My-mobile
Právě je čtv 13.12.18 02:46

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Váš názor na amnestii? 

Souhlasíte s ní?
Ano, souhlasím. 5%  5%  [ 1 ]
Ne, nesouhlasím. 95%  95%  [ 21 ]
Nemám názor 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 22

Váš názor na amnestii? 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Váš názor na amnestii?
Vážení uživatelé,

rádi bychom znali váš náozr na amnestii vyhlášenou v roce 2013 prezidentem Václavem Klausem.

Souhlasíte s ní?

Děkujeme za váš čas.

úte 08.01.13 20:04
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Váš názor na amnestii?
Vašek už není prezident, ale vůl.

úte 08.01.13 20:13
Ex-Tým

Poděkovali mu: 172 x
Medaile: 2
Team member silver (1) Uploader (1)

Určitě každý má na tuto amnestii svuj názor.Ale vzhledem k tomu JustinGrant
že jsi se registroval asi zde jen proto,aby někdo co chceš pro něco hlasoval. (Neznám tvuj záměr)Tak se já k tomu určitě nebudu vyjadřova .Spíš mě zajímá,Na kolika forech máš tohle hlasování,

úte 08.01.13 21:58
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Nevim co je spatne na tom, ze forum se rozviji ve vice smerech a kdyz si vytvoril ucet jen kvuli tomuhle prispevku, tak proc ne.
Jinak si nepřipadám právě ten pravý který by tuto událost měl komentovat, ale nepříjde mi to správné, k čemu pak je policie když se "to" pustí?
Myšlenka pěkná, druhá šance, pro ty, co pochybyli, problém je ten, že někteří se opravdu napravovat nehodlají - zvýši se kriminalita a do měsíce jsou zpátky a zásahy policie proti nim taky něco stojí, tož můj laickej neodbornej nezajimavej nazor
MONT prej stručně :D

úte 08.01.13 22:16
Profil Twitter Steam
Legenda

Poděkovali mu: 2634 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

//EDIT: Nechtěně jsem to smazal (menší zmatek při práci na tabletu), tak to sem teď přidávám znovu ;)

Jsem ve vlaku a ještě k tomu na tabletu, takže jen krátce. Je to naprostá pitomost, tahle amnestie. Ani nevím, kde začít

Novoroční projev Vaška - neřekl ani pořádně, koho všeho se to bude týkat, to vidím jako základní problém. Odkázat se na internet je dost trapné, protože ne každý ho má. Už v ten den všichni věděli, že tohle bude mít velice špatné následky.

Hned 1.1.2013 se rozjela všude možně diskuze, kdo všechno se dostane z vězení a koho se to vlastně týká. Díky amnestii se dostanou na svobodu pachatelé různých majetkových deliktů - škody jdou rovnou do desítek miliard - jmenovitě třeba Pitr se dostane asi ven, také jedna madam (nevzpomenu si přesně na jméno), která vytunelovala sklárnu a škoda šla do stovek miliónů, a spousta dalších. Dále se jedná o různé tresty do 2 let a odpuštění veřejně prospěšných prací. Něco okolo 6000 zločinců mezi námi tedy teď vesele běhá, z toho někteří už jsou zpět ve vězení. Toto mě opravdu šokuje..jak tohle vůbec Klause napadlo. Vůbec si neuvědomuje, co tímto způsobil. Pak v televizi člověk vidí reportáže, kdo už zase putuje zpátky do vězení (a že těch lidí není málo). Zrovna včera jsem náhodou narazil na článek v mladé frontě, kde je rozhovor s Klausem o rozmezí těch trestů a on sám řekl, že jednotlivé případy nezkoumal, že prostě stanovil a hranice a hotovo. Tohle je do nebe volající ...jak si tohle vůbec může hlava republiky dovolit, to fakt nepobírám. Je to naprosté podkopávání autority policie a soudů - ti z toho mimochodem určitě taky mají velkou radost. Ani ten jeho mluvčí Jakl sám nevím, na které lidi se ta amnestie vztahuje. V nedělní partii tam valil takové žvásty, že to byl děs...a ještě tím jeho povýšeným tónem...otřes, fakt otřes, co všechno je v této zemi možné.

Jedna věc je ale zajímavá a nechci teď být za toho, co souhlasí s amnestií - já s ní v žádném případě nesouhlasím. Je zajímavé, že nikde v televizi, na netu a v novinách se člověk ale nedočte nic o presumpci neviny - nikdo neřekne, kolik nevinných lidí se díky tomuto rozhodnutí dostalo na svobodu. I kdyby to byl jen jeden člověk. Takže asi tak.

Za mě tedy rozhodně ne, obzvláště za okolností, že Klaus se vůbec nezajímal do hloubky tím, koho toto rozhodnutí ovlivní.

EDIT2: A pokud si dotyčný založil účet jen kvůli tomuto, nepřeji si, aby byl tento příspěvek jinde jakkoliv citován či zveřejněn!

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 08.01.13 22:19
Profil Twitter
Nováček

Děkuji jménem redakce za Vaše názory. Vybrané citace budou otisknuty v lednovém vydání našeho měsíčníku (samozřejmě se zveřejněním nicku autora). Uzávěrka je 11.1., proto ještě můžete přispět dalšími názory, kterých si velice ceníme a jsou pro nás velmi podstatné.

stř 09.01.13 14:00
Moderátor

Poděkovali mu: 778 x
Member (1) High calibre gold (1) Good-look (1) Team member bronze (1)

Jméno Vašeho měsíčníku?

Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 09.01.13 15:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Tyto informace jsem prozradit účelu, může po termínu jsem se publikovat.

Jménem redakce Pavel Kabrhel

stř 09.01.13 16:02
Legenda

Jak jsem již napsal. Nepřeji si, aby byl můj názor (příspěvek) nijak bez mého svolení citován či publikován!!!

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 09.01.13 16:55
Profil Twitter
Nováček

Děkujeme za Váš souhlas k uveřejnění, samozřejmě bude ocitován se jménem MONT! nebo Vaším realným, stačí napsat v soukromé zprávě.

Děkujeme za Váš čas!

stř 09.01.13 17:03
Legenda

Lol...Vy mě asi nechápete. Nepřeji si, aby byl jakkoliv citován či zveřejněn...nedávám k tomu tedy souhlas!!! To, co jsem zde napsal, zůstane tady a hotovo! Nikam se nic psát nebude!

stř 09.01.13 17:13
Profil Twitter
Nováček

Omlouváme se, špatně jsem si váš text přečetl a usoudil opak. Vaše autorské právo samozřejmě respektujeme.

V případě uvolění autorského práva jsme ochotni vyplatit jako poděkování částku ve výši 70 - 110 Kč (dle usouzení kvalifikované osoby), pro více informací použijte soukromou zprávu. Děkujeme.

stř 09.01.13 17:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina