My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 21:49

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Pro úspěšné vyřízení požadavku nadále doporučujeme:
  • Přidat link na danou aplikaci v Play Storu - samozřejmě v tagu CODE!
  • Uvést verzi Androidu, jakou aktuálně používáte.
  • Uvést případně verzi aplikace, o níž máte zájem.

Hledám apku na displej 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Hledám apku na displej
Poraďte mi prosím Koupil jsem si objektiv na mobil "Sony DSC-QX10" a často jej používám,problém je,že venku špatně vidím na displej a tak ho musím dát na maximum,potřeboval bych nějakou apku aby mi automaticky při spuštění PlayMemories Mobile což je aplikace na focení tímto objektivem rozsvítila displej na maximum.
Předem Díky za případnou radu.

stř 09.07.14 16:32
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Hledám apku na displej
Obávám se, že toto asi nebude uplně možné...teoreticky pokud máš root, tak by se to možná dalo nějak ošetřit pomocí appky Automate It, ale ve stock stavu asi ne.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 11.07.14 16:38
Profil Twitter
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Ono nestačí nastavit automatické podsvícení nebo vždy před spuštěním aplikace jas narvat tlačítkem na víc?

Jsou tu ale jistá ale, jako že se jas upraví sám až po pár vteřinách po odemčení displeje a někdy je ho třeba opětovně zamknout a odemknout.

existují widgety na jednoduché ovládání jasu z displeje nebo. status lišty (mám např Power Toggles...)

Podobné požadavky jdou řešit jen tím, co mobil v sobě nabízí, ale záleží na uživateli, jestli na to přijde a bude to používat ;)

[ Post made via Android ] Obrázek

pát 11.07.14 22:44
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Já si myslím, že toto je věc, na kterou je aplikace Tasker přesně dělaná :-) já Tasker využívám nebo jsem využíval na hromadu věcí, podobných této nebo třeba nějaká zabezpeční, tajné focení webkamerou při několikátém nepovedeném gestu a posílání na email nebo automatizace třeba toho, že když přijdeš na nějaká místa připojí se ti to k wifi a tak..:D zkus to, teď jsem na to koukal a jde to úplně v pohodě a naučit se s Taskerem taky není těžké, ikdyž zdaleka s ním neumím takové věci jako další lidé s různými scripty nebo tak..

Také přes Tasker, jako scény jsem si udělal varování vybité baterie nebo lištu s vol+/-,home,back.
V Taskeru by se daly vytvářet i nějaké jednoduché hry a nebo utility aplikace, také že k tomu slouží pomocná app App Factory..

pát 11.07.14 23:30
Profil Skype

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina