My-mobile
Právě je pon 12.04.21 23:50

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Battlefield: Bad Company 2 
Autor Zpráva
Legenda

Poděkovali mu: 125 x
Medaile: 6
Member (1) Specially (1) Game supplier (1) Team member silver (1)
Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Battlefield: Bad Company 2
Battlefield: Bad Company 2 je pokračování skvělé FPS z léta 2008, která nabídne to samé, co první díl, jen větší, hezčí a drsnější. Středem pozornosti příběhu bude opět jednotka Bad Company, která se bude s pomocí zbraní a ovladatelných vozítek prodírat řadami nepřátel v džungli, zasněžených horách i zaprášených vesnicích. Hlavní důraz kladou tvůrci na vylepšení týmové hry a lepší integraci bojových vozů do hry. Autoři se soustředí na přidávání vozidel, takže se můžete těšit nejen na nové džípy nebo sněžné čtyřkolky ATV, ale třeba i masivní černý vrtulník s dvěma miniguny po stranách a možností nejen odsud ostřelovat nepřítele, ale také na palubě přepravit celý tým. Díky zjednodušenému interface bude snadnější si základat nové skupiny nebo sbírat body za týmovou spolupráci, což se promítne i v žebříčcích. Přibudou také další zbraně, vedle nové ostřelovačky či granátometu dojde i na AU6/M9. EA se dušují, že tentokrát půjde ve hře už ale opravdu zničit cokoliv, na co si vzpomenete; a po dobře cíleném zásahu budou celé budovy i s železnou nosnou konstrukcí nebo ocelovými trámy padat k zemi ještě rychleji než dříve.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Dostali jste se do bety? Co na hru říkáte? Jaké jsou vaše nicky v betě? A pokud ne, zkuste se přihlásit zde:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

(nikdy jsem v životě nehrál žádný Battlefield, tak možná budu nadšený ze samozřejmostí)
První, co mě spuštění trochu zarazilo, je server list. Ano, pánové, v roce 2010 je ve hře server list, ve kterém se servery nedají NIJAK SEŘADIT a filtrování plný/prázdný funguje nějak tak napůl. Ale mohli bysme na tom být hůř, že, MW2. Potom, co jsem našel server s volným místem a pingem, který se nerovnal 999, jsem byl do hry vržený takříkajíc po hlavě a nebylo mi vysvětleno nic (ani to, že se můžu respawnovat u členů své čety, ani to, že nepřátele přidám ostatním na mapu stisknutím Q...), protože při loading obrazovkách samozřejmě přepínám do jiného okna. Oukej, beru povolání Assault a vrhám se do akce. První dojem - grafika je skvělá. Textury jsou ještě o nějaký ten stupeň lepší než v MW2. Pomalu zjištuji, co mám dělat. Ovládání známé, akorát zamrzí neexistující nastavení citlivosti myši. Na obzoru vidím nepřítele, zamířím a vystřelím. Ale ouha. Kulky jsou ovlivněné gravitací! To se mi sice ze začátku moc nelíbilo, ale nakonec jsem si zvykl. Koneckonců všechno, co znepříjemní existenci sniperům, je vítané. Oblíbená hračka z MW2, nadomet, ve hře sice také je, ale mnohem méně účinná a mnohem méně využívaná.
Jediný herní mód v betě je Rush. Rush je o tom, že jeden tým má za úkol buďto plantovat nálože nebo budovu, ve které nálož je, zničit. A zde přichází do hry destrukční model. Zaručuji vám, že nic takhle propracovaného jste v online FPS ještě neviděli a pro hru je to velký plus. Jsem v útočném týmu a poté, co zničíme obě místa, odemkne se další část mapy - jedna mapa v BD2 je velká asi jako 4 mapy v MW2. Pomalu se do hry dostávám a i když zezačátku mé skóre není nejlepší, tak se zlepšuji a postupuji po úrovních. Vylepšujete zároveň dva XP bary - XP bar povolání, za které hrajete a celkový XP bar. Do unlock systému jsem moc nepronikl, protože jsem udělal teprve dvě úrovně, ale při pohledu do výčtu vylepšení jsem zjistil, že budeme mít co dělat. Kromě toho, že si můžete odemknout nové zbraně nebo nové typy granátů, odemykáte i něco jako perky z MW2. Jeden perk na efekt zbraně, jeden perk pro vašeho vojáka a jeden pro vozidlo. Zapomněl jsem se zmínit, že ve hře se dají používat různá vozidla počínaje helikoptérou konče čtyřkolkou. Do každého vozidla se vejde více lidí a pokud se sejde dobrá skupina, je vozidlo velmi silné. Ovšem za tu dobu, co jsem hru hrál, mě nikdy nepřepadl pocit beznaděje, který často zažívám v MW2 při konfrontaci s noobtubery/akimbolamami/kniferunnery/neviditelnými snipery/helikoptérami/atomovkami. NIC TAKOVÉHO V BD2 NEPOTKÁTE. A zábava je to náramná.
Sice netuším, jak se hra a komunita vyvine po vydání, ale pokud to bude zážitek stejný jako v betě, nezůstane jediný důvod, proč hrát Call of Duty: Modern Warfare 2. Věřte mi a zkuste to. Ze začátku asi budete trochu ztraceni, protože hra je trochu víc hardcore než MW2, ale určitě si zvyknete.

čtv 18.02.10 22:42
Profil ICQ Steam
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Battlefield: Bad Company 2
Dobře, tak ten server list je opravdu na nic (v předchozích BF to tak nebylo), ale oproti IWnetu stále pohoda.
Btw mě citlivost myši nastavit šla, resp. viděl jsem v nastavení ten posuvník.

Dojmy :
Ze začátku trošku zmatek, ale oproti předchozím BF je to přece jen trošku více "noob friendly".
Grafika skvělá, až na to, že byť snížím vše na low a vypnu antialiasing ... stále je spousta efektů aktivní (stíny počínaje, odrazy konče). Hratelnost je vynikající, kam se hrabe Search and Destroy z MW2, this is fucking epic ! Se*e mě barák kde kempí snipy ? Neva, mám raketomet ! Co mě ale fakt dostalo jsou možnosti jak hru hrát, jednou jsem byl sniper který to kryl z dálky, podruhé jsem vzal assaulta a celé jsem si to přes křoví oběhnul, a následně pokosil zezadu (to mě mimochodem katapultovalo na první místo v týmu), jindy jsem zase kempoval v křáčí a čekal až kolem proběhne nějaký darebák co kopíruje moji taktiku (:d).

Takže :
Hra se mi ďábelsky sekala, nakonec i spadla (za to může moje PC, nikoliv hra) ... v MW2 mám nahráno něco kolem 20ti hodin, v BC2 hodinu, a za tu hodinu co jsem hrál BC2 jsem se bavil tak, jak jsem se MW2 za těch cca 20 hodin nebavil.

Pocit "jsem voják ve válce, ne jen figurka s AK47" (řeč je o multiplayeru, skriptovaný CoD není adekvátní argument !) se mi vždycky dostavoval jen u her ze série Battlefield, BC2 to však dotáhlo k dokonalosti.

Maličká próza na závěr :
INFINITY WARD ! I CURSE YOU ! MW2 SUX !
DICE ! I LOVE YOU ! BC2 RULEZ !
(ehm)

Třískám se do hlavy že jsem si koupil MW2, když jsme u toho ... nechce někdo koupit WoW acc s 72 Druidem ? Cena tak litr a půl i s krabičkama od hry.

//EDIT
Nevím, jestli to je tím, že mám v BF2 pár hodin nalétáno, ale pilotování heliny mi sedlo okamžitě, oproti předchozím BFkům jsem okamžitě věděl jak se co ovládá, citlivost byla tak akorát, co mě docela překvapilo je, že helina už není ultra pwnage nástroj jako tomu bylo v předchozích Battlefieldech.

čtv 18.02.10 23:38
Legenda

V jaké části nastavení byla ta citlivost myši?
K helině jsem se bohužel dostal jednou a nabořil to s ní do skály :X

pát 19.02.10 10:28
Profil ICQ Steam
V.I.P.

Přímo v té hlavní části, Settings.
:)

pát 19.02.10 10:32
Ex-Tým

Poděkovali mu: 41 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Ronik píše:
Nezůstane jediný důvod, proč hrát Call of Duty: Modern Warfare 2.

U mě teda ano a myslím, že nejsem sám.

K tématu: hru si MOŽNÁ koupím s tím IWnetem u Modern Warfare 2 máte pravdu ale v poslední době se IWnet zlepšil je stabilnější a nedávno jsem hrál SEDM map po sobě! Multiplayer u téhle hry vypadá dobře zvlášť možnost rozbít cokoliv, nebo také možnost lítání v helikoptéře, ježdění v tancích, nebo ježdění na čtyřkolách. Singleplayer no nevím jak je na tom druhý díl ale první jsem hrál demo a moc mě to teda nenatchlo. Škoda, že jsem něměl možnost zahrát si betu pak bych ještě líp veděl do čeho jdu. Uvidíme 5. března těším se. :)

Ronik: Ty jsi to s těmi tématy o hrách teda rozjel. :)

EDIT: Tak těď kouknu na mail a vidím klíč k bětě. Takže ještě dneska vyzkouším a čím dál tím víc uvažuji o koupi. :)

pát 19.02.10 11:13
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1125 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Vyzerá to parádne. Možno do toho pôjdem. Ale prosím Vás, odpustite si na konic každej vety anti-Modern Warfare 2 reči... to je iná kapitola, ak ste si to kúpili a ľutujete to, je to Váš problém, nemusíte to dávať najavo v každej veci kde sa spomína iná hra.

pát 19.02.10 14:14
V.I.P.

Je celkem evidentní že tyhle dvě hry se mezi sebou budou srovnávat, takže není od věci vyjádřit svůj postoj ke každé z nich. Samozřejmě že dejme tomu do tématu s Mass Effectem nebudu nadávat na MW2, když jde o poněkud jiné žánrové zařazení.

pát 19.02.10 14:17
Pomocný Administrátor

Zrovnávať môžeš, ale reči o tom, že Modern Warfare 2 nieje prečo hrať je len váš negativistický postoj ku hre. Ronik, a ty do Battlefieldu pôjdeš, čo? Vieš, mohli by sme hrávať tímovo.

pát 19.02.10 15:04
Legenda

Dobře, s tím, že nebude důvod hrát MW2, jsem to trochu přehnal. Té hře se nedají upřít její klady, ale je tam prostě až moc záporů typu noobtube, které mě prostě točí.
Jestli do toho půjdu? To ještě nevim, ještě budu hrát betu a pak se rozhodnu :) Ale myslím, že asi jo.

pát 19.02.10 15:07
Profil ICQ Steam
Pomocný Administrátor

Lebo ako tak pozerám, tu sa tímová práca naozaj oplatí :D.

pát 19.02.10 15:15
Legenda

Na Facebooku je teď volných 53 kódů do bety, tak máte možnost:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pát 19.02.10 18:40
Profil ICQ Steam
V.I.P.

Také netvrdím, že na MW2 není nic dobrého ... ale jak řekl Ronik, těch záporů je až příliš mnoho (ani jeden z těch záporů by tu nemusel být, kdyby šly dedikované servery). - mluvíme stále o multiplayeru že jo ? Single ještě nesrovnávám, protože v BC2 jsem ho nehrál.

K BC2 : dá se nějak v průběhu hry zjistit, kolik máte smrtí a kolik killů ? Nějaké body a umístění v týmu mi je někde. :-p

pát 19.02.10 19:26
Ex-Tým

Poděkovali mu: 41 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Takže ze začátku mě to vůbec nechytlo ale po chvíli jsem se do toho zažral a začalo mě to bavit. Nejvíc mě s*re na téhle hře NÁROKY HRY! Ještě se mi nestalo aby se mi na počítači nějaká hra sekala (všechno je jednou poprvé) a to ty nároky jsou čím dál tím vyšší ale tahle hra mě dostala i přes to, že mám detaili na skoro nejnížší se mi hra trochu seká (neříkám, že nehratelně naopak není to tak hrozné aby se to nedalo hrát). Možností je opravdu hodně v téhle hře akorát ty nároky. :EyesRoll:

pát 19.02.10 21:51
Legenda

Wait a minute, to mám tak über komp, že jsem jediný, komu to jde na nejvyšší detaily téměř bez sekání? o_O The fuck?

pát 19.02.10 22:37
Profil ICQ Steam
Hlavní admin

Poděkovali mu: 224 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Aké to má požiadavky? Alebo skôr, aké máte bedne? Nech viem ako na tom som, ehh, presnejšie, ako je na tom spolubývajúci :) ... alebo, pôjde to na PC, ktorý utiahne Dirt 2 dx11 na plných bez problémov?

la li le lo lu

sob 20.02.10 00:38
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.

Tak pro představu na čem to je skoro nehratelné :
Pokyho PC píše:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~3GHz
2046MB RAM
NVIDIA GeForce 8600 GTS (256MB RAM)
(Win7)

(ale jak jsem psal, mám problémy s PC ... možná by to za normálních okolností šlo lépe)

sob 20.02.10 00:57
Pomocný Administrátor

Bez bety do toho nepôjdem a keďže nemôžem zohnať kód, asi do toho nejdem.

sob 20.02.10 10:41
Legenda

believeme: A přihlásil ses tady? Pokymu i Marošovi kód taky přišel. Nebo se můžeš domluvit s někým tady, ať ti půjčí účet :D

A do MW2 si šel taky bez bety :p

fricky: Na sestavě:

To běží v 1280x1024 na plné detaily téměř bez lagů.

sob 20.02.10 10:56
Profil ICQ Steam
Pomocný Administrátor

Áno prihlásil som sa na tú stránku, no po niekoľkých dňoch mi stále nič neprišlo.
Ronik píše:
A do MW2 si šel taky bez bety :p

MW 2 je Call of Duty, a ešte sa nestalo aby ma CoD sklamalo :D. Navyše som Battlefield nikdy nehral, musím si to vyskúšať... :)

sob 20.02.10 12:03
V.I.P.

Kdyby ti náhodou key nepřišel, zkus si zahrát Battlefield 2, ideálně s modifikací AIX 2 (šlape tuším jen na origu) ... jestli tě to chytne, tak je zaručené že tě BC2 bude bavit, BC2 "jen" ve velké míře zdokonaluje BF2. ;)

sob 20.02.10 12:36
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina