My-mobile
Právě je pát 04.12.20 04:30

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Bulletstorm 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 25 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Bulletstorm
No tak třeba že je to oboje FPS ?? :D Ne, máš pravdu :D :D :D každopádně BS neni nic pro mě...

sob 12.03.11 12:32
Profil Twitter
Ex-Tým

Poděkovali mu: 112 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Uvědomuješ si vůbec, že MW2 se odehrává v roce 2016 a tohle někde v 22. století? ^^
Mně se ten příběh celkem líbí, jak říká Ronik, není to nějakej extra trhák, ale na FPSkový poměry docela dobré. Hlášky taky slušný, sice nic, u čeho bych se válel po zemi, ale přesto pobaví. A pěkný výběr zbraní, jak už bývá zvykem u Unrealovských stříleček, to podtrhuje. Není nic lepšího, než škodolibý potěšení, když střelíš do nepřítele vrták, přesměruješ ho do dalších šmejdů a odpálíš je všechny dolů z mrakodrapu.

sob 12.03.11 12:35
Profesionál

Writer silver (1)

No však na tohle sem narážel....Vůbec nevím jak to, že ty futuristické hry tak letí....

sob 12.03.11 12:37
Profil Twitter
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Právě naopak, tenhle old-schoolový styl stříleček, kde prostě jen střílíš, zabíjíš a posloucháš husťácký kecy je v obrovské nevýhodě.

Žijeme v době, kdy letí hry typu "jsem tvrdej hoch z americký armády, a tohle je můj příběh... jo a abych nezapomněl, bůh žehnej Americe". ;)

sob 12.03.11 12:51
Profesionál

Writer silver (1)

Poky95 píše:
jsem tvrdej hoch z americký armády, a tohle je můj příběh...

:D :D timhle si mě zabil :D :D Mohli by se toho ale držet i vývojáři...

sob 12.03.11 12:56
Profil Twitter
Ex-Tým

Vždyť se toho drží. CoD-like her je tu dost, protože se bohužel rozšířil syndrom jmenoovcovství (ultra mega věrný fanoušek vidí jméno své oblíbené "střílečky", číslo o jednu větší a hned "OMFG DALSI DIL TO MUSIIM MIIIIITT" bez ohledu na kvalitu (často spíš nekvalitu) hry), což způsobí větší prodeje sequelů, což způsobí další sequely a takhle pořád až donekonečna. Dále neustále roste obliba interaktivních filmů, následkem čehož old-school FPS jako právě Bulletstorm/DNF/whatever upadají do zapomnění.
Držte se! Nenechte skvělé klasické střílečky zemřít!

sob 12.03.11 13:07
V.I.P.

Poděkovali mu: 176 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially (1) Designer (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Asi takhle...když budu chtít hru na příběh, něco co si prostě chci zahrát a vychutnat, půjdu právě do CoD (no, v poslední době asi ne), MoH atp... Ale mám i chvilky, kdy se chci vyřádit a už se těším, až si zařádím jako kdysi v Painkillerovi :)

sob 12.03.11 13:12
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1125 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Ja by som skôr povedal že na vybláznenie je Call of Duty, a na príbeh niečo ako Brothers in Arms: Hell's Highway.

sob 12.03.11 13:37
Legenda

Poděkovali mu: 125 x
Member (1) Specially (1) Game supplier (1) Team member silver (1)
Uploader (1) Moderator (1)

Mě to hodně bavilo kvůli tomu, že to není jako CoD. Mě už tyhlety klony CoD, který jsou strašně REAL, berou se strašně vážně a maj barevnou paletu začínající žlutou a končící hnědou strašně serou koncepčně, hry to nejsou špatný, ale je jich tak moc a jsou tak neoriginální... Všechny tyhlety CoD, MoH, Battlefieldy, Homefront (kterej vypadá naprosto zoufale btw), částečně i Crysis jsou na jedno brdo, není tam většinou vůbec žádná invence, kterou si vývojáři nemůžou dovolit, protože by je jinak hráči rozdupali. A na PC poslední dobou vychází jen tohle, když už vyjde něco jinýho, tak jen na konzole (Resistance, Killzone, Halo, Vanquish, Gears of War... i když ten částečně spadá do toho, co jsem psal, ale aspoň se hraje jinak).

Ale tenhle rok vychází konečně nějaký jiný střílečky. Bulletstorm s tím trendem začal. Duke Nukem Forever, Serious Sam 3, Deus Ex: Human Revolution, Brink, do těch vkládám velký naděje. Vkládal jsem je i do Crysis 2, ale z toho se vyklubalo CoD: Future Warfare.

sob 12.03.11 17:19
Profil ICQ Steam
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Writer silver (1)

Strieľačiek ako COD je na trhu neúrekom. Toto je konečne čosi iné.
COD má už len dobré meno..

sob 12.03.11 18:36
Ex-Tým

faust0222 píše:
COD má už len dobré meno..

Ne. Nemá.

sob 12.03.11 19:12
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1125 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Good-will (meno) má stále dobré, dokonca vynikajúce, keďže im vynieslo (vynáša) prvenstvo v predaji Black Ops.

sob 12.03.11 21:28
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Writer silver (1)

Sú prvý ak počítame aj konzoly :)
Čo sa týka PC tak toto prvenstvo majú iné hry :D
Čítal som zaujímavý článok napríklad najpredávanejšia a najhrávanejšia hra v GB je Fifa 2010 :facepalm:

sob 12.03.11 21:33
Ex-Tým

Poděkovali mu: 41 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Tak už jsem to konečně dohrál. Mám na to názor jako všichni ostatní. Špatná optimalizace, bugy, chvilkama stereotypní a znova bych to asi nehrál, ale jinak pořádná brutální střílečka.

sob 19.03.11 02:20
Legenda

Poděkovali mu: 125 x
Member (1) Specially (1) Game supplier (1) Team member silver (1)
Uploader (1) Moderator (1)

Co máte všichni s tou špatnou optimalizací? Mě to jelo krásně plynule na nejvyšší detaily a to nijak zvlášť dobrej komp nemám. A bug jsem za dobu hraní neviděl ani jeden.

sob 19.03.11 09:05
Profil ICQ Steam
Ex-Tým

No, ono to asi záleží hodně na osobním názoru, mně tohle přijde jako celkem dobrá old-school střílečka. Není to na nějaké neustálé hraní třeba dva týdny v kuse, ale jednou za čas to zapnu a zastřílím si, stereotypní mi to nepřijde. Pokud na tuhle hru pohlížíš jako na obyčejnou FPS bez nějakých možností, je jasné, že se někomu bude zdát stereotypní a nudná. A bez systému skillshotů by tomu tak asi i bylo.
Bugů jsem si zatím žádných nevšiml, akorát ta optimalizace za moc nestojí, to je fakt. Hraju na střední a občas zaseká. Na druhou stranu, jsou i hry, které se hrát vůbec nedají.
Citace:
Mám na to názor jako všichni ostatní

:shock:

sob 19.03.11 09:10
Profesionál

Poděkovali mu: 0 x
Writer silver (1)

Hra je to výborná. Snad nikde jsem neviděl jiný systém zabíjení, než headshot. A líbí se mi, jak vám hra ,,nahrává nepřátele" tak, že na ně můžete kopnout sud, nebo je přitáhnout a rozsekat je o něco ostrýho. Pocit stereotypu jsem neměl, furt se něco dělo, jen mi přišlo, že by tam mohlo být víc zbraní a s jiným využitím...nevím jak vy,ale já jsem sniperku použil snad jen 3x a jinak sem snad používal jen tu zbraň co vystřeluje dva granáty přidělané k sobě, dá se sní bezvadně kombinovat broksna. Jinak nepřátel je dost, jedinej problém jsem měl s těma zombíkama , co na vás naběhnou a mlátí do vás.

Jinak se mi strašně líbila hlášky jak ovládáte T-Rexe : "He's my favorite robot pal. Ishi was okay but he wasn't fifty feet tall. It's a pretty cool party, come and see! You can get a robot and come killin' with me."

sob 19.03.11 11:03
Ex-Tým

Poděkovali mu: 41 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Stejně jako Brett hrál jsem na střední a hra se občas kousala a to by u hry s takovou grafikou nemělo dělat. Bugy, měl jsem tam třeba v jednom kuse sklo, které když sem rozbil tak zůstalo naprasklé a dalo se jim normálně projít. Skillshoty jsem si samozřejmě užíval, ale stereotypní mi to připadalo v tom, že to bylo celé o chození a kopání enemy do elektriky atd. Až tak od půlky hry mě to chytlo. To je vše.

sob 19.03.11 12:27
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Optimalizace je fajn, hra je plynulá. Ale grafické bugy mi ji nehorázně hnusí, polovina textur je jakoby v 16bitovém barevném režimu, reflekce, stíny, oblaka problíkávají... zkoušel jsem updaty, fixy z fóra hry, aktualizoval jsme všecky ovladače. Bez úspěchu.

ned 20.03.11 13:51
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina