My-mobile
Právě je čtv 19.07.18 03:02

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Co říkáte na drogy? 

Co říkáte na drogy?
Jsou super. 11%  11%  [ 11 ]
Nikdy je nevyzkouším. 67%  67%  [ 64 ]
Někdy je asi zkusím. 7%  7%  [ 7 ]
Už jsem zkusil a jsou nanic. 15%  15%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 96

Co říkáte na drogy? 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 0 x
Medaile: 3
Member (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Co říkáte na drogy?
Otázka zněla: Co říkáte na drogy. Odpověď zní NE.
Sám drogy neberu (vyjma čaje a kávy a sem tam nějaká akce, tak se člověk trochu napije). Zkousil jsem si trávu, zakímavé, ale neříká mi to nic. A když už to píšu, tak nevadí mi lidi co berou - teda ne vyloženě, ale nesnáším lidi co to nutí jiným, ikdyž odmítají!!

sob 02.08.08 19:19
Nováček

Poděkovali mu: 7 x

Tráva je marihuhan NEBEZPEČNÝ! Policie zatčení lidi, za paštování drog a bude pokutu...... :x

sob 06.09.08 19:25
Profil ICQ Facebook
V.I.P.

Poděkovali mu: 304 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) Team member silver (1)
Uploader (1) Moderator (1)

Ty nejsi čech ?

sob 06.09.08 19:25
Nováček

Poděkovali mu: 3 x

... Čech, ale přehnal to s drogama.. :o

ned 07.09.08 02:48
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Takže drogyyý :D

No, Cigarety NIKDY!! smrdí to, drahé to je, škodí to zdraviu a skoro mi kvôli tomu umrel tatko..
Alkohol je v pohode, ale iba biele tvrdé pálené :D taká kopaničiarska slivovička je nezaplatenie.. Zasa nemôžem ani cítiť babské sračky ako Fernet, Mettaxa, 501tka... Víno a pivo pri mne strácajú význam alkohol :D
A čo sa týka drog ako takých samotných... Fumo (tráva) môže byť, ak je ešte podpísaná značkou In-Door, nieje čo riešiť :D Potom ešte tak hubičky, keď si ich dáš takých 40, o večer máš postarané (alebo o vyučovanie,však Picho :D:D )

Vyššie nejdem, to je už pre chudákov... Zo srdca ľutujem ľudí ktorý smŕkaju čiary a dávajú si pritom kolesá pod jazyk.. Poznám takých veľa, a vedzte, že tak dopadnúť by ste určite nechceli... a to nevrávím o vstrekoch do kábla..

stř 29.10.08 10:15
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček

měl jsem párkrát trávu je to hnus ale chápu že nekdo ji muže mít rád. Jiné drogy jsou likvidátor zdraví.
A alkohol je super, ne proto že je člověk ožralý a zvrací, ale v malém množstí se dokáže člověk uvolnit a dobře si pokecat

stř 12.11.08 19:40
Profil ICQ
Nováček

ja drogy nikdy! ani cigarety... jinak nekdy pivo nebo vino otevru ale drogy ani cigarety ne! :STFU:

""
Proč koukáš sem? Tady je můj příspěvek!

sob 24.10.09 09:42
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Něco přez 6 let jsem "pravidelně" kouřil marihuanu. Až ke konci, kdy jsem si užíval výhradně kvalitnější vzorky a nechával se unášet s partičkou přátel malinko častěji (celé letní prázdniny, třeba několikrát denně), jsem cítil, že to mění moji osobnost. Nevycházel jsem s přátely, nevycházel s lidmi, měl horší komunikační schopnosti. Tak jsem si řekl, že jsem došel do stádia, kdy se z neškodné zábavy, opravdu stala droga a ze mě se stává salát. Ze dne na den jsem přestal, něco přez půl roku naprosté absence jsem si dokazoval, že umím přestat, už někdy po měsíci, se moje osobnost prakticky vrátila do normálu, měl jsem na vše víc času, takže jsem se musel nějak zabavit, třeba četbou..

Nyní si zahulím občas, spíš o víkendech, něbo i řídčeji, třeba jen párkrát do měsíce. Už to není takové to vyhulování se skleněnkou, spíš posezení s jointíkem v ruce. Po namáhavém a stresovém týdnu v práci, je to perfektní odreagování, relax. Člověk v momentě zapomene na starosti, a to na co neměl chuť, ho baví (zasmát se u komedie, nebo i u horroru :-D).
Lidem bez pevné vůle a rozumu, nedoporučuji začínat ani s trávou, natož něším dalším. Vím co i blbá travka, provedla s přáteli.

Zkoušel jsem slabý odvar z houbiček, což pro mě byla zajímavá zkušenost, určite to chci zopakovat ve správném množství a připravit se tak na další věc která mě zajímá, malinko náročné na psychiku - LSD. Není návykové, přečet jsem si knihu LSD - mé problémové dítě od samotného oběvitele této látky, Alberta Hofmana, pak několik studií, ve zkratce je to dobře napsané na wikipedii, pro případné zvědavce. Jednoduše řečeno, vím do čeho jdu a zkusit to chci, pokud mě za to někdo chce odsoudit, neberu mu to. Návyková droga to není, krom problémů s psychykou mi nic nehrozí (kterým předejdu, když si zkusím lysohlávky, které jsou prakticky podobné, jen méně šílené, a tak budu vědět co mě čeká, nic by mě nemuselo zaskočit) A kdyby se dostavil horror trip, snad to nějak ustojím :)

Nic dalšího, horšího zkoušet nehodlám, možná Šalvěj divotvornou, která je dost podobná marihuaně, jejíž distribuce je legální.

Drogová problematika mě velice baví, přečetl jsem nespočet článků, dost knih třeba o heroinu, nebo lidech na něm závislých. Dost se kolem mě motají lidé užívající pervitin, hodně přátel si užívá na akcích s extází a mě baví studovat, jak to na koho působí, rád si o tom něco přečtu, ikdyž je to někdy velice smutné, možná proto mě to baví. Někdo hltá válečnou literaturu, někdo horrorovou, mě baví literatura o drogách. A že to někdy umí být nechutné.

Pro zvědavé doporučuji My děti ze stanice zoo, dostatečně nechutná kniha, podle skutečných událostí.

sob 24.10.09 10:37
Profil ICQ
Expert

Poděkovali mu: 33 x
Member (1) Writer gold (1) Reputation bronze (1)

IMHO: humus
cigarety, alkohol, tvrde....
akurat tak vodnu fajku by som si dal :Yummy:

sob 24.10.09 19:19
Profil ICQ
Pokročilý

Poděkovali mu: 2 x
Writer bronze (1)

:weed: Drogy jsou strašný zlo, bere to prachy a kazí život :roll: :(
Podívejte se na film Děti ze stanice ZOO a pochopíte :!:

stř 26.01.11 11:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

dcp115c píše:
akurat tak vodnu fajku by som si dal :Yummy:

Inhalování ovoce je droga? ^^

stř 26.01.11 17:59
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

No, když cigára jsou drogy, alkohol je droga, tak proč ne? :D
Jinak asi 99% drog je absolutní hnus, kterej bych v životě nevyzkoušel. Nemám dost silnou vůli a skončit jako troska opravdu nechci.

stř 26.01.11 20:07
Ex-Tým

Poděkovali mu: 24 x
Medaile: 2
Uploader (1) Moderator (1)

Suhlasim z Brettovým názorom :-)

"Podlosť má niekoľko tvárí. Najzákernejšia je maska cnosti." - Burton

čtv 27.01.11 09:20
Profesionál

Poděkovali mu: 11 x
Writer silver (1)

Jo dávám si cigarety, alkohol skoro nepiju jen velmi příležitostně z kamarády, to je tak 1x za 2 až 3 měsíce si dáme do řípy, a drogy jako takový měl jsem dvakrát za celej život trávu, jinak nic víc a ani bych fakt nechtěl když jsem slyšel jak to ničí osobnost a dělá to z něho úplný zvíře bez rozumu, jak kdyby to vypálilo mozek a pak zbudou jen trosky těla. Nechci to zažít.

čtv 27.01.11 10:48
Pokročilý

Poděkovali mu: 3 x
Writer silver (1)

Já osobně za drogy považuju jenom tvrdé drogy; pervitin, heroin... Marihuanu nepovažuji za drogu, její účinky, ať krátkodobé, nebo dlouhodobé se opravdu nedají srovnávat například s pervitinem. Tím ovšem nechci říct, že to není svinstvo, ale s tím "úplným zvířetem bez rozumu" si myslím, že to nebude až zas tak horké. Samozřejmě, že je to od člověka ke člověku jiné, každý je odolný v jiné míře a vůči jiným věcem. Opravdu nemám ráda lidi, kteří kuřáka marihuany identifikují jako "feťáka" a podobně.

Nijak mi nevadí ani občasní uživatelé takových těch typických halucinogenů, myslím si že například takové LSD asi velké procento lidí neužívá pravidelně. Z mého hlediska je to moc náročné na psychiku, já osobně bych se toho třeba bála.

Cigarety a alkohol jsou pro mě naprosto jiná parketa už jenom proto, že pro plnoleté jsou legální. Opět nechci říct, že nijak neškodí, právě naopak, jenom prostě když se řekne droga, první co si představím určitě nebude alkohol.

pát 28.01.11 22:19
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Jo, já teda zvolil, že ke drogám se nechci ani přiblížit, ale alkohol za drogu nepovažuju (ne v míře, v jaké ho piju).

pát 28.01.11 22:28
Profesionál

Poděkovali mu: 11 x
Writer silver (1)

Poky95: To sice né, alkohol jako v jisté míře droga není, ale názor se obrací když člověk pije dennodenně bez přestání až když už má dost ,,vychlastanou hlavu" tak usne jak zabitej a druhej den jede na novo, tak tomu říkám už závislost, jako na tý droze, je to určitě jedno z druhým, člověk si neřekne osobně že to je droga do tý doby pokud na tom nezačne bejt závislej, potom se to z mého hlediska stává droga, ani to nepocítí ten dotyčnej ale jeho okolí určitě.Jen můj názor, asi tak a neříkám to jenom o alkoholu, to je se vším.

Gwendoline: Já taky neříkám že to je tak úplně droga jen v jistých velkých dávkách, když to člověk nepřehání já teda osobně trávu měl, jo udělala mi dobře uvolnila mi mysl, to jo, ale jako že bych jí musel mít každej den, to fakt jako né, tak jednou za 2 měsíce, na povzbuzení. Z mého hlediska droga to není do té doby dokud nejsi na tom závislá asi takhle to nějak vidim já.

ned 30.01.11 11:25
Expert

Poděkovali mu: 72 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

je to svinstvo

pon 07.03.11 19:38
Profil ICQ
Hlavní admin

Poděkovali mu: 660 x
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

Souhlas. Až na sex jsou drogy svinstvo. ^^

// Podpis v opravě.

pon 07.03.11 21:40
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.

Poděkovali mu: 172 x
Universal writer (1) Member (1) Specially (1) Designer (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Je to invividuální... když se těžce nemocnej člověk zhulí, aby se přes nemoc přenesl, tak ho do jisté míry chápu...
Nechápu ale mládež, co si ve vývoji kazí zdraví...ale jejich věc...

Já osobně ani moc nechlastám...jasně, na vánoce jsem měl koňak, nebo si občas nějaký to pivko dopřeju, ale to je asi vše... vlastně mi ani jinej alkohol než pivo a koňak nechutná :)

A jak říká poky, pivko s mírou není droga :)

pon 07.03.11 21:50
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina