My-mobile
Právě je úte 24.11.20 18:51

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
 Co posloucháte za hudbu? 

Co posluchate?
Metal 21%  21%  [ 36 ]
Dnb/Techno/Dance 15%  15%  [ 26 ]
Pop 3%  3%  [ 6 ]
Rock 24%  24%  [ 41 ]
Punk 8%  8%  [ 14 ]
Dechovky 1%  1%  [ 2 ]
Hip-hop 13%  13%  [ 22 ]
R.A.P. 8%  8%  [ 14 ]
SKA 1%  1%  [ 1 ]
Mám rád vše 7%  7%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 174

Co posloucháte za hudbu? 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 4
Member (1) Translator (1) Team member silver (1) Designer (1)

Příspěvek Re: Co posloucháte za hudbu?
Takže presne takúto odpoveď som očakával od zástancu iného štýlu a tuhého a zarytého odporcu hip-hopu. Za svojim si však stále stojím.
Btw. porovnávať rozdielne štýly , je podľa mňa absolútna hlúposť, nakoľko vo všetkom ide o niečo úplne iné, svojské a jedinečné.
Toto celé je však iba výmena názorov medzi zástancami dvoch rôznych štýlov... Každý má svoj názor, ktorý sa ja osobne snažím rešpektovať.

ned 09.08.09 12:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Škoda že jste už přestali, vaše ideje se dobře četly :).

Btw ...
"tí ktorí sa takým štýlom hádaju iba ukazujú, akí sú primitívni obmedzenci..."
... a navíc dělají ostudu svému žánru :).

ned 09.08.09 14:32
Pokročilý

Poděkovali mu: 0 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Ja mam rad z hudebniho sveta vsechny styly. Z kazdeho se najde aspon jeden song kterej se mi libi. Co sem si treba nemysel tak i z jazzu sem si diky nasi ucitelce hudby oblibil nejake jazzove skladby. Jako ze sem byl kdysi odpurce metalu atp. tak co me kamos naucil poslouchat punk, tak ten metal prisel sam :D ale jen nejaky takovy ty lehci songy, ne jak tam blijou do mikrofonu. Ale jinak ja mam nejradsi Hip-Hop, Techno, DnB. A co nejvic nesnasim je ze se najde "debil" co dela parodie na ruzne styly hudby. Sice to treba prejdu jen s narazkou, ale nekdy je to fakt prehnany. Nejcasteji kdyz se clovek podiva na yt tak vidi ty antihiphop ( vetsinou je to delane s davkou neonacismu a takovych tech "skupin") Asi jim by se taky nelibilo kdyby se do nich nekdo navazel co poslouchaji, jak se oblikaj, jak vypadaj. Prose mi to pripadne jako tezka demence. Kazdej ma svuj styl, a tohle by se melo respektovat.

pon 10.08.09 06:51
Ex-Tým

Poděkovali mu: 113 x
Member (1) Team member bronze (1) Uploader (1)

Ja respektujem kazdu hudbu ktora ma dobry zmysluplny text alebo melodiu ktora nieco povie. Respektujem aj Hip-Hop ale ked nevidim videoklipy nemozem si pomoct ale vzdy ked vidim hiphopovy klip ako sa tam cierna korila pretrca zdviha sa mi zaludok alebo elektricka hudba ano je to hudba ako taka ale po par sekundach ma z nej boli hlava ale najviac ma dostalo Jai-ho od pussycat dolls: z hudby ma boli hlava a pri video klipe nevie ci plakat alebo smiat sa

pon 10.08.09 08:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ex-Tým

Poděkovali mu: 5 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Tak ja posloucham Trance,elektro,Drum&Bassněkdy si poslechnu i house a podobné.... ale to je skoro všechno na stejno.
A proč ne hip hop ano někdy si ho poslechnu ale moc ho nemusim.
Mozna nekdy aji plati tohle pořekadlo:Metal vladné světem hip-hop nechte dětem....I když metal nemam rád možná na tom něco je ale to je jen takový můj malý názor i když znám mnhoho dospělých lidí kteří hip hop poslouchají......No toť můj názor.....

pon 10.08.09 09:51
Profil ICQ
V.I.P.

tommjiiiboy píše:
...ne jak tam blijou do mikrofonu...

Definuj "blití do mikrofonu".
:EyesRoll:

pon 10.08.09 11:17
V.I.P.

Poděkovali mu: 176 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially (1) Designer (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

nechci se hádat...ale první verze pokuď vím byla
"Hip-hop hýbe světem, disko nechte dětem" :wink:

pon 10.08.09 11:36
Pokročilý

Writer bronze (1)

Poky95 píše:
Definuj "blití do mikrofonu".
:EyesRoll:

To je spis ten heavymetal, nebo ja nevim co ted to presne je, ale ze misto zpevu to snad uz prechazi na zachvaty, nebo to "bliti". Proste nedefinovatelne, a pro fanousky jine hudby celkem i neprijemne.

pon 10.08.09 12:58
Ex-Tým

Keď už som tu, môžete mi prosím niekto vysvetliť podstatu EMO štýlu? Pre mňa to zostáva stále nepochopený štýl...

Toto je citácia z jedného webu:
Citace:
EMO je štýl života, nie je to len dočasná módna vlna. Je to pohľad na svet, na spôsob žitia. Nie je to o tom, čo kto nosí na sebe, či sa reže žiletkami a neustále plače v rohu.. Nie, o tom to nie je. Je to o živote, o sebe samom, o hudbe, o očiach, ktoré prezradia všetko.… Nejde si len tak povedať, je to cool odteraz budem EMO, to nejde. Emom člověk žije, je to pre neho celý život. To nepríde len tak. Emáči mávajú časté depresie, a postupne strácajú kamarátov, nakoniec ostávajú sami, nechcení. Často len tak niekde sedia a rozmýšľajú o zmysle svojho života, a často žiadny nevidia, často prídeme na to, že vlastne nemáme prečo žiť. . . tak na čo žijeme? Túto otázku si položilo veľa takýchto ľudí.

V jednej vete autor textu poukazuje na to, že EMO nie je len o tom, či sa niekto reže alebo plače, a neskôr hovorí o tom, ako strácajú zmysel života a pod. ... Pre mňa je to stále len len banda detí, ktorí nevedia čo so sebou. Neodsudzujem žiadny štýl, ale toto je na mňa s prepáčením moc.
Aký je váš názor na tento "štýl"?

pon 10.08.09 14:28
Legenda

Poděkovali mu: 33 x
Medaile: 6
Member (1) Special one (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

K EMO štýlu, je to len partička rozmaznaaných deciek, ktoré už nevedia ani čo so sebou robiť a chcú sa iba ukazovať, nemajú najmenšie poňatie o životných problémoch a myslia si, že keď sa budú hrať naľudí, ktorým bolo strašne ublížené abudú mať cool účes, tak zbalia nejaké baby. Videl som jedno zaujímavé video, bolo nejaké "EMO stretko" a dvaja moderátori sa tam vydali a pýtali sa "Emákov", že čo je to vlastne emo za štýl, nikto nevedel odpovedať, nikto nevedel históriu svojho štýlu a odrazu z nich neboli emáci ale punkáči. Áah ... našiel som to video.

pon 10.08.09 14:53
Profil ICQ
Ex-Tým

Jasné.. :lol: Všetci sú EMO, a pritom EMO nie je nikto.
Prečo tam vlastne išli? Ukázať sa? Podľa mňa akurát zosmiešniť " svoj "štýl" ", ktorý ako štýl uznávať nikdy nebudem. Už som si o ňom niečo naštudoval, ale stále nevidím nijaký zmysel.
Tento dokument ma celkom rozosmial, ďakujem za spestrenie pomerne nudného dňa :lol:

Btw. poznáš pokec? Len tak z nudy som sa zaregistroval (mám problémy s nohou tak som teraz len doma), a išiel som si o štýle EMO zistiť nejaké podrobnosti priamo do zdroja, do miestnosti zvanej EMO.
Spýtal som sa, čo vlastne to emo znamená ako vo všeobecnosti, tak pre nich. Potom som napísal: "naozaj tu nie je nikto, kto by mi vysvetlil podstatu tohto štýlu?" Prišli mi tri odpovede, jedna bola odkaz na wikipediu, druhá ma vulgárnym štýlom poslala kadeľahšie, a tretia: "no a čo, ako keby si to ty vedel..." .
EMO u mňa končí na plnej čiare, pretože keď chcem byť zástancom nejakého štýlu, mohol by som o ňom aspoň niečo vedieť a nehrať sa na to, čo nie som, a pritom nemám ani poňatia o čo v danom štýle ide.

pon 10.08.09 15:34
V.I.P.

Btw já se k Metalu dostal následovně ...
Začal jsem asi před rokem poslouchat Nightwish, pro takové úvodní zasvětení do lehkého druhu metalu to je naprosto ideální skupina podle mě, postupně začnete pouštět to tvrdší co oni vydali, a nakonec přejdete třeba jako já na Lordi, pak jsem udělal celkem velkej skok a šel jsem hned do Amon Amarth.

K dnešku hodně poslouchám Power Metal, zejména pak Edguy ... což není žádnej hardcore, spíše hudba u které se mi i dobře prozpěvuje, i přes můj relativně nepěvecky založený hlas :).
Nightwish je moje velká hudební láska už asi navždy, a zbytek toho co jsem vypsal si také velmi rád pouštím (+něco co mám uvedeno v podpise).

pon 10.08.09 16:23
Nováček

Nejradši poslouchám Metal a pop.Ale z popu poslouchám jenom Michaela Jacksona :D

ned 23.08.09 19:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Member (1)

Ja posloucham Heavy a Death Metal taky crossover coz sou pravě SlipKnoT pak....asi třicet mist za nima posloucham Cradle of Filth, jinak už sem s ostatnima skupinama zkončil. Jo a Hip hop tam hoďte ať vim koho upalit.

You say Rap. I say Crap.
You say Hip Hop. I say SlipKnoT.

Satan rules. God and Motherfucking Jezus sucks!

Vyřežte do mě další úsměv!

pát 28.08.09 12:18

METAL BLACK METAL SPEED METAL HARD METAL.!!!!! :vilain: :radiation:

pát 28.08.09 12:47
Nováček

Member (1)

To argo666: Je vidět na co mysliš-snimač otisku prsů :lol:
Jo a jinak doufam že to 666 tam nemaš jen proto že si hraješ na drsňáka

pát 28.08.09 15:03
V.I.P.

Poděkovali mu: 88 x
Translator (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Fuuha keď ste tu rozoberali ten hip-hop tak si pozrite toto, vlastny názor si utvorte sami, viem že ich (kedysi by som povedal nás) netreba hádzať do jedného vreca...

ned 06.09.09 06:17
Nováček

Metal ,Thrash Metal, Heavy Metal ,HardRock ,PunkRock , PoPRock ten jen trochu
Kapely Zahraniční Judas Priest Iron Maiden , Black Sabbath ,Bon Jovi AC/DC , Deep Purple
, Bryan Adams Alanis Morissette , Scorpions
Česke a Slovenské , Arakain ,Kabát , Horkýže Slíže, Team , Aleš Brichta ,Divokej Bill ,Elán , Iné Kafe, Free Inna Cage

čtv 17.09.09 20:36
Ex-Tým

Poděkovali mu: 10 x
Member (1) Team member silver (1) Moderator (1)

megs píše:
Fuuha keď ste tu rozoberali ten hip-hop tak si pozrite toto, vlastny názor si utvorte sami, viem že ich (kedysi by som povedal nás) netreba hádzať do jedného vreca...

tohle video už bylo řešeno v několika jiných forech... je to slátanina od neonacistických tvůrců... :lol:

čtv 17.09.09 21:01
Ex-Tým

Teraz som sa započúval do piano inštrumentálok Linkin Parku... In the end... Krása... :love:

pát 18.09.09 10:29
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina