodka za nickom nám prišli hneď podozrivé a včas sme ho opäť odhalili, opäť som mu napísal do Shout Boxu, opäť to psychicky nezvládol, takže nasledoval ďalší BAN.

Onedlho nastal jeho protiútok (samozrejme neúspešný) ktorý mal celkovo 3 fázy :
1.) Zaregistrovať sa pod nickom urážajúcim Picha/poprípade s nejakým coolovým nickom s bodkou na konci
2.) Zaspamovať Shout Box a vypustiť na mňa čo najviac nadávok (poprípade sa pokúsiť zaspamovať fórum, kde opäť preukazoval úroveň svojej mentálnej retardácie)
3.) Dostať BAN (opäť)
Takto vzniklo jeho ďalších šesť účtov : Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum., Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum., Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum., Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum., Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Všetky boli permanentne zabanované.

Našimi skromnými výpočtami sme prišli na to, že NkW. (s dôrazom na tú bodku na konci nicku!) môže mať v súčasnej dobe na tomto fóre založených zhruba 25 000 účtov, za čo mu ako fórum veľmi ďakujeme, lebo nám zvyšuje štatistiky.

Naozaj si neberte príklad z tohto jedinca, odo mňa dostáva neoficiálny titul „Největší blbeček tohto fóra“, verte, že ho má zaslúžene.

Niektoré z jeho množstva výrokov (Pravdepodobne vám nebudú dávať zmysel, ale teraz o to nejde) :

Výroky o Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

- Slawe to je jenom čur*k stoleti
- Slawe je zmrd a chce se dostat do administrace sam mi to psal
- Slawe je zmrd... na mm si mysli ze je neco lepsi ... kdyz tam je moderator ... ae je to curak .... polovina ma kvuli nem ban xD...... mrdat ho ..... sam psal na mm ze na tento web pude spamovat ..
- Neumíš číst ?... říkam ti táhni do ..::CENZORED::.. !!!! všeci dobře víme co mas s tim tvojím buzerantskym kámošem za lubem ...
- řek bych že to na tom sigu je spíš on ... nebo jeho mati xDD a dělaj to spolu cele dny xD
- Mg slawe zdechni zmrde
- heh de videt ze ma strach .... lamka ... uz jen to ze tu nejde sam a nechava vzkazy po tobe o necem sveci ... treba ten jeho sig s tou jeho mati .. z toho sem nemohl

Výroky o Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

- Adamer, zbytecne tu rozpoutavas hadku ... bez si psat do tveho trapackeho chatu na mm ne ?.. tam mas bobky co ?.. pac bys hned dostal banan .. .vseci se ti tam jen smeji jaka ses lama

- mycyno je jenom neschopa co neumi delat sigy a tak je krade !!!!!

- Roniku běž do prd*le ...na mm tě drží jen to ... že podlézáš těm dalším hňupom kteří si říkají moderatoři .... jediny normalní z vás ,,Šéfů'' je tak možna cheas ... ale ty si vyliž)
- ten vymrd ronik ..... jakysi 12lety dobytek ... a vsechny banuje

- tohle je opravdu skvele forum, rad bych chtel byt grafik = > (Odpoveď bola NIE, načo naväzuje ďalší výrok)
- mm je jen banda cu*ku
- mm to jen podlezani do prd*li
- MM neni forum ani warez .. je to jen blbá stranka na které se jen podleza ..
- my mobile je nejtrapnější forum co znam ....

Odkazy na "pobavenie"
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

čtv 07.01.10 13:53
Profil ICQ
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina