My-mobile
Právě je úte 12.12.17 05:51

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Pro úspěšné vyřízení požadavku nadále doporučujeme:
  • Přidat link na danou aplikaci v Play Storu - samozřejmě v tagu CODE!
  • Uvést verzi Androidu, jakou aktuálně používáte.
  • Uvést případně verzi aplikace, o níž máte zájem.

Dolní android lišta-náhrada 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Dolní android lišta-náhrada
Jak jsem dříve už psal, nefunguje mi nepřeinstalovatelná aplikace systemUI, tzn. lišta s tl. home, recent apps, back, pak notifikační lišta, stock launcher a screenshoty.
Toto všechno jde, ale docela nevzhledné nebo pro používání otravně, řešit.
Současný stav náhrady těchto věcí vypadá takto:

(udělal bych screenshot, ale ten nejde, proto můj telefon :d)
Můžete zde vidět Nova launcher, Pie Pro, Super Notification Bar a Task Bar W8.
U všech launcherů je dole černá lišta, na které se zanechávají stopy např ikon a jejich popisů, pokud se pohnou (také je na fotce vidět), ale to je asi nejmenší věc, co by vadila.

Super Status Bar- ten funguje skoro dobře.

Pie Pro- sice dobrá a hezká aplikace, ale používání nicmoc.. Hodně často se stává, že to omylem otevřu, přejetím ze strany displeje, a nebo když to chci otevřít, často mi to nejde a musím to několikrát zkoušet a tak.

Task Bar W8- skoro výborně řešená aplikace, dokonce i otevřené aplikace tu můžu zavírat, ale tady mi právě nejvíce vadí to, že je nad "neviditelnou android lištou", protože si "myslí", že tam je. Jen škoda, že zde chybí Home,Back.

Tak a teď k tomu co hledám, neznáte nějakou aplikaci, která by nahradila android lištu? (prostě to tak nazvu, nechci vypisovat home,back..) nejlepší by bylo, kdyby opravdu fungovala jako ona- aby se i aplikace posunovaly nad ní.
Zkoušel jsem si v Taskeru vytvořit vlastní, ale také to nešlo posunout tam, kde by jinak byla lišta, a funkce tl. by byly nedostatečné.

Pokud ne, byl bych rád i za nějakou aplikaci, která by měla funkce např. jako Pie+Task Bar W8, ale aby byla dole, nebo někde na straně, ale zase aby se aplikace podle toho smršťovaly..A už ani asi nechci nic, co by se aktivovalo ježděním ze strany displeje..
Díky aspoň za přečtení.

Jo a jedná se o Acer Iconia b1-710 s rootem a zamčeným bootloaderem..

čtv 09.01.14 18:41
Profil Skype

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina