My-mobile
Právě je stř 25.11.20 05:56

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Kouříte? 

Kouříte?
Ano 38%  38%  [ 10 ]
Ne 62%  62%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 26

Kouříte? 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Kouříte?
Řeč je o cigaretách, já osobně kouřím tak průměrně 5-10 cigaret denně, jedná se o žluté Camelky.
Co kouříte vy?

stř 25.06.14 21:00
Ex-Tým

Poděkovali mu: 187 x
Medaile: 4
Member (1) Team member silver (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Kouříte?
Obrázek

A abych nebyl OT, tak nekouřím, protože díky implantátu, ani nebudu moct.

Můj minulý nick byl googleman, ale na mou žádost byl změněn.
Měl jsem 382 Poděkování !
Nemusíte mi děkovat, já to kvůli tomu nedělám. :)

Naposledy upravil googlemuž dne stř 25.06.14 21:08, celkově upraveno 1

stř 25.06.14 21:06
Profil Twitter Facebook Steam
Hlavní moderátor

Poděkovali mu: 472 x
Member (1) Specially member (1) High calibre gold (1) Team member bronze (1)

L&M RED JSOU C00L CÍČKA
... a jinak nekouřím ^^

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 25.06.14 21:06
V.I.P.

Poděkovali mu: 4151 x
Universal writer (1) Best uploader (1) Team member silver (1) Uploader (1)

smoke Red Marlboro 100'S smoke

stř 25.06.14 21:14
Ban!

Poděkovali mu: 16 x

Germanicus a Keith kouří? :o

Když cítím smrad z cigaret, chce se mi blejt, všechny kuřáky bych vystřílel. K čemu je Vám to dobrý? Co z toho máte? Akorát utrácíte nehorázné částky za kus plevele a ničíte si zdraví.... Asi Vám to nevadí, kazte si zdraví dále, ale do 10 let budete mít plíce zas*aný nějakým bordelem, který z tama neodfiltujete ;)

stř 25.06.14 22:15
Profil Skype
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Keith reaguje na Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Jinak názor, že bys všechny kuřáky vystřílel, je hloupý, primitivní a smutný.
Nesnaz se nikomu rikat co ma nebo nema delat, takovehle lidi nema nikdo rád.

Ja nekourim. Je to nezdravé a zbytecne.

btw vetsinou u takovychto topicu byva anketa,

stř 25.06.14 22:49
Profil Twitter Steam
Ban!

A vidíš někde, že bych někomu nebo něco vnucoval? Možná je podle tebe primitivní, ale to je podle tebe všechno. Nebýt kuřáků, není tu polovina nemocí ;)

btw. příště to aspoň nepřekrucuj ;)

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 25.06.14 22:51
Profil Skype
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

K této hádce se velice rád připojím.
Je absolutně jedno jestli člověk kouří nebo ne, je to každého svobodná vůle, ale napadat kuřáky že jsou to hovada špinavý, vhodný na postřílení je dost velká urážka.

Stejně jako otázka pití alkoholu, užívání drog, koukání se na tv seriály, hraní her, hraní automatů... Je to věc každého jedince. Všechno je závislost, a ti co nepijou, nefetujou, nemají televizi a ani nic, co by spustilo jakoukoli hru, ani neexistujou. Každý má něco.

Ano, je nerozumné kouřit, ale je nerozumné i nekouřit. Proč? Máš žít 50 let a chytit raka, nebo žít 40 a chcípnout pod koli ožralého řidiče, co si zrovna za kradený prachy koupil prostitutku, co mu ho čmoudí za jízdy? Jsou lidi, co vykouří krabičku denně a dožijou se 80ti, jsou takový, kteří si dají jednu dvě cigára a v 35ti jsou pod drnem...

Mě málem zabil mrtvej holub spadnutý ze střechy (výška cca 20m), prosvištěl mi kolem hlavy ve vzdálenosti pár centimetrů a dopadl těsně mě za záda na zem.

Jinak abych nebyl OT, ano, občas si dám, na značce nesejde. Dokonce mi ani nevadí doutník ;)

btw. Zajímavá otázka a pokec o kouření, na fóru, kde většina uživatelů by nesměla cigarety ani zakoupit ;)

čtv 26.06.14 10:05
Profil Twitter
Helper

Team member silver (1)

A nyní by se mohla rozjet diskuze, zda je elektronická méně škodlivá než klasická cigareta :) Ve výsledku by to skončilo nerozhodně ;)

Mimochodem, zapomněl jsem v předchozím příspěvku dodat, že co se týče kuřáků, tak ti patří k jedné z největších skupin tohoto státu, co drží daně na přijatelné úrovni. A tím že kouří, a nedej bohu, jestli jsou ještě zaměstnaní, platí kurde velké daně, a z nich si půlka státu žije jak prase v žitě, počínaje černými spoluobčany (ty v největší míře), a sociálně slabými konče.

Kdyby kouřilo (a pracovalo) méně lidí, pak by zbytek platil tak nehorázné daně, že by nešlo ani pořádně fungovat, a dotklo by se to i komunity MM, kdy by fórum ani nemuselo fungovat, nebo ještě teď by symbian 8.1 byl jedním z nejopěvovanějších systému, jelikož by se tu našel málokdo, kdo by měl dost financí na pořízení nového chytřejšího mobilu xD

čtv 26.06.14 10:26
Profil Twitter
V.I.P.

Také mě reakce Tom94 hodně zarazila a dnes ráno jsem se rozhlížel, jestli na mě někdo nemíří.
Jsem zastáncem svobodné společnosti a svobodného rozhodování občana.
Pokud je nikotin státem povolená droga (stejně jako alkohol), tak jakákoliv omezení nejsou na místě.
Nevím, proč má stát určovat, v které hospodě se smí a v které nesmí kouřit.
Ať to rozhodne zákazník.
Pokud bude větší poptávka po nekuřáckých restauracích, jistě to majitelé podniků rádi využijí
a kouření ve svých provozovnách omezí nebo zakážou.
Já si dnes také nesednu do nekuřácké kavárny, co bych tam asi dělal ?

Skončím dvěma citáty Winstona Churchilla:
„Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se tedy rozhodl přestat číst.“

„Můj denní režim: do 11,00 úřadování v posteli, po obědě hodina spánku, celý den alkohol a doutníky.
Tak jsem porazit Hitlera!“

čtv 26.06.14 11:27
Ban!

Já nemyslel tak hrubě, ale třeba když sedím v tramvaji a vedle mě sedí kuřák, víte, jak je to nepříjemné? Nebo když jsem v restauraci a vdechujete ten kouř? Někdy se v nich ani dýchat nedá. Jasné, je to svobodné rozhodnutí, ale víte, kolika lidem se zprotivíte? S tím střílením jsem to nemyslel vážně ( ^^ ), jen jsem byl trochu naštvaný, protože jsem si vzpomněl na jednu historku. Bylo mi asi 13-14, spolužák kuřák jako prase, musel jsem s ním sedět v lavici. Vemte si, za 6 hodin, mně oblečení smrdělo od cigár, přišel jsem domů a rodiče mě seřvali, že kouřím. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale marně. Měl jsem zákaz snad na všechno. Od ty doby nemám rád kuřáky. ;)

čtv 26.06.14 11:34
Profil Skype
Moderátor

Poděkovali mu: 278 x

Můj táta je kůřák, kouří od sedmnácti let, je mu 36, když vidím jak ráno "heká", nikdy bych to nedal do pusy, na ten dým se zvyknout časem dá, naštěstí nekouří doma.. Nemyslím si že je nutné hned střílet, nemyslím si, že to myslel tom vážně, ale je pravda že je to někdy opravdu otravné, každé odpoledne na autobusovém nádraží ta samá partička lidí co vám foukají téměř pod nos. Ale je to vaše věc, neberu kuřáky podle nějaké rovnice, je to člověk jako každý jiný, jen má o potřebu navíc. :)

-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“

Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5 > Xiaomi Mi MIX 3 , Amazfit Stratos > Samsung Galaxy Note 10 Lite, Ticwatch PRO

čtv 26.06.14 11:41
Profil Twitter Skype Steam
V.I.P.

Takže se dostáváme k meritu věci. Není to o kouření, ale o toleranci.
Pokud by se k sobě lidé chovali slušně, bylo by po problému.
Ano, kouření je blbost a každý si musí rozhodnout, jestli si chce ničit zdraví a peněženku.
Já bych souhlasil i s tím, aby kuřáci platili více na zdravotní pojištění.
K tomu ale nedojde, protože ve sněmovně pořád sedí hodně kuřáků.
Já nekouřím ani v práci ani v autě. Doma jen v pracovně a stejně mi každý den nadávají.
Jenže sklenička dobré single malt (Balvenie) a kvalitní doutík, to je potěšení. smoke

@Tom94
Vzpomněl jsem si na jednu hlášku z filmu z roku 1938:
profesor Kolísko: Kde je Čuřil? Ptám se, kde je Čuřil?
Čuřil: Prosím, zde.
profesor Kolísko: Pojďte sem! No, pojďte sem ke mně! No, pojďte, pojďte! Kdepak jste byl Čuřile?
Čuřil: Prosím, pane profesore. Snědl jsem párek nevalné chutě a přišlo mi špatně.
profesor Kolísko: Hm. Dýchněte na mě! Cítím tabák.
Čuřil: Prosím, pane profesore. Můj otec je vášnivý kuřák.
A když spolu večer debatujeme o učivu, neboť nechce, abych ještě jednou opakoval, tak načichnu jeho silnými doutníky. :-)

čtv 26.06.14 12:06
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

mimochodem výrok, že kdyby tu nebyli kuřáci, tak tu není polovina nemoci, je kandidat na bullshit roku.

čtv 26.06.14 13:15
Profil Twitter Steam
Helper

Team member silver (1)

Toto už je opravdu OT, ale ano, je to tak. S Diesel77 musím souhlasit.

Je vědecky prokázáno, že veškeré nemoci jsou zakódované v každém z nás, a existují spouštěče, které je můžou, ale i nemusí zaktivovat.

------
Jinak doplním ještě zajímavý poznatek ze života:

Otec byl silný kuřák (20denně), občas si dal pivko, stresoval se v práci... Umřel ve 45ti letech na něco s břišní slinivkou - a rok před smrtí šel na operaci žlučníkových kamenů. Co jsem od doktora pochopil, bylo to špatnou životosprávou, stresem v práci atd. O kouření nepadlo ani slovo. Otázkou je, zda by měl tyto problémy s následkem smrti i jako nekuřák... Práce by ho stresovala stejně, žral by jako každý druhý, tedy opět stejně.

Ano, kouření je nezdravé, ale zároveň v různých kulturách slouží jako AKT důvery a přátelství (viz indiáni) a ti se shodou okolností dožívali dost úctyhodného věku, dokud se neobjevil běloch a nepřinesl kulturu, stres... ;)

-------

čtv 26.06.14 13:50
Profil Twitter
Ex-Tým

Poděkovali mu: 858 x
Member (1) High calibre gold (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Marlboro - krabička denně a při kalbě i víc.

Btw, přidána anketa. ;)

čtv 26.06.14 14:23
Profil Steam
Legenda

Poděkovali mu: 2638 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Kdysi hodně dávno ano, teď už ne a dost mi to vadí :D...občas si dám vodní dýmku, která je údajně ještě škodlivější, ale aspoň nesmrdí...

Jak již bylo řečeno...není to o tom, jestli nekuřákovi vadí kouření, ale je to o toleranci. Nutno ovšem podotknout, že co tak pozoruju v Brně na nádru nebo na zastávkách i v hospodách, tak tolerance ze strany kuřáků je nulová :D...přesto, že je to na zastávce zakázané, nikdo to moc neřeší a největší výsměch je, že kolem kuřáka projde policajt a ani mu nic neřekne.

Kouření mně osobně vadí z toho důvodu, že mě z toho pálí a slzí po nějaké době oči (když jsem s někým v místnosti, kde se kouří) a i po deseti minutách v hospě, kde se kouří, mi pak oblečení smrdí jak z nějakého pajzlu třetí cenové...

Kdo si kouří, ať si kouří, to je jeho věc...ale ne v mém okolí. Stejně tak jako já nemám právo kuřákovi nadávat za to, že kouří (je čistě jeho věc, že si ničí zdraví...ale co v dnešní době zdraví neničí? :ach: ), nemá žádný kuřák právo obtěžovat mě kouřem a smradem z cigarety. S nekuřáckými restauracemi se naprosto ztotožňuji, několikrát bylo prokázáno, že pasivní kouření (tj. vdechování kouře) je pro nekuřáky ještě horší než pro kuřáky. Pokud někdo chce kouřit, ať si jde z restaurace ven nebo ať si najde restauraci s oddělením pro kuřáky.

To, že kouření neuznávám, má taky ještě jeden důvod...bydlím v paneláku a pod náma bydlí soused, který neustále na balkóně hulí jakési doutníky (viržinka či jak se to píše) a to je panečku smrad...jak kanál! :D...je to humus, nedá se to čuchat a už jsem ho záměrně při zalívání kvítek na balkóně polil vodou :D...to je prostě humus, stačí otevřené okno na ventilačku a jakmile to vletí dovnitř, je zbytečné zavírat okna, člověk to pak větrá dalších 15 minut...navíc se to táhne celým bytem.

Dalším extrémem každodenního života je pohled na čerstvé matky, které vezou kočárek a v ruce mají cigáro...to bych vyliskal a sebral veškeré dávky...a šmitec.

Co se týče elektronické cigarety, ta je mi šumák...ať je to klidně škodlivější :D...pro mě osobně je to lepší v tom, že nemusím čuchat žádný smrad (někdy to dokonce i voní :D).

Takže bych to zakončil tím, že kdo kouří, ať si klidně kouří, ale ne v mém okolí :D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 27.06.14 09:54
Profil Twitter
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Len tak nie, iba keď mám v krvi alkohol, čo zas tak často nieje :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

pát 27.06.14 10:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ban!

Jsem parchant, ale já mám elektriku ^^

Obrázek

Je to větší svinstvo, ale aspoň nesmrdím :D

pát 27.06.14 11:46
Profil Skype
Moderátor

Poděkovali mu: 535 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

tome, ty si pěkně sereš do hnízda...
Citace:
Když cítím smrad z cigaret, chce se mi blejt, všechny kuřáky bych vystřílel. K čemu je Vám to dobrý? Co z toho máte?

a teď píšeš, že kouříš.. sice elektřinu, ale kouříš. Ty v.. vago, to je mi tedy logika.

Jinak si taky "sem-tam" dám, hlavně Máčka a Velbloudy :-D

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pát 27.06.14 16:35
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina