My-mobile
Právě je stř 18.10.17 11:55

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ] 
 Jaký herní mobil koupit kolem 5 až 5,5 tisíc 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Jaký herní mobil koupit kolem 5 až 5,5 tisíc
zdravím všechny,jaký mobil si mám koupit aby byl dobrý na hry kolem těch 5tisíc,líbí se mi Optimus L9 ale ten prý není herní a moc hry nebere,tak si radši nechám poradit,díky :) klidně i šedivky,bazar

Naposledy upravil RIK dne čtv 01.08.13 18:26, celkově upraveno 1
Přesunuto do správné sekce.

čtv 01.08.13 17:20
Profil Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2627 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Jaký herní mobil koupit kolem 5 až 5,5 tisíc
Kupovat si telefon na hry není moc rozumné, obzvláště v cenovém rozmezí do 5,5 tisíc. Mnohem lepší je koupit si nějakou přenosnou konzoli.

Dobrý telefon je stále Galaxy SII, bazarovku za danou cenu seženeš, možná i Xperia S by se dala za podobnou sehnat. Ale pokud si chceš užít nejnovější hry na maximální možné detaily, potřebuješ většinou top modely, které zrovna levné nejsou.

Kupovat si telefon primárně na hry prostě nemá cenu a je lepší koupit si handheld (přenosnou konzoli) jako např. PS Vita nebo Nintendo 3DS apod.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 04.08.13 10:31
Profil Twitter
Nováček

chci ale i mobil,mám mobil už v háji tak chci mobil kde se dají hrát pořádné hry,beru i bazar,šedivky... jen chci poradit co se dá pořídit za dobrý mobil v tom to rozmezí,LG optimus 4x HD ten si koupím pokud bude slušná výplata ale zatím to vypadá že výplata nebude tak vysoká abych si mohl koupit telefon za 7tisíc

ned 04.08.13 11:04
Profil Facebook
V.I.P.

Poděkovali mu: 387 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

Kup si za 5k PS Vitu a uděláš 100x lépe, toť můj názor.

..vesměs souhlasím s MONT!

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 04.08.13 19:34
Profil Steam
Nováček

tady někdo neumí číst asi!!

//warlock - Věř tomu nebo ne čéče, ale asi mě to ve škole fakt nenaučili.. nemůžu za to, že jsem na nižší úrovni než ty

Naposledy upravil W.a.r.l.o.c.k dne pon 12.08.13 23:57, celkově upraveno 3
Neurážej. Btw. tady někdo nezná pravidla ;)...poslední příspěvek se necituje!

ned 04.08.13 19:55
Profil Facebook
Nováček

jo tak tím že napíšu že někdo neumí číst někoho urážím?? asi mentoš si né?? :D smát se ti budu,já jsem jasně napsal už 2x co chci a když to někdo nedokáže přečíst tak co tu dělá!!!

pon 05.08.13 08:49
Profil Facebook
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Damiane, problém je v tom, že telefony ve tvé cenové kategorii jsou na takové normální hry. Takže kluci maj pravdu a já s nima souhlasím.

Osobně jsem si pořídil G300 a ta zvládá hodně, ale drtvivá většina těch lepších her od Gameloftu se nedá hrát, jelikož jsou hodně náročné.
I když sem na tom rozjel Real Racing 3 - což je asi jedna z TOP závodních her na trhu s neskutečnou hratelností - tak v základu má telefon problémy a plně si ji vychutnám jen po nahrání custom ROM CM9+, a to stále hraju na nejnižší detaily... (btw. cena okolo 4tis, a v této ceně se dá sehnat už i lepší mobil s lepším hw...)

Zkus se poohlédnout po typech, které by tě zajímali, a pak se můžem bavit.
Nebo aspoň napiš, co považuješ za DOBRÉ HRY

pon 05.08.13 08:57
Profil Twitter Facebook
Expert

Poděkovali mu: 174 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Herní mobil do takový peněz těžko seženeš.
Můžeš se kouknout na Galaxy SIII mini to je s cenou kousek nad tvůj rozpočet.
Rozumnější by bylo ještě šetřit na Optimus 4XHD nebo si kup Aligátora a nějaký iPod Touch. Přenosná konzole by byla ještě lepší, ale té odporuješ ;)

pon 05.08.13 09:23
Nováček

chci tip telefonu,psal jsem že beru i bazar,jen stačí číst ;) a když píšu že chci mobil na hry a volání tak na konzoli těžko asi někam zavolám ;)

pon 05.08.13 11:03
Profil Facebook
Legenda

Ani bazarový telefon ti neposkytne dostatek výkonu na ultra hardcore gaming, o kterém tady pořád hovoříš!!! Jestli chceš hrát hry, našetři si 12 litrů a kup si jetý Samsung Galaxy S4 a budeš spokojený, jinak to nemá cenu a nemáme se o čem bavit...hotovo :idea:

Btw. pojem "telefon na hry" už z podstaty věci je totální kravina :D

Joker007: Ty, Samsung hater radí Samsung? :D
(sry, ale tohle mi nedalo)

MONT!: Já, Smažung hater radí to, co lidi chtějí stejně slyšet :D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 05.08.13 16:04
Profil Twitter
Ex-Tým

Poděkovali mu: 113 x
Medaile: 3
Member (1) Team member bronze (1) Uploader (1)

Keď chceš na telefóne len hrať a volať tak ti stačí hocičo za 50-60€ a k tomu si dokúp prenosnú konzolu... za takú cenu výkonný mobil na hry nezoženieš a navyše čo sa týka hrania tak mobil sa nikdy nevyrovná konzole...
Možno tak xperia play ale tá je herný telefón maximálne tak konštrukciou čo sa týka výkonu ti už stačiť nebude...

pon 05.08.13 22:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

koukám samí odborník ještě že jsem si napsal na SMARTMANIA tam poradily na jedničku,tady samje mentál nebo nevím,furt mi tu cpete konzoli ale to mi je u pí** tam mi naspaly alepoň že si mám počkat a našetřit a pak koupit rozumný lidi a né furt mlejt o posraný kozoly!!!! fák mentálové taky :D smát se vám musím ;)

pon 05.08.13 22:58
Profil Facebook
Legenda

Dobrý, rozeberme si to trochu...
DAMIAN píše:
koukám samí odborník ještě že jsem si napsal na SMARTMANIA...tam mi naspaly alepoň že si mám počkat a našetřit a pak koupit rozumný lidi

Zde:
MONT! píše:
Kupovat si telefon na hry není moc rozumné, obzvláště v cenovém rozmezí do 5,5 tisíc. Mnohem lepší je koupit si nějakou přenosnou konzoli.

Ale pokud si chceš užít nejnovější hry na maximální možné detaily, potřebuješ většinou top modely, které zrovna levné nejsou.

Na Smartmanii:
matoman píše:
ziaden android do 5.5K nemoze byt "herny" tie vacsinou nestihaju utiahnut system samotny

tslany píše:
Bohužel je to pravdivé, za tu cenu můžeš mít herní android maximálně tak nějakého číňana...

Jedná se prosím pěkně o velmi zkušené lidi a radí ti v podstatě to samé, co zde, a to, že za 5 500.- nekoupíš solidní telefon s ohledem na hraní her i do budoucna.

Pár lidí ti stejně jako zde radilo například Galaxy SII, který z bazaru kolem 5 500 seženeš. Galaxy Nexus je skvělý telefon na užívání, ale ne na hraní. HTC EVO 3D v žádném případě, nedá se mluvit o kvalitním telefonu (nechci nikoho urazit), v podstatě žádné HTC kromě One není moc ideální díky nadstavbě Sense a skutečnosti, že většina modelů je osazena starším Snapdragonem S3, One SV už má S4, pro změnu u něj ale není jisté, jestli dostane update na 4.2 a 4.3. Samsung Galaxy S3 rozhodně špatný není, výkon má solidní, ale v benchamrích přece jen už nezáří, navíc pod 5 500.- nejde ani cena v bazaru, použitý seženeš minimálně za 6500.- a více, to samé i LG Optimus 4X HD. Ten navíc neseženeš pod 7800.- pokud se bavíme o CZ distribuci, pokud ti nevadí šedivka, tak prosím, ale pak sem nechoď brečet, že ti telefon nechce prodejce vyreklamovat nebo že nefunguje :idea:...spousta lidí už se napálila. Navíc má 4X Tegru 3, která má problémy s velkým množstvím her a nepodává takový výkon jaký by mohla (sám mám zařízení s tímto čipsetem ;)).

A teď jen pár osobních poznámek.
1) Mentoš opravdu nejsem, ale Mentos si rád dám ;)...já neřekl, že se ti musím smát, proto nevím, proč by ses měl smát ty mně ;)...na to nejsme dost dobří kamarádi.
DAMIAN píše:
jo tak tím že napíšu že někdo neumí číst někoho urážím?? asi mentoš si né?? :D smát se ti budu,já jsem jasně napsal už 2x co chci a když to někdo nedokáže přečíst tak co tu dělá!!!

2) Odborník možná ne, ale rádi poradíme, a to z vlastní dobré vůle...protože nás to baví. Na Smartmanii ti zkušení ODBORNÍCI poradili takřka to samé, co většina lidí zde na fóru. Koukám, že se rád směješ...
DAMIAN píše:
koukám samí odborník ještě že jsem si napsal na SMARTMANIA tam poradily na jedničku,tady samje mentál nebo nevím,furt mi tu cpete konzoli ale to mi je u pí** tam mi naspaly alepoň že si mám počkat a našetřit a pak koupit rozumný lidi a né furt mlejt o posraný kozoly!!!! fák mentálové taky :D smát se vám musím ;)

3) Říkáš, ať se naučíme číst, ale sám v tom moc dobrý očividně nejsi:
DAMIAN píše:
chci tip telefonu,psal jsem že beru i bazar,jen stačí číst ;) a když píšu že chci mobil na hry a volání tak na konzoli těžko asi někam zavolám ;)

Jasně ti radíme koupit si lowend a k tomu přenosnou konzoli...peníze by ti stačily na obojí :idea:
4) Přestaň být drzý, nikdo tady na to není zvědavý, snažíme se kvalitně poradit s ohledem na vývoj technologií a s co nejlepším využitím tvých těžce vydřených peněz. Pokud se ti naše názory nelíbí, nemusíš s nimi souhlasit, ale lze to vyjádřit na úrovni.

Přeji hezký den a šťastnou ruku při výběru nového telefonu.

úte 06.08.13 05:40
Profil Twitter
Nováček

v půli jsem přestal číst ;) nebaví mi to ;) a poradily mi SMARTMANII ať si koupím LG OPTIMUS 4X HD ať si připlatím a reklamaci si řeším sám a nepíšu to jsem ;) tak zas nevím co tu meleš ;) rozebírej si to jak chceš ale nějaký konzole mě nezajímaj ;) tví radi si nech když neumíš pořádně číst zas píšeš o konzoly už několikrát jsem psal strč te jsi to do prdele!

úte 06.08.13 17:46
Profil Facebook
Legenda

Taky mě těšilo...vzhledem k tvé demenci, vulgaritám a ingoraci toho, co zde ostatní píší, se uvidíme až 6.9....užij si prázdniny ;)

P.S.: Nechtěj po ostatních, aby četli tvé příspěvky, když toho sám nejsi schopen...a nauč se psát, kdo má ten hnus číst...

úte 06.08.13 17:54
Profil Twitter
Ex-Tým

Poděkovali mu: 857 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre gold (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Přesunuto do Síně hanby, ať se pobaví více lidí. :D

čtv 08.08.13 16:13
Profil Steam
Nováček

S tou 4X HD neprohloupíš, i kdyby měl být šedivej nebo bazarovej. Za ty směšný kačky je to už slušnej herní telefon.

MONT!: LOL ...prosím tě už se zamysli nad tím co a kam píšeš...podívej se, kde to téma je umístěné a jakou má ten uživatel barvu. Díky za pochopení.

Naposledy upravil 1337 dne pon 12.08.13 13:13, celkově upraveno 1
Raději jsem to zamknul.

pon 12.08.13 12:47
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina