My-mobile
Právě je pon 16.10.17 22:54

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Novoroční video 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 5 x

Příspěvek Re: Novoroční video
No, když to chceš brát takhle, ale asi bys měl vědět, že nemám zahradu, pokud nepočítáš dno kotviště jako pevninu. Bydlím totiž na lodi/hausbótu a dost pochybujii, že by ses sem dostal s kudlou, natož s bombou. Berou tu posledních pár let terorismus celkem vážně. Ale jinak, když ti to udělá radost, budu hledat :'D Toť tolik k tvé inteligenci. :EyesRoll: Když vy mě do lhářů, tak proč já nesmím do dementů? Až budu chtít po vás poplatek a nic nenajdete, tak můžete pyskovat a třeba podat podání na policajty. Ale pokud někdo chytřejší založí soutěž zdarma, a ještě není v týmu MM, aby z toho cokoliv měl, a lidi maj všechny informace k nalezení, mám vám zavolat prof. Langdona, aby vám to našel?? Nemáte IQ, stěžujte si matce a škole. Kamarádka s IQ 110 ho našla za 28 minut. A to neměla ani ten název. Studentka VŠ. Jak říkám, kdo chce, a uvažuje logicky, najde ho, ale vy jste si vzali do hlavy tu jednodušší výmluvu a když jste líní i soutěžit, já s vámi nehnu. Až mi někdo koho znám osobně a zná mě, řekne, že jsem lhář, tak ok. Ale když to tvrdí banda lenochů, co si nekoupí ani hru za 30Kč, tak sorry, že mám trochu nerva. Dokud tu nebude odkaz, je tohle moje poslední slovo k tomuto tématuTEČKA

pon 16.01.17 15:53
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

Soutěž zdarma a bez výhry, to chceš vyhrát ty vole fakt že jo. Nevím jestli litovat tebe že jsi jednodušší, tvou kamarádku že tě vůbec zná nebo nás, že musíme číst ty tvoje srance.

[ Odeslano z Android ] Obrázek

pon 16.01.17 17:05
Hlavní moderátor

Poděkovali mu: 773 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre gold (1) Good-look (1) Team member bronze (1)

Cobb bohužel nejspíš trpí chorobnou lhavostí. Docela by mě zajímalo, jaké místo si vymyslí, kde kotví jeho jachta či hausbót či co to vlastně má být. (Vím, že ses zařekl, ostatně jako už několikrát, že odpovídat nebudeš, ale ty to stejně porušíš, takže je to jedno, ale abys měl klid, tak ti slíbím, že tohle do výčtu tvých lží nezařadím, protože je to věc netýkající se toho bájného videa a tak hlavně své prohlášení o neodpovědi v tomto případě neporušíš. ^^) Znalost dobrého místa, kam se uchýlit v případě nebezpečí se vždycky hodí, zvlášť je-li to už několik let tak dobře chráněné, jak ty říkáš. Stačí přibližná lokace, na návštěvu nepřijdu a na bomby jsou tu jiní. ^^

Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pon 16.01.17 17:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1321 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Cobb píše:
Toť tolik k tvé inteligenci. :EyesRoll:

K mojej inteligencii? :D To že som u teba skryl bombu bola metafora na to celé čo tu predvádzaš ak si to náhodou nepochopil. A ty nato odpovieš tým, že sa začneš obraňovať že žiješ na lodi a že tam u vás beriete terorizmus vážne. Takže sa nesnaž spochybniť moju inteligenciu keď nevieš rozoznať ani jednoduchú metaforu.

Cobb píše:
Když vy mě do lhářů, tak proč já nesmím do dementů?

Od kedy je toto adekvátna reakcia? Keď niekoho normálneho nazvem klamárom tak sa mi práveže snaží dokázať že klamárom nie je a nezačne ma hneď urážať. Navyše ak si bol ochotný klamať kde bývaš tak prečo by sme ťa nemohli nazvať klamárom, všakže ;)

A hovorím ešte raz. Údajné video nemá nič spoločné s My-Mobile, prečo teda od nás čakáš že ho budeme krvopotne hľadať ostáva pre mňa záhadou.

pon 23.01.17 20:25
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Hlavní moderátor

Vzhledem k tomu, že v tuhle chvíli jsme prohráli tu tvojí "soutěž", doufám, že se teď dočkáme odkazu na to skvělé video, protože jinak nejsi nic než sprostý lhář, který si vymýšlí stále další a další lži a výmluvy, jen aby odvedl pozornost od skutečnosti, že žádné video ve skutečnosti není. :skull:

Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 01.02.17 12:02
Nováček

Poděkovali mu: 5 x

Snad to nějak přežiju, že mě má tupá banda na dávno zapomenutém fóru za cokoliv se jim zlíbí. Celá ta akce to ukázala, a být na mě, je tu z toho eShop. Zbytečný fórum, zbyteční zelení zkurvysini, zbytečné prachy. Ale dík, ušetřili jste mi asi hodinový zisk(23.164). Tým co potápí fórum, asi jste fakt hrdí co? :)

čtv 02.02.17 16:57
Hlavní moderátor

Kde je to video?!

Obrázek
Obrázek

čtv 02.02.17 17:01
Hlavní uploader

Poděkovali mu: 2501 x
Medaile: 9
Member (1) Specially member (1) Best uploader (3) Multiplatform (1)
Uploader repute gold (1) Contributive uploader gold (1) Team member gold (1)

Cobb píše:
Snad to nějak přežiju, že mě má tupá banda na dávno zapomenutém fóru za cokoliv se jim zlíbí. Celá ta akce to ukázala, a být na mě, je tu z toho eShop. Zbytečný fórum, zbyteční zelení zkurvysini, zbytečné prachy. Ale dík, ušetřili jste mi asi hodinový zisk(23.164). Tým co potápí fórum, asi jste fakt hrdí co? :)

Už to je maximálne trápne...

iPad mini 2 16GB, iOS 10.2 Yalu JB
Nexus 7 (2012) Android 7.1.1, CarbonROM

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

čtv 02.02.17 17:04
Profil Twitter Skype
V.I.P.

Poděkovali mu: 387 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

ad Cobb:

Normálním fulltextovým vyhledáváním (jak na YT, nebo pomocí google search, nebo někde na deep webu, ani pomocí tagů, unlisted video na YT nenajdeš. Jediná možnost je, aby video bylo součástí playlistu (a ani to si nejsem jistý jestli stále funguje), nebo aby ti někdo prásknul odkaz.

--------
Jinak jsem psal asi půl hodiny psal takovou odpověď (velikosti maturitního slohu) od srdce o tom všem, co jsem si tady v tomhle topicu přečetl, co si o tom myslím, kolik času tady někteří strávili a pak musí řešit tyhle 3,14čoviny, ale nakonec jsem to smazal, protože jsem si uvědomil, že to asi nemá smysl a že bych jen přiléval olej do ohně.

Mohl by tenhle zbytečný topic někdo prosím proboha zamknout a hodit do koše? Stejně se tu nic nedozvíte a maximálně z toho bude flame. Dík.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pát 03.02.17 11:39
Profil Steam
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1321 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Uzavrieme to tak, že tento topick putuje do Sieňe Hanby, kde sa bude pekne vynímať spolu s ostatnými stratenými prípadmi.

Dôvodom je samozrejme opakované urážanie užívateľov a členov tímu My-Mobile, v tomto topicku a taktiež flamewarovanie chate. Nehovoriac o zavádzaní s nejakým neexistujúcim videom.

Jo a svoje peniaze ktoré si nám údajne chcel veľkodušne darovať si môžeš strčiť za klobúk. Našiel sa totiž jeden Arabský princ, ktorý chce MM financovať. Nepoviem ti jeho meno ale ak chceš môžeš ho ísť hľadať ;)

pon 27.02.17 21:17
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina