Backcountry Ski

Hry pro Android

Moderátoři: Pomocní administrátoři, Uploadeři

Pravidla fóra
Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Android - Hledám

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať pravidlá a rady pri uploade v tejto sekcii.
Odpovědět
honza0a
Expert
Expert
Příspěvky: 680
Registrován: pát 07.08.09 20:59
Mobil: Nemám, jsem chudý.
Tablet: Nemám, jsem chudý.
Bydliště: Pod mostem 315/4
Has thanked: 50 times
Been thanked: 44 times
Kontaktovat uživatele:

Backcountry Ski

Příspěvek od honza0a »

Obrázek Obrázek

Backcountry Ski is a 3D skiing game with 24 trails of increasing difficulty set in the Sierra Nevada, the Alps, and the Himalayas.
Ski down the mountain following smghoke to your camp. Watch out for trees, cliffs, and avalanches. Your health goes down with each crash and with passing time.

HTC Mobile G1, T-Mobile G2, HTC Magic G2, HTC Hero (G2 Touch), HTC Click / Motorola touchZINE-HD, Motorola Heron, Motorola Sawgrass, Motorola Sholes, Motorola Morrison, Motorola Ironman, Droid Devour / Samsung I7500 (aka Samsung Galaxy), Samsung InstinctQ, Samsung Spica, Samsung BigFoot / Sony Ericsson XPERIA X3 / Philips V900 / Huawei U8230 / Dell Mini3i / General Mobile DSTL1 / PP5420 / Haier H7 / Qiji I6 a novější....

Kód: Vybrat vše

Mrtvý link
Naposledy upravil(a) Keith T. Maxwell dne sob 27.12.14 16:49, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Mrtvý link
Kdo smrdí, s tím se bavit nebudu.
Blebnes
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned 06.09.09 11:28
Been thanked: 5 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Backcountry Ski

Příspěvek od Blebnes »

Tohle je jen lite verze!
honza0a
Expert
Expert
Příspěvky: 680
Registrován: pát 07.08.09 20:59
Mobil: Nemám, jsem chudý.
Tablet: Nemám, jsem chudý.
Bydliště: Pod mostem 315/4
Has thanked: 50 times
Been thanked: 44 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Backcountry Ski

Příspěvek od honza0a »

jo, s tím já nic neudělám ^^
Kdo smrdí, s tím se bavit nebudu.
Odpovědět

Zpět na „Android - Hry“