My-mobile
Právě je úte 24.11.20 19:00

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Romové 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Member (1) Moderator (1)

Příspěvek Romové
Dnes sem na FB našel zajímavý článek, který rozhodně stojí za přečtení.

Na výraz "diskriminace Romů" začínám mít těžkou alergii. Sami Cikáni by se podle mne měli stydět takové slovo vůbec vyslovit. Opak je však pravdou. Slovo diskriminace začíná mít téměř čarovnou moc.
Pracuji jako vedoucí v jednom marketu a denně se dostávám do konfliktu s lidmi, kteří se pokusí nezaplatit za zboží, jinými slovy kradou jako straky. Kradou Cikáni i bílí, procentuálně vyjádřeno cca 90% ku 10%. Přiznávám, že na základě této statistiky je při vstupu Cikánů personál okamžitě ostražitější.

V pátek před velikonocemi se do obchodu nahrnuli dva Cikáni a hned po příchodu se rozdělili. Jednoho z nich po prodejně automaticky doprovázel člen naší ochranky, přičemž dotyčný začal křičet: "Já jsem jenom Cikán, já nejsem zloděj. Tohle je diskriminace," načež upoutal pozornost většiny ostatních zákazníků. Vyměkkla jsem a nařídila členu ochranky, aby ho nedoprovázel, byl velký fofr a já neměla zrovna chuť řešit opět jakési obvinění z rasizmu. O chvíli později se "jenom Cikán" protáhl kolem platících zákazníků u pokladny se slovy: "Já nic nemám" a zatím, co se z něj sypaly Redbuly uháněl k východu s bundou napěchovanou zbožím k prasknutí. Pokladní za ním vyběhla, načež u dveří byla knokautována jednou dobře mířenou ránou do obličeje. Pronásledovala jsem ho až na parkoviště, abych si zapsala číslo SPZ auta, které bylo šikovně postaveno hned u výjezdu z parkoviště, a než jsem se stačila rozkoukat, srazil mě ten hodný Cikán autem. Naprosto úmyslně se mě pokusil přejet. Velikonoční svátky jsem si užila s rukou v sádře a jsem celkem ráda, že jsem na živu.

Onehdá nechala kolegyně jednu Cikánku vyndat z tašky všechno nakradené zboží, což diskriminovaná žena okomentovala slovy: "Aby tě rakovina sežrala, svině!" A to jsem si tenkrát myslela, že ničeho horšího už se snad dočkat nemůžeme.

Nejvíc mě ale stejně dostane, když se prostorem, jež je určen pro průjezd nákupního vozíku prosmýknou tři až čtyři roztomilá Cikánčátka, popadnou z regálu dva kartony drahého kafe a než stačíte zareagovat, jsou stejnou cestou venku, kde se rozeběhnou každé jiným směrem. Když to pak za těma malýma zmetkama dofuníte k východu, začnou na vás pokřikovat dvě diskriminované ženy s kočárkem, že co vám ty chudáci malé děti udělály, že jste je vyhnali z toho kšéftu.
Náš zaměstnavatel samozřejmě nechce, abychom riskovali své životy, a máme prý to těm Cikánům raději nechat. Jenomže já zodpovídám za inventury a nejenom proto, že chci
pro své lidi prémie za dobré výsledky a za jejich tvrdou práci, ale také z principu jim to nechat nehodlám. Kde to sakra jsme, abychom nechali Cikány nakupovat bez placení z obavy o nařčení z rasizmu a diskriminace či z obavy o vlastní život?
Samotní politici namísto toho, aby přitvrdili ať už v otázce trestní odpovědnosti, tak v otázce sociálního zajištění problémových nepřizpůsobivých občanů, jdou těmto takzvaně na ruku. Napříč celým politickým spektrem se nenajde nikdo (snad až na pana Čunka, který však neměl dostatečný morální kredit na to, aby věc dotáhl do konce), kdo by se odvážil pojmenovat tuto problematiku pravými jmény, z obavy, aby nebyl obviněn z rasizmu, čehož by dozajista dokázala využít jiná politická strana v předvolební kampani.
A tak namísto toho, aby si politické strany uvědomily, jak zásadním problémem pro společnost se nepřizpůsobiví občané stávají a jak nám všem tyto problémy začínají přerůstat přes hlavu a táhly za jeden provaz, si všichni politici hájí ta svá korýtka a předhánějí se, kdo
vytvoří Cikánům co nejlepší podmínky, aby mohli pokračovat ve svém dosavadním způsobu života.
Naprosto v šoku jsem byla, když jistá poslankyně hovořila o tom, že se jistá strana bude snažit prosadit návrh, aby na čtvrté a každé další dítě dostala rodina 30.000,-Kč. Toto není podpora rodin s dětmi, protože průměrná rodina má dvě až tři děti, ale jsou to právě nepřizpůsobiví občané, kteří si pořizují jedno dítě za druhým, aby tak mohly plně využívat sociálního systému a nemuseli pracovat.
Jenom politická strana plná hlupáků může chtít rozdávat z peněz, které stát nemá, namísto toho, aby přiměla lidi k odpovědnosti. K odpovědnosti za své vlastní činy, k odpovědnosti vůči svým vlastním dětem (pořídím si jen tolik dětí, kolik jsem schopna uživit a vychovat z nich slušné lidi), k odpovědnosti vůči státu.
Cikáni se budou cítit diskriminováni do té doby, dokud si oni sami ve své komunitě nezjednají pořádek. Dokud ti slušní diskriminovaní nepřijdou na to, jak ovlivnit samotné myšlení těch ostatních Cikánů, aby si uvědomili, že prací je člověk živ, nikoli závislostí na sociálních dávkách, odnaučili je krást, naučili je pořádku a čistotě a základům dobrých mravů.
Kam až to chce naše společnost dotáhnout, budeme-li se bát otevřeně pojmenovat problémy pravými jmény, vyjádřit svůj vlastní názor či bránit svůj vlastní majetek? Kam až to chceme dotáhnout dáme-li jim vše, o co si řeknou(počínaje zbožím v obchodech, odpustíme-li jim dluhy, vybydlené byty vyměníme za nové, zvýšíme sociální dávky, jejich krádeže jsou v současné době de facto nepostižitelné) ze strachu z nařčení z rasizmu?
Jak dlouho se ještě necháme vydírat?
Jak dlouho ještě se budou politici bát udělat nepopulární leč zásadní rozhodnutí v otázce nepřizpůsobivých spoluobčanů? Možná do té doby, než dostane pěstí do obličeje samotný zákonodárce a ne jenom obyčejná prodavačka? Pohnuly by se ledy, kdyby se ten diskriminovaný "jenom Cikán" pokusil na místo obyčejné vedoucí marketu přejet autem samotného premiéra či nějakého mistra?
Ještě do nedavna jsem bojovala otevřeně proti paušalizaci, nikdy jsem neházela Cikány do jednoho pytle a vždy jsem k nim byla slušná a vstřícná (jedna Cikánka u nás pracuje, jako prodavačka a je naprosto bezproblémová). Je mi jasné, že ta hrstka slušných Cikánů to má v životě velmi těžké, ale kdo nemá. Pravdou ovšem je, že to, co z toho pytle leze začíná být životu nebezpečné. A pokud si tohle všechno politici zavčasu neuvědomí, nesežere nás rakovina, ale Cikáni.

Poznámka autorky: Trvám na tom, že tento článek není rasisticky motivovaný, je jenom smutným konstatováním reality. Nebuďme rasisté, ale buďme realisté.

Jitka Gotterová

Jak již většina z vás ví, pocházím z Ukrajiny a ještě nikdy jsem se ve škole (nebo kdekoliv jinde) nesetkal s tím, že by mě lidé automaticky odsuzuvali za to, že pocházím z Ukrajiny. Jak již autorka članku psala výše, ti romové, co jsou slušní, to mají v životě velmi těžké právě kvůli tomuhle "škatulkování". Já osobně nemám předsudky vůči žádné národnosti a vždycky doufám, že rom, se kterým se musím setkat, je slušný ^^ co si o článku myslíte vy? :-)

ned 18.07.10 20:38
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

Příspěvek Re: Romové
bydlim v Janově.. (ano, to slavné sídlitě)

Takže na cikány jsem zvyklej a nějaké krádeže se tady již neřeší, protože dotyčný policista mohl přijít k úrazu .......

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 18.07.10 20:45
Profil Steam

Tak jsem taky bydlel pár let vedle cikánů...slušných? nee...
Vsimate si , že v televizních novinách když se baví o tom, že někdo někomu zavřel kohoutky, topení a chce peníze za byt, jsou to cikáni? chudáčci nemaj teplou vodu,neplatěj,ale jsou v televizi...hurá, uděláme sbírku na cigány, posílejte hodinky a zlato na tuto adresu...TV nova...
Nemám nic proti pracujícím a slušným...ale kde je najít?
No, to že jsem byl na základnce s cigánem a jednou si přines řetěz a jeden to odnes...zavolali sociálku...no,ale kde bydlí? Ouha...všude a nikde...
Toť vše.Lidé, co mluví do duše rasistům, nebo jen těm co je nemusí, vedle nich nikdy nebydleli nebo s nimi neměli tu čest!

Jo,ještě mám tu čest mít intr a okolo něj roztroušený cigánský doupata- Pardubice Dukla
Prostě pohoda...hlavně cigánská ulice V Ráji smoke

Naposledy upravil Goblinin dne úte 20.07.10 16:01, celkově upraveno 1

úte 20.07.10 09:54
Expert

Poděkovali mu: 44 x
Writer gold (1) Reputation bronze (1)

bydlím vedle pár baráků od cigánů.... tyhle jsou celkem vpohodě, ale v okolních vesnicích jich je dost horších. A to o dost... Oni stojí naše daně, pojištění, všechno a oni si nedělají starosti s prací, zločinem a horšími činostmi.. jen naši republice škodí... Samozřejmě existuje určitě pár normálních jedinců, ale ti budou samozřejmě taky odsuzováni, protože těch horších je velká většina....
Imho jsem rád, že se stěhuju do města, kde jich mmoc není.
(Volím DSSS!)

úte 20.07.10 15:58
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

toto až od 18 ... ale je LEPŠÍ!!!!!!
:arrowdown:

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

úte 20.07.10 16:55
Profil Steam
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Já se držím středu a neřeším to. Nemám s nima problémy, protože v mém okolí se skoro žádní nenacházejí. Když vidím, co dělají jinde, tak vím, že to jsou svině a z tohodle národa by měly vypadnout.
Na druhou stranu DS vymývá mozky úplně stejně jako ta praštěná humanistická ideologie, kdyby (kdyby) se dostali jednoho dne na pomyslný trůn, stali by se z nich stejní politici jako současní ODS, nebo ČSSD. Nikomu z vás tenhle postoj nenutím, věřte si čemu chcete, ale já to vidím takhle.
Současnou aktivitu DS v podobě různých bojů "pro lepší zítřky" považuju jen za důkladně vymyšlenou taktiku na získávání stále nových voličů. To, že je budou volit lidé, jako třeba tady Warlock je přirozené a chápu to, kdybych byl v jeho pozici, také bych sáhnul po takovémto řešení, aneb tonoucí se stébla chytá.

úte 20.07.10 17:18
V.I.P.

Poděkovali mu: 176 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially (1) Designer (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Já osobně podobným skupinám moc nevěřím... za Hitlera pokuď vím nebyla práce, tak jí slíbil a jak to dopadlo? Prostě využil situace...

S cikánama by se mělo něco dělat...respektive mělo by se zaručit polici že když zasáhnou, nic se jim nestane (pokuď se budou držet nějakých pravidel, a do auta by si měli dát kameru...aby měli důkaz...) Jako já znám pár slušných cikánů... další jsou takoví ti co nikomu nic nedělaj, jen nadávaj, a další "jen" kradou...ale máme tu i ty nejhorší...

My tu máme takovou ulici... Wolkerova, a tam jich je jak nasráno, a vše se teď přesouvá na "zlaťák" kde bydlí kámoš...takže my už jich tu máme hafec po celém městě...

Pozor! Jsme jedna rasa! Rasismus mezi náma existovat nemůže, to je blbost... (toť slova jednoho našeho bývalého fajného učitele)

úte 20.07.10 17:41
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Vždyť rasistu dal do uvozovek, co řešíš ? :D Za rasistu se dnes označuje kdekdo, s tím pojmem se imho plýtvá.

úte 20.07.10 18:07
V.I.P.

:facepalm: nevšiml jsem si...sry ;)

úte 20.07.10 19:24
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1374 x
Medaile: 9
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (1) Special one (1) Team member gold (1)
Moderator (1)

Takto. Nedá sa povedať, že som rasista. Nemám problém s černochmi Číňanmi Arabmi Židmi a pod. No cigáni mi skrátka vadia. Nič nerobia, len s prepáčením j*bú aby mali čo najviac detí=peňazí. V kuse čo počúvam dostávajú nové byty, ktoré aj tak zničia a ešte sa potom sťažujú, že nemajú kde bývať. Plne súhlasím s Jankom Slotom, že to neni rómsky národ, sú to cigáni, ktorí kradnú lúpia! A osobne si myslím, že im vytvárame obrovský priestor a preto sa tu tak dobre cítia a preto je ich tu tak veľa. Len nech sa nikto nehnevá, nech sa nikto nehneváá...

čtv 22.07.10 09:51
Profesionál

Poděkovali mu: 8 x
Member (1) Writer silver (1)

Rasista jako takový nejsem.Jak už říkal MHCfan nevadí mi příslušníci žádné jiné rasy.Romové mi vadí, a to hodně.Mám s nimi hodně špatné zkušenosti už od dětství.Pocházím ze Strakonic, což je v jižních čechách, a problémy jsou tady s nimi na denním pořádku.Když jsem ještě chodil na základku, stala se taková nemilá věc.Mému nejlepšímu kamarádovi zde chtěl namlátit cikán, co s námi chodil na školu.Nebyl to žádnej svalovec, ale drzej a provokativní byl dost.Když jsem jednou měli polední přestávku, potkali jsme ho i s jeho třemi cikánskými kamarádíčky venku, a strhla se rvačka.Já jsem bránil svého kamaráda, a dal jsem tomu h.a.j.z.l.í.k.o.v.i co se do něj vešlo.A víte co se stalo nakonec?Dostal jsem dvojku z chování, a ještě jsem byl obviněn z rasisticky motivovaného útoku.No nenasr**o by vás to?
A až budeme makat, tak naše daně půjdou na tyhle lidi.Opravdu to tak chceme?Někdo nahoře už by s tím měl něco začít dělat.

čtv 22.07.10 10:29
Profil ICQ
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Nemám nic proti jiným rasám, nejsem rasista. S Romy ale mám hodně špatný zkušenosti. Nedávno se stalo, že jeden kamarád šel ze školy, seběhlo se na něj několik Romů, každej s nožem a kdyby neuměl sakra rychle běhat, tak by to možná nepřežil. Když to samý se pokusili udělat mně (naštěstí byli "jenom" tři a měli "jenom" baseballku) zdrhl sem taky. S timhle už by fakt měli něco dělat, tady nemůžeš nikdy večer vyjít sám z baráku a zároveň si bejt naprosto jistej, jestli se domů vůbec vrátíš.

čtv 22.07.10 11:01
V.I.P.

Slim50 píše:
Já jsem bránil svého kamaráda, a dal jsem tomu h.a.j.z.l.í.k.o.v.i co se do něj vešlo.A víte co se stalo nakonec?Dostal jsem dvojku z chování, a ještě jsem byl obviněn z rasisticky motivovaného útoku.

To je to o čem mluvím... chtělo by to alespoň nebojácné lidi co by tam někde na hoře, či u soudu prosadili že to prostě rasismus být nemůže...

A teď takovej vtip...teda teď už realita:
Citace:
Cikánská férovka...
Kolik ti je?
X...
Nás taky!

čtv 22.07.10 12:23
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1374 x
Medaile: 9
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (1) Special one (1) Team member gold (1)
Moderator (1)

Ja sa od nich držím čo najďalej pretože ten Brettov prípad fakt neni sranda. Nechcem sa zapliesť ani s jedným z nich a to nikdy. Na základke ma tiež otravoval jeden taký ich obľúbenými hláškami (aspoň tu v Martine) typu "čo si o mne vravel?", "chceš facku" alebo "čo si vravel o mojej mame?" atď. Samozrejme nikto o ňom a ni o jeho mame nič nevravel to je len dôvod aby sa s tebou mohol začať biť. Bol o čosi mladší a určite by som ho zmlátil ale čo z toho. Zajtra by ma pri škole čakalo 10 jeho starých bratov a bratrancov s nožmi.

Tiež pridám vtip aj keď to moc vtipné neni

-Prečo sa všetci boja malého cigáňa z 2.A?
-Lebo jeho oco chodí do 8.B

čtv 22.07.10 13:20
V.I.P.

Já zažil nepříjemnou situaci s nima asi 2x...
Jednou to bylo když jsem někam šel... potkal jsem jednoho cikána o 4 roky mladší, taky si dovoloval...jasně že bych ho dal...ale :D šak jste to tu všichni psali

Podruhé jsme byli s kamarádem ve městě a zastavila nás skupinka cikánů a prej jestli nemáme bura.... já jsem v peněžence měl o dost víc, tak jsem to ani nevytahoval, páč jsem tušil co chcou udělat... (mít jenom bura tak ho vytáhnu ať daj pokoj) a řekl jsem že nemám a na to oni ať nekecám, jestli mě maj okrást a zbít...samozřejmě lidi kolem jen chodí a jakoby nevidí... tak jsem jim řekl že klidně, když si myslí že ze mě vymlátí nějaké prachy... odešli, ale ten den jsme je ještě jednou potkali a to už jenom řvali jestli opravdu nemám bura...

Každopádně to nemá na to, když mi bylo 8 a chtěla mě unést jedna známá feťačka z našeho města... ^^ dřív jsem byl vystrašenej k smrti, ale dnes se tomu směju páč mě nechtěla unést násilím, ale hádala se s mojí mámou že jsem její :D

P.S: párkrát jsem je viděl krást v taccu co je u kauflandu... ale také jsem nic nedělal...hned za kauflandem je ona známá wolkerova kde jich je jak nasráno

čtv 22.07.10 14:03
Legenda

Poděkovali mu: 33 x
Member (1) Special one (1) Team member silver (1) Uploader (1)

Podobne ako väčšina, nie som rasista, ale s kľudom na srdci môžem povedať, že rómovia sa mi hnusia. Nič nepracujú, sú nevzdelaní, jediné čo ich zaujíma je narobiť si čo najviac detí, aby dostávali čo najväčšiu socálnu podporu a dnešná spoločnosť im na tie tieto veci len poskytuje čoraz väčší priestor. Kto mne dom, keď si ho za pár dní totálne zničím ? Títo špinavci žijú bez zamestnania z našich daní a ani tie peniaze čo dostanú nedokážu racionálne využiť. Nie sú absolutne schopní vychovať deti, zabezpečiť si lepšie vzdelanie, kúpiť si slušné oblečenie. Za tie nezarobené peniaze nie sú schopní normálne žiť, lebo je to s prepáčením národ špinavých prasiat, ktorý si radšej kúpi 500l slivovice a ešte bude vykrikovať, že sme rasisti. Voči komu je tu páchaní rasizmus ?!? Oni to budú ospravedlňovať tým, že im zamestnávatelia nechcú poskytnúť prácu, pretože majú "rasové predskudky", ale pozrite sa na to triezvo ? Kto už by chcel do firmy nevzdelaného, špinavého róma a báť sa, že vám pokradne celé zariadenie ? Za to si môžu sami, svojím nemožným spôsobom života.

Okrem toho je obrovský problém aj s nimi žiť. V susednej dedine mojej starkej je rómska osada a ľudia sa tam boja čolilen ísť vonku. Čo je to za život, keď sa neustále musíte báť čolilen pustiť dieťa vonku, pretože sa bojíte čo by mu tí idioti urobili ? Ľudia sa boja nechať vonku zaparkované auto, pretože nikto sa nehce ráno prebudiť a namiesto auta tam mať kopu šrotu. Je obrovský počet prípadov, keby dokonca rómovia ukradli nejaké domáce zviera a zjedli ho. Sú s nimi obrovské problémy, nehovoriac ešte o tom koľko kradnú.

Obrovský podiel má na tom samozrejme dnešná spoločnosť a chce to niekoho, kto by problémy skutočne riešil.

Naposledy upravil Picho dne ned 27.03.11 11:19, celkově upraveno 1

čtv 22.07.10 14:37
Profil ICQ

Chtělo by to řešit, ale jak? Jakej jinej národ by si je vzal? :D
bohužel austrálie už není vězeňská pevnina odkud se nikdo nedostane, takže smůla...
Postřílet? To už vůbec nepřipadá v úvahu ( nebýt morálních hodnot tak...asi jediný řešení? sice malinko hnusný a ne zcela spravedlivý...to by jsme se vraceli do dob Adolfka)
Převychovat? Těžko...
Dávat prachy jen za práci? Kriminalita o 1000% větší a poílicajti se jich budou ještě bát (chápu...ale..)
Myslím, že v dnešní době, kdyby s tím chtěl někdo dělat tak má smůlu, protože ti nahoře s nimi zkušenosti nemaj, jich se to netýká a rozhodně v tisku nemůžou být za rasisty...Myslíte, že je šance na změnu? Já moc nedoufám...

no jinak u nás bydleli ve dvou...vilách? Takový větší baráky, nejhezčí v bloku, udělali z toho...víte co a hnedka za plotem mají Tesco a další menší obchodní řetězce... nec nechápu proč, ale odstěhovali se, jestli jim ty obchody zaplatili, či co, nevím...ale objevěj se zase jinde...

No a ty malý děcka...ono mě to překvapilo,ale už i normální bílý děcka mi pripadaj jako cigáňata jak se chovaj a co všechno si dovolej, my měli ze straších respekt, oni tě začnou urážet a vědí, že jsou pod ochranou maminek a učitelů, páč jsou mladší...to samý cigáni...chráněný zákony a kdo ví ještě kým...

pát 23.07.10 08:47
Pokročilý

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

uff já naštěstí bydlím v humpolci a tady žijou jen dvě rodiny a naštěstí sou docel slušní(nekradou ale taky nepracujou)jinak já taky nejsem rasista (naštěstí jsem s romama ještě neměl problémy) na nejmenovaném fóru měli nápad
Citace:
Obrázek
To je plynová pištol. Keď niekomu vpáliš do ksichtu 120mg Nonivamidu, tak sa pol hodinu bude oslepený zvíjať na zemi a zvracať. Bolesti bude mať ešte niekoľko dní. Nonivamid je proti psom a zveri, proti ľuďom je zakázaný. Tu už nech si každý sám prehodnotí, kam spadajú cigáni
až od 18 , takže sa poobzerajte po teleskopických obuškoch a ak máte dosť voľného času, tak skúste dáke tréningy na sebaobranu, osobne by som šiel do ruského štýlu Systema alebo útočnejšej verzie Combat Sambo.

Já si myslím že je to moc ale v janově (a jim podobných oblastech) je to jediná možnost
P.S než tamtu tak radši tadytu za 3500Kč Obrázek :idea: :D 8)

‎97% teenagerů by brečelo, kdyby viděli Justina Biebera, jak stojí na mrakodrapu a chce skočit. Jestli patříš k těm zbylým 3%, co by si vzaly pop-corn a kofolu a řvali "salto", tak si to dej do statusu. :D

pát 23.07.10 10:26
Legenda

Poděkovali mu: 33 x
Member (1) Special one (1) Team member silver (1) Uploader (1)

Dalo by sa to riešiť kompletným skrštnutím akýchkoľvek prídavkov pokiaľ rodina nefunguje tak ako má. Žiadne výhody, len preto, že sú to rómovia, nestavať im byty, neponúkať im ešte väčší priestor. Sprísnenie (ale riadne) zákonov a viac policajných hliadok k rómskym osadám.

Poiaľ by kvôli tomu boli nejaké výtržnosti, potlačiť a zavrieť ^^
Jednoducho im nesmieme dávať čoraz väčší priestor. Pokiaľ nepracujú, nemajú mať nič. Pokiaľ porušujú zákony, navrhol by som pre nich extrémne prísne tresty. A hlavne, nech sa už nevyhovárajú furt na rasizmus !

Naposledy upravil Picho dne pát 23.07.10 14:16, celkově upraveno 1

pát 23.07.10 10:58
Profil ICQ
V.I.P.

Cikánský syn se ptá: "Tati, co to je demokracie?"
"No to je jako když bílý makaj a my za to dostáváme peníze"
"A to se jim líbí?"
"No nelíbí, ale když se začnou bránit, tak už je to rasismus!"

pát 23.07.10 11:02
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina