My-mobile
Právě je úte 24.11.20 19:23

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 Crysis 2 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 30 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Příspěvek Crysis 2
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Druhý díl nejspíše nenaváže přesně tam, kde první skončil, ale přesune se v čase i místě. Příběh se bude odehrávat o tři roky později po událostech na ostrově, tedy v roce 2023 a přesune se do jednoho z největších měst civilizovaného světa - New Yorku, který je toho času pod těžkým útokem mimozemských nepřátel.
Ti postupně decimují celou planetu a města jako Rio de Janeiro, Tokyo nebo Londýn jsou zcela vylidněna, zejí kolem nich pouze obrovské krátery a na nebi zlověstně visí obří nepřátelské lodě. Další na řadě je tedy New York a to se samozřejmě vám ani vaší partě nelíbí a jste sem vysláni, abyste pomohli posledním vojákům, kteří se snaží postavit na slabý odpor.
Celá země se změnila v bitevní pole, denně narůstá ukazatel počtu mrtvých a to, co začalo jako lokální bitka na ostrůvku kdesi v mořích, se rozrostlo do globálního konfliktu. Vaším hlavním spojencem bude na nelehké cestě opět nanooblek, tedy jeho vylepšená verze, která si opět zachová čtyři hlavní mody, ale tentokráte poněkud obměněné.
Prvním modem bude klasický armor, který zesílí vaší ochranu a dokáže zastavit výstřely na vaše tělo. Druhým mod zajistí neviditelnost.
Postava sice sama automaticky chodí nenápadně a dosti potichu, ale využití tohoto modu zajistí dočasné splynutí s okolím a také ještě více ztiší vaše kroky. Třetím bude mód power, který tentokráte spojí vlastnosti rychlosti a síly z prvního dílu, po čemž řada hráčů dosti volala. Budete tak moci rychle utéct z bojové vřavy a na konci vyskočit na vysokou budovu a třeba odhodit nepřítele desítky metrů daleko.
A poslední, zcela nový mod bude tactics.
Ten využijete ve chvíli, kdy potřebujete analyzovat své okolí a při jeho aktivaci se vám zvýrazní mrtvoly, dozvíte se o nich základní informace, zjistíte způsob smrti, prohrabete se statistikami nalezených zbraní a vůbec budete získávat řadu dat o věcech okolo sebe.

Platforma: PC,X360,PS3

Žánr: FPS

Vydavatel: EA

Pravděpodobné datum vydání: 24. září 2010

Oficiální stránka:http://www.ea.com/games/crysis-2

Pár ScreenShotů

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pvní preview NanoSuitu 2

Střípky z E3 Traileru

Nejnovější Wall Trailer

Naposledy upravil Mizetik dne úte 13.04.10 12:54, celkově upraveno 4

pon 12.04.10 10:36
Profil ICQ
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Crysis 2(Electronic Arts)
Tak na to se těším,je to fakt luxusní hra :Yummy:

pon 12.04.10 10:46
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

První hra byla skvělá, Warhead jsem ještě nehrál ... no snad nezklamou. Co jsem viděl Alpha gameplay footage na youtube, tak mě to teda vůbec nezaujalo.

Btw mód power zní jako blbost, naučit se přepínat rychle mezi módama zabere minutku trénování. A v multiplayeru tak bude ještě větší zmatek. Jinak jsem zvědavej na využití tactics.

pon 12.04.10 11:57
Ex-Tým

Poděkovali mu: 41 x
Member (1) Uploader (1)

Mnou další hódně očekávaná hra, nejvíc mě zaujal mód tactics, o Wall traileru jsem vůbec nevěděl takže díky za info, doufám, že hra výjde co nejdřív protože Crysis a Crysis: Warhead byly super a tohle vypadá beautifully (překrásně).

pon 12.04.10 13:18
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

Nová verze cryenginu vypadá božsky, tudíž si zase většina nezahraje...

a vyrábí to EA, takže kdo ví, jestli si tu sérii nepokadí .. joo ..kdyby si to vzali např. týpoši z BioWare, nebo Avalanche Studios, tak je záruka, že ta hra bude bomba, ale u Elektronik Árks .. Zlatý Lucasácký hopsačky z 90.let.. ;)

btw- i když Crytek umí dělat hry... uvidíme..

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pon 12.04.10 13:23
Profil Steam
V.I.P.

No právě, já bych se nebál ... Crytek umí. Jen aby z toho neudělali technologický demo, který nikdo nerozjede.

pon 12.04.10 14:45
Ex-Tým

Poděkovali mu: 113 x
Member (1) Team member bronze (1) Uploader (1)

nadhera, tak toto bude pecka uz sa nemozem dockat

pon 12.04.10 18:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Member (1) Writer silver (1)

poziadavky nahodou neviete ?? ci to rozbeham aspon na strednych detailoch

pon 12.04.10 21:02
Profil Skype Facebook Steam
Ex-Tým

Member (1) Uploader (1)

6 nových HD Wallpaperů

Jinak požadavky zatím neoznámeny,má to vyjít za necelé 3 měsíce,takže mají čas :wink:

Kdyby někdo nevěděl co je vlastně ten CryEngine 3

CryEngine 3 je první multiplatformní engine, který podporuje PC, Xbox 360, Playstation 3, MMO, DirectX 9 a DirectX 10. Autoři z Cryteku si na něm dali velmi záležet a slibují z jejich strany maximální podporu. Postupně budou vydávat desítky různých tutorialů a dokumentů k jejich Sandbox editoru.
Celý vývojářský tým se také zůčastnil týdenního „tréninku“, kdy po celou dobu testovali, upravovali a navzájem se učili pracovat s tímto enginem, aby z něho mohli vyšťavit maximum i na slabších mašinkách.

Jednoduše řečeno:tento Engine jsou prostě úpravy Grafiky jako například tato velice zdokonalená voda,ktera se prý díky CryEngine 3 objeví v Crysis 2.

Zde video o testovaní nového CryEnginu

Podle rozpisu vydání her na VG247.com vyjde Crysis 2 v pátek 24. září 2010.

úte 13.04.10 06:03
Profil ICQ
Ex-Tým

Member (1) Uploader (1)

Příspěvek Re: Crysis 2
Nejnovější video o Crysis 2

pon 19.04.10 00:30
Profil ICQ
V.I.P.

Citace:
CryEngine 3 je první multiplatformní engine

Dovolím si nesouhlasit, minimálně druhej CryEngine byl multiplatformní (včetně MMO).

Jinak to video vypadá celkem k světu, ale po zkušenosti s BC2 už ani nedoufám, že bych si mohl ty destrukce užít naplno.

//EDIT
Mlel jsem kraviny, blbě jsem si multiplatformní vyložil, já ho vzal jako multižánrový, nikoli multiplatformní. Omluva za fail a matení.

pon 19.04.10 15:27
Ex-Tým

Member (1) Uploader (1)

Narazil jsem na první pořádné gameplay video!!

stř 28.04.10 12:14
V.I.P.

Taky vám to zpracování zbraně (její držení) celkem netradiční ?

stř 28.04.10 12:19
Pokročilý

Poděkovali mu: 12 x
Member (1) Writer bronze (1)

Toto není gameplay video, ale pouze předváděčka cryenginu 3, takže se záběry z crysis 2 to nemá téměř nic společného. Jinak podle mě crysis 2 mohla být super hra, ale zasazením do města a vydáním i pro konzole jsem naprosto ztratil zájem. A vy co se bojíte HW nároků, nebojte.... díky konzolím budou na dnešek malé... vy snad vydíte větší rozdíl mezi crysis 1 a 2? Crytek i potvrdil, že bude hra dobře optimalizovaná, tudíž budou nároky malé (podle mě stejné jako u crysis 1). Můj názor je, že nebýt konzolí je gradika o třídu lepší...

stř 28.04.10 13:03
V.I.P.

Takže mám na hadříku Warhead, momentálně mi to odmítá načíst jednu misi (asi vadnej crack)... ale musím říct, že hra je imho lépe zpracovaná než původní hra, optimalizace výborná, atmosféra si nic nezadá s o dost striktněji skriptovaným CoDem. Takže paráda, snad dvojku nezkazí, mají dobře našlápnuto. Hlavně ať si trošku více vyhrají s Multiplayerem, nejsem typ hráče, kterému stačí počet fragů za jednu hru, chci mět dlouhodobé statistiky a nějaký postup po úrovních.

čtv 03.06.10 19:49
Ex-Tým

Member (1) Uploader (1)

Warhead je lepší, akčnější, ale bohůžel i kratší než původní Crysis. :wink:

čtv 03.06.10 20:17
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Týjo! Tohle je až moc hustý. Já ty nový hry nesleduju, takže nevěřim, že tohle je možný. Smůla je, že na svojí slabý mašině to určitě nerozjedu.

čtv 03.06.10 20:21
Hlavní admin

Poděkovali mu: 660 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

to Brett: Dle vyjádření Ubisoftu bude Crysis 2 velmi dobře optimalizovaný a měli by ho rozjet i ti, kteří nerozjeli původní Crysis.
;-)

// Podpis v opravě.

pát 04.06.10 08:03
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Poděkovali mu: 535 x
Member (1) High calibre silver (1)

to Heroes Killer : Ale na to jaký to má zpracování, tak si myslím, že to nebude jen tak, jako myslím, že i tak bude potřeba slušnej pc. Nemáš nějaký "úrivek" z toho článku, kde to psali (i kdyby anglicky)

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pát 04.06.10 13:16
Hlavní admin

Poděkovali mu: 660 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

Četl jsem to ve SCOREčku... ;-)

Kdyžtak to pak napíšu.

// Podpis v opravě.

pát 04.06.10 14:21
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina