My-mobile
Právě je pát 15.12.17 17:04

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Pro úspěšné vyřízení požadavku nadále doporučujeme:
  • Přidat link na danou aplikaci v Play Storu - samozřejmě v tagu CODE!
  • Uvést verzi Androidu, jakou aktuálně používáte.
  • Uvést případně verzi aplikace, o níž máte zájem.

Wifi password 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Wifi password
Ahoj, hledám nějaký prográmek, který by zjistil heslo k wifi. Jste v hotelu, rezidenci, kinu, a wifi je zaheslovaná. Nejlepší by byla aplikace, která by dokázala heslo rozluštit, ale pochybuji, že taková bude. Mohla by ale být nějaká, kam uživatelé nejen sítí zveřejní heslo k wifi..

[ Odeslano z Android ] Obrázek

úte 19.08.14 21:05
V.I.P.

Poděkovali mu: 4123 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Best uploader (1) Team member silver (1) Uploader (1)

Příspěvek Re: Wifi password
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Nejdřív si přečti článek:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Obrázek

úte 19.08.14 21:25
Ban!

Poděkovali mu: 17 x

Pro správný chod ještě potřebuješ busybox PRO. Tedy plnou verzi.

Nejnovější verzi 15 jsem ti UPnul sem.

Jen by mě zajímalo, jak mám zjistit klíč k WiFi, když se chci na ní připojit, hlásí mi to, abych ten klíč zadal. xD

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 20.08.14 14:37
Profil Skype
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

S těmi klíči teda nevím, k čemu t ja a na co to je, ale podle pár videí jsem zjistil, že hesla k zamknutým wifi sítím jde získat pomocí DSploitu jen když vedle nich není ten červený pruh, ale zelený (a samozřejmě zámeček, jako že je zaheslovaná) já teda těmhle věcem moc nerozumím, ale asi to zas půjde jen u těch starších routerů.
Jinak např. s tou výměnou obrázků na stránce jsem dospěl jen k tomu, že tam nebyly žádné obrázky a navíc stránka nešla aktualizovat nebo jít na jinou taky ne.. :D

sob 23.08.14 19:33
Profil Skype
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

nevím no, nějak to moc nechápu - nemohu se dostat na rezidenční wifi, protože to po mě chce heslo k wifi! ;D

sob 13.09.14 23:07
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Nejsem úplně odborník na hackování Wi-Fi sítí, ale pokud vím, tak většina těchto programů funguje jen na WPA/WPA2-PSK (pre-shared key), tudíž tam, kde je obyčejný router v domácnosti, kde nikdo od koupi a prvního nastavení routeru nezměnil automaticky nastavené heslo.

Tudíž na rezidenční wifi to asi nepůjde.

Btw. kdybyste si dali tu práci a přečetli aspoň stručně ten článek na Svět Androida, tak se dozvíte:
Citace:
Wi-Fi Cracking – Wi-Fi skener se zobrazí přístupové body bezdrátových sítí se známými výchozími algoritmy generování klíčů. Klepnutím můžete snadno rozluštit klíč. Podporované modely: Thomson, DLink, Pirelli Discus, Eircom, Verizon FiOS, Alice AGPF, FASTWEB Pirelli a Telsey, Huawei, Wlan_XXXX, Jazztel_XXXX, Wlan_XX, Ono ( P1XXXXXX0000X ), WlanXXXXXX, YacomXXXXXX, WifiXXXXXX, Sky V1, Clubinternet.box v1 and v2, InfostradaWifi.

Což znamená, že to umí jen hack za podmínky, kterou jsem uvedl výše, a to navíc jen na routerch určitých značek...aspoň takto to chápu já.

DSploit je ideální nástroj pro MITM útoky = zachytávání hesel uživatelů ve stejné síti, jako jste vy...dá se tak zjistit např. heslo k Facebooku nebo mailu atd.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 14.09.14 21:50
Profil Twitter

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina