My-mobile
Právě je ned 17.12.17 01:34

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Pro úspěšné vyřízení požadavku nadále doporučujeme:
  • Přidat link na danou aplikaci v Play Storu - samozřejmě v tagu CODE!
  • Uvést verzi Androidu, jakou aktuálně používáte.
  • Uvést případně verzi aplikace, o níž máte zájem.

Poraďte hry na tablet 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 11 x

Příspěvek Poraďte hry na tablet
Zdravím, od minulého týdne mám můj první tablet (potažmo můj vůbec první Android přístroj :-D) Acer Iconia B1-710 a chtěl bych od vás poradit, jaké hry by jste mi vzhledem k jeho HW doporučili?

Pro představu vám napíši, co jsem již zkoušel a jaký byl výsledek:

GTA: Vice City (v1.03) - Jízda v autě OK, pokud jsem však vylezl a chtěl chodit/běhat/střílet, hra se začala sekat. Nastavení detailů to neovlivnilo.

GTA: San Andreas (v1.05) - Kupodivu mnohem lepší jak u předchozího VC, není problém hru dohrát (i na střední detaily), ačkoli zcela plynulý to není.

GT Racing 2, Real Racing 3 (poslední verze přímo z Google Play) - Víceméně nastejno, hra hratelná, avšak ne zcela plynulá. U GT Racing 2 ke všemu celkem dost zasekaný menu.

Myslíte, že má smysl dál zkoušet podobný hry jako Asphalt 8, Call of Duty nebo Gangstar: Vegas? Aby jely alespoň na úrovni zmíněného GTA: SA? Nebo co by jste mi případně doporučili vy? Díky.

pon 14.07.14 01:10
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Poraďte hry na tablet
On ten tablet nema zrovna moc velky vykon na hry.Ale Asphalt8 se stazenymi detaily ti pojede hezky.Je zdarma,tak nevahej ho zkusit ;-)

pon 14.07.14 06:58
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

To že ti ide VC horšie ako SA je normálne, lebo VC je horšie optimalizované. Keď už si rozbehol SA a RR3, tak by si mal rozbehnúť skoro všetko. Za skúšku to stojí.

[ Post made via Android ] Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

pon 14.07.14 08:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Ještě jsem zapomněl zmínit NFS: Most Wanted, to jede parádně.
Můžete mi případně poradit další (konkurenční hry) typu GTA nebo NFS? Díky. :-)

pon 14.07.14 10:18
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Tak to asi iba Gangstar a Asphalt. Ak chceš niečo ako CoD, tak skús MC3 a MC4. MC5 výjde za necelé 2 týždne. Potom niečo ako Max Payne je 9mm.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

pon 14.07.14 10:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Mám stejný tablet skoro rok, můj 2. android a náhodou, za tuhle cenu to je fakt výbornej stroj (nebo byl :D ), pokud jsi zvyklý na ne moc, fps, ale rozjede to hodně věcí.
Skoro všechny nejlepší jsi psal, jen u RR3 bych zmínil, že stačí stáhnut app RR3 Graphics, nastavit grafiku na nejnižší a už to jede fakt bez problémů.. jen se ty auta moc neničí a odlesky taky nic moc no..
U GTA VC bylo zajímavé to, že mi to šlo dost špatně, tak jsem smazal zvuky, zvýšil fps tak o 1/3, ale pak to padalo občas, pak asi za půl roku jsem to ze stejných souborů znova nainstaloval a najednou to jelo líp než to GTASA :D ale když je GTA SA, už není co řešit jiného..
Ale hra, u které jsem vydržel nejdéle a stále ji hraju, je Modern Combat 4, výborná hra..mám asi 120h, fps tam není zrovna moc, např. na mapě Congress nebo Alert, tak se to dá zlepšit rootem a GLTools.
NOVA 3 příšerně málo fps.
Asphalt 8, který je sice hovadina, ale vyzkoušel jsem to, nejde, asi nemaj sd data pro SGX 531 :D
Gangstar Vegas, dohráno, jde dobře, ale asi na dost nízkou grafiku, jediná destrukce je kouř z auta a možná pozměněná textura :D
Pokud rád simulátory, tak třeba Infinite Flight, Farming Simulator, XPlane 9, Xtreme Soaring, Gunship všechny díly atd. jdou dobře, kromě asi nejlepšího Construction Simulatoru.
Pak ještě Dead Trigger 1,2 jdou v pohodě, EPOCH 1 ok, ale 2 problémy..
A fakt výborná hra, The Walking Dead:Season One, Two, funguje, ale je to občas skoro na hranici hratelnosti, jak je mál fps :D ale hra je to prostě výborná takže na ni pamatuju víc než na GTASA, které na pc hraju přs 3 roky :D
Little Inferno, adventura The Cave jdou, ale nějaké problémy tu jsou, stejně tak Armored Aces, takové české android WoT, ale po aktualizacích to moc hratelné není..
Ještě bych zmínil Arma:Tactics, docela to jde hrát, ale zase docela problémy, lepší je podobný Breach and Clear.

Jinak pokud bys dělal root, který je na tenhle tablet poměrně jednoduchý, přes pc, tak mi ještě napiš, hodila by se mi jedna věc a třeba bych mohl pomoct a už tady varuji, s rootem neměň dpi nebo si to rozbiješ jak já a bootloader je zamknutý.

Kdyžtak napiš, pokud bys třeba něco co jsem psal, že nejde, rozběh.
Jinak zmiňované COD Assault Team nebo jak se to jmenovalo? :D, moc málo fps a NFS:MW úplně bez problémů
Btw. Taky by mě zajímalo, jestli nenarazíš u tabletu na problémy s neoriginálnímin Micro USB kabely a nebo připojování k pc..

pon 14.07.14 11:43
Profil Skype
Nováček

Tak to je paráda, že se tu objevil někdo se stejným tabletem a už to má "ošéfovaný". :-D
MC4 mě taky zaujalo a už ho mám v přípravě, tak jsem rád, že jsi mi potvrdil jeho funkčnost.
Asphalt 8 pokud si to nepletu s něčím jiným mám dojem, že jsem přeci jen taky zkoušel, ale hned po spuštění to spadlo. Na Google Play mi to i píše, že moje zařízení není podporováno, tak to už snad ani dál řešit nebudu.
S RR3 jsi mi udělal radost, že s tou grafickou úpravou to bude hratelnější. Nevíš jestli by podobná úprava nebyla i u GTR2?
Gangstar: Vegas snad nakonec ani zkoušet nebudu, co jsem četl, je to náročná hra a na nízký detaily je to město takřka vylidněný a bez aut, takže požitek ze hry bude na bodě mrazu.

Na root jsem se koukal, ale raději se do toho (alespoň zatím) pouštět nechci. Přeci jen mám Android pár dní a ještě se s tím seznamuju. Jinak pomocí rootu a tebou zmiňovaného GLTools se ten výkon ve hrách dá navýšit?
USB kabel mám k dispozici jen ten originální co byl v balení a připojování k PC mi s ním problémy nedělá.

pon 14.07.14 12:39
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Hmm tak s tím usb jsem měl pár problémů nebo pak neoriginální 2m kabel mi na tomto tabletu začal fungovat tak, že se nabijí tak 5x déle, ale mobil a další tablet se nabíjí s tím normálně..
Jinak s tim Gangstar Vegas, lidi i auta ve městě normálně jsou, hra celkem zajímavá, ale je tam špatná fyzika, a vubec ten engine mi přijde nějaký špatný na takovou hru, taky že používá havoc, stejně jak MC4 myslím, ale aspoň, že ten ragdoll tam je.. ale na GTASA to nemá.
Asphalt 8 stejné, jak u tebe, nekompatibilita a po spuštění z instalace z apk to spadne v době, kdy by to mělo stahovat data, takže si myslím, že prostě data pro starou PowerVR SGX531 nemají no.
GTR2 jsem jen zkoušel, ani se mi ta hra moc nelíbila..takové arkádové RR3 se slabšími auty nebo tak, ale moc to neznám a něco jako RR3 graphics asi pro toto není, ale zkus hledat..:D a u toho GLTools, tím jde vlastně jakákoliv hra upravit tak, aby se spouštěla třeba s texturami s nižším rozlišení, nižší rozlišení zobrazení celé hry a další úpravy, i takové, které tu hru udělají hezčí. Také tím jde jakoby udělat, aby si ta hra "myslela", že používáš jiný gpu, takže ten Asphalt 8 by se dal možná vyřešit..

EDIT: Jsem ještě zapomněl, s rootem na tomhle tabletu je funkční způsob jak přesouvat sd data her na ext sd kartu :-) teď tu mám RR3,MC4,GTASA,TWD:S2, Infinite Flight a pár menších najednou a funkčních :-) (Folder Mount)

pon 14.07.14 15:05
Profil Skype

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina