My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 03:27

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Kompatibilita her na zařízeních, aneb rozjedu to? 
Autor Zpráva
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Kompatibilita her na zařízeních, aneb rozjedu to?
Ke stahování warezu používám PC nebo připojení na wifi. Data od operátora využívám na standardní chod mobilu (aktualizace twitteru, opera mini, whatsapp, email, počasí).

Pokud nemáš takový komfort jako je wifi doma a nebo PC, tak si běž někam, kde free wifi je (mcdonalds např.) a sosni si to tam.

Ano, platí, kdo se ptá, dozví se, ale v tomhle případě je to zbytečné, protože kompatibilita se dá ověřit jen dvojím způsobem.

GOOGLE PLAY nebo VYZKOUŠET. Ale chtít po někom aby ti řekl, že ti to pojede, když máš starší zařízení s celkem divokou grafikou i CPU a androidem, který je již nepodporovaný (v základu je FROYO, možná by na tom mohl jít i ICS, ale jako optimální bych volil GB 2.3.7)

Asi takhle - Dungeon Hunter 1 možná i dvojka by mohla vrkat, teoreticky by sis mohl zahrát i zmíněnou NOVA až do druhého dílu. Z her závodních by ti to mělo utáhnout Real Racing 1, možná i dvojku. U GL her dále nevím, protože tam byla a je kompatibilita totálně na houbes.

V případě, že bys do mobilu nacpal CM7 (custom ROM od cyanogenmoderů) měl bys větší šanci na rozchození více lepších her, ale opět jen těch starších. CM dovoluje přetaktování i umělé navýšení RAM (zRam - jak u kterého modelu a verze CM).

A pokud nechceš testovat, tak se ani neptej. ;) Co ti GP nezobrazí, to ti nikdo nepotvrdí jako funkční

sob 21.12.13 14:20
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Poděkovali mu: 13 x

Mam PC, mám wifi.
Diky za tie hry, niečo skúsim.
Nad CM som už aj rozmýšľal ale neviem no. Asi to akurát dnes skúsim, ako to pôjde.
Ďakujem za rady
Btw túto otázku ohľadom hier som chcel smerovať hlavne majiteľom SG S Wifi 5.0.. Ale nevadí

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 21.12.13 14:30
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Majitele jakéhokoli samsungu většinou jen lituju, protože se tento výrobce dal na cestu kvantity na úkor kvality a výkonu. Sice má dobré zpracování přístrojů, co se týče krytů atd, ale po stránce HW jsou zařízení dost ochuzená, a na hry nedostačující.

Jsou sice výjimky i ve starších modelech, ale jediné, které se dají považovat za "herní" jsou až na vrcholu cenového stropu. S3/S4 je asi minimum pro dobré hraní, kde se nemusíš ptát, co ti na tom půjde.

Osobně se mi zamlouval Samsung Galaxy S (známý pod jménem Nexus S), který přišel ve stejné době jako tvůj S 5.0, a ten přinesl opravdu dobrý HW i na novější hry, a kompatibilita se nemusela tolik řešit.

Jinak zkus si Dead Trigger 2, na svojí náročnost (a nutnost internetového připojení) je dost dobře optimalizovaná a dá se hrát i na slabších modelech. Hraju to na G300 co mám v profilu.

A rozjel jsem na tom i další hry, které jsem ani nečekal, že by šli. Ale používám custom ROM, takže mám nějaké výhody navíc, na stocku nevím, zda bych to rozjel ;)

sob 21.12.13 14:42
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

môžem ti napísať do PMky?

sob 21.12.13 15:19
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Funkčnost her na vašich telefonech... POVINNĚ PŘEČÍST!!!
Poky95 píše:
HD hry, které vydal Gameloft na Androida mají 100% podporu u těchto telefonů :
HTC Nexus One
SE Xperie X10
Motorola Motoroi
Motorola Milestone
Motorola Droid
THL W100S
Takže na těchto telefonech pravděpodobně půjde asi každá aktuální hra.

Naposledy upravil 1337 dne čtv 06.02.14 20:53, celkově upraveno 1
A tohle má být co? Varování.

čtv 06.02.14 17:39
Pokročilý

Mates9husek ako neviem čo si chcel teraz týmto dokázať ale ak máš jeden z týchto telefónov, 100% podpora už tam nieje, tie mobily boli, zdôrazňujem BOLI dobré, teraz už sú low.

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 08.02.14 17:37
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Zdravím,

Mám Huawei p10 lite, som tu nový....mohli by ste mi odporučiť nejaké nové hry...dakujem..

P.S: zatial mám Modern combat 5

stř 22.11.17 10:21
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 147 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina