My-mobile
Právě je sob 15.12.18 10:14

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Jaký je váš kandidát na prezidenta? 

Jaký je váš kandidít?
Zuzana Roithová (KDU-ČSL) 0%  0%  [ 0 ]
Jana Bobošíková (Suverenita) 0%  0%  [ 0 ]
Přemysl Sobotka (ODS) 3%  3%  [ 1 ]
Vladimír Franz 19%  19%  [ 7 ]
Karel Schwarzenberg (TOP09) 17%  17%  [ 6 ]
Jan Fischer 3%  3%  [ 1 ]
Táňa Fischerová 3%  3%  [ 1 ]
Miloš Zeman (SPOZ) 17%  17%  [ 6 ]
Jiří Dienstbier (ČSSD) 17%  17%  [ 6 ]
[Tomio Okamura] 22%  22%  [ 8 ]
[Vladimír Dlouhý] 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 36

Jaký je váš kandidát na prezidenta? 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Jaký je váš kandidát na prezidenta?
Vážení uživatelé fóra,

rádi bychom i zde provedli výzkum co se týče názorů uživatelů fóra zaměřené na mobilní technologie na volbu prezidenta v roce 2013.

Prosím, zahlasujte v naší anketě a vyjádřete váš názor i v samotném příspěvku.

Pokud byl váš kandidát z volby odvolán, prosím zahlasujte pro něj také (proto je možnost zvolit dva kandidáty).

Děkujeme za vaše názory, jsou pro nás velmi důležité.

stř 09.01.13 14:09
Ex-Tým

Poděkovali mu: 187 x
Medaile: 4
Member (1) Team member silver (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Jaký je váš kandidát na prezidenta?
Volím Miloše, protože je chytrý, vzdělaný, moudrý, umí jazyky, jasná a rozumné odpovědi, má charisma a dokáže to podat s vtipem

Nechci první dámu, která neumí česky
Nechci prezidenta monarchu
Nechci pravicového prezidenta
Nechci spícího prezidenta
Nechci nesrozumitelně mluvícího prezidenta
Nechci prezident se švýcarským občanstvím
Nechci prezidenta, jenž je součástí současné vlády
Nechci prezidenta, jenž je ve straně s Kalouskem
#NevolímKarla

Franz je totálně mimo, ten se ztrapní v každé diskuzi..

Můj minulý nick byl googleman, ale na mou žádost byl změněn.
Měl jsem 382 Poděkování !
Nemusíte mi děkovat, já to kvůli tomu nedělám. :)

stř 09.01.13 21:48
Profil Twitter Facebook Steam
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

Původně jsem se nechtěl vyjadřovat, avšak nedá mi to a napíši svůj názor, když už máme tu údajnou demokracii.

Koho budu v pátek volit? Kandidáty mám dva. Jsou jimi Miloš Zeman a Jiří Dienstbier, s tím, že do urny hodím obálku, ve které bude napsán kandidát Miloš Zeman. Rád bych vytknul pár věcí některým z kandidátů, proč nebudou mít můj hlas.

Proč nevolím kandidáta Jana Fishera? Především pro jeho napojení na Tomáše Chrenka, díky kterému se stal milionářem například Standa Gross a další nejmenovaní. Jeho prosazování v médiích, které je do očí bijící. Také jeho nervozita a vyjadřování, které má možná něco společného v s tím, že je podle mě jenom loutka. A vždycky byl jenom loutka. O 9 letech v KSČ ani nemluvě.

Proč nevolím Karla Schwarzenberga [čti: kníže von furtspímanenímirozumět] ? Tady je důvodů dost. Uvedu jen ty pro mě nejdůležitější a to že nechci prezidenta, který by byl schopen usnout i u novoročního projevu. Nechci prezidenta, díky jemuž bychom měli první dámu, která nemá České občanství a neumí mluvit naším RODNÝM jazykem. Nechci prezidenta, který je v současné vládě. Nechci prezidenta, který spolupracuje s Miroslavem 'Chemikářem' Kalouskem. Nechci prezidenta, který se na téma přijetí Eura vyjádřil "Euro bude stejně minimálně v roce 2018 a volební období je do roku 2017, tak to neřeším".

Proč nevolím Vladimíra Franze? Upřímně, jako člověka mám Franze i rád. Beru ho jako inteligentního člověka, co volá po změně. Avšak.. To je asi tak všechno. Bohužel je na něm vidět, že v politice nikdy nebyl a jeho vyjadřování v předvolebních diskuzích tomu hodně odpovídá, když nebyl schopen odpovědět na inflaci a po dnešní diskuzi na ČT24 se mi to jen potvrdilo, když každou otázku pěkně zabalil a odpověděl tak, aby to buď nemělo s politikou nic společného, nebo nebyl schopen odpovědět vůbec (na adresu uvězněných Českých vývojářů v Řecku odpověděl tak, že byl jednou v problémech a ambasáda byla otevřená jen ve středu a že to holt není tak snadné jako v "Amerických filmech, kde vyšlou Jamese Bonda", tady bych ho rád opravil, že MI-7 je Britská a ne zaoceánská.

Proč v pátek půjdu volit a můj hlas dostane Miloš Zeman? S politikou má bohaté zkušenosti. Je mi úplně jedno, že je údajně napojen na Lukoil, protože je to o 10 levelů níže, než je Chrenek a jemu podobná havěť, která Fischerovi přispěla x-miliony. Dále ho považuji společně s Jiřím Dienstbierem a Tomiem Okamurou za nejvzdělanější ze všech kandidátů. Je pro doživotní nucené práce. Je pro zakázání amnestie (s vyjímkou umírajících). Dále mi ze všech možných kandidátů připadá nejsilnější v rozhovorech a předvolebních diskuzích. Také vše dokáže vyřešit v klidu a s vtipem.

Sečteno, podrženo.. Budu volit Miloše Zemana.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 09.01.13 22:16
Profil Steam Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Poděkovali mu: 778 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre gold (1) Good-look (1) Team member bronze (1)

Jezevec z balzámového kraje.

Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 09.01.13 22:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Legenda

Poděkovali mu: 33 x
Medaile: 6
Member (1) Special one (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Volím za zrušenie úradu prezidenta, pretože je to len zbytočná funkcia sajúca peniaze od ľudí.

pát 11.01.13 16:02
Profil ICQ

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina