My-mobile
Právě je stř 13.12.17 15:53

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Polda 2 CZ + data 
Autor Zpráva
V.I.P.

Poděkovali mu: 304 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) Team member silver (1)
Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Polda 2 CZ + data
Obrázek Obrázek

Jedna z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Petra Nárožného, Jiřího Lábuse, Pavla Pípala, Valerie Zawadské, Petry Hanžlíkové, Václava Faltuse a Vlastimila Bedrny. Oproti PC verzi navíc obsahuje možnost zobrazení návodu, možnost zobrazení aktivních míst v lokaci a aktivních předmětů v inventáři, tutoriál a dva režimy ovládání – klasickým kurzorem nebo pouze dotykově.

Ve hře je možnost dokoupit další epizody (prostřednictvím Android Play nebo PREMIUM SMS) - 3 epizody po 39 Kč, nebo jako komplet za 79 Kč.

Freeware verze 1.0 [20.12.2011] (úvodní část hry zdarma):
Vyžaduje Android: 2.1+
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

---- nebo stahujte z MARKETU ----

Data potřebná k hraní [by Koblížek Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.]:

---------------------------------
Preventivní upozornění:
PRAVIDLA píše:
17) Z důvodu podpory českých/slovenských vývojářů je zakázáno přidávat mobilní verze českých/slovenských her, pokud nejsou volně šiřitelné.

Naposledy upravil Hepaa dne pát 06.04.12 17:18, celkově upraveno 1

ned 01.01.12 19:26
Ex-Tým

Poděkovali mu: 857 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre gold (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Polda 2 CZ + data
Na jednom fóru jsem našel příspěvek:

Citace:
Jen pro vasi informaci... Zima software uz oficialne neexistuje. Je to vsechno moje aktivita, ze se polda prevadi na mobily. Snazim se uz nekolit let ukecat Martina (Zimu) abychom udelali Poldu 6, ale jemu se do toho moc nechce. Je na to totiz potreba zhruba milion. Tak sem si rikal, udelam port starejch poldu na mobily a treba se to bude dobre prodavat a Martina to presvedci a pujde do sestky. Ale kdyz vidim diskuze jako je tady je mi z toho fakt smutno. Nedovede si predstavit kolik hodin prace je prevest poldu na android. Porad tam neco nefunguje, pada, restartuje se, je to zkratka strasna prace. A pak proste nekdo prijde cracne to a uplne mi veme chut do toho delat neco dalsiho. Dekuji vam vsem, ze me takhle pekne podporujete v me snaze presvedcit Martina, abychom rozjeli Poldu 6. Ach jo...
Petr Svoboda, programator herni serie Polda

sob 07.04.12 14:51
Profil Steam
V.I.P.

Poděkovali mu: 304 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) Team member silver (1)
Uploader (1) Moderator (1)

Tenhle příspěvek pro nás byl motivací pro zavedení sedmnáctého pravidla. Byl napsán i na naše fórum do tématu Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.. ;)

sob 07.04.12 15:41
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Tak sem stáhnul z marketu a za tech 80 kč to fakt stojí(jde platit i přes SMS) kdyby Android zaved placení přes SMS všeho newarezil bych ale takhle fakt nevim jak kupovat

sob 07.04.12 17:09
Pokročilý

Poděkovali mu: 16 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

jde o to že bych to tam nezadal ani od vlastní karty natož pak karty rodičů
...ale to už jsme zase trošku jinde zkrátka mohli by mít víc možností platby, ikdyž většině to bude připadat zbytečné

Motorola M3888>Siemens C35i>Siemens ME45>Siemens A60>Siemens CX75>Siemens M75>Siemens S65>Sony Ericsson w800i>HTC S710>Samsung Galaxy Gio(GT-S5660)>Tablet Prestigio Multipad PMP5570C DUO>Huawei Ascend Y300>LG L90 (D405N)>ASUS Zenfone 3 MAX ZC553KL

ned 08.04.12 16:18
Profil Facebook
Pokročilý

Poděkovali mu: 8 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Ahoj chci se zeptat jak u téhle hry funguje to koupení přes SMS ... mám sice mobil na paušál, ale z toho sms posílat nechci, jelikož na jiném mobilu mám kredit a z tohoto by jsem chtěl sms poslat ... tak jsem se chtěl zeptat jestli třeba po odeslání sms příjde nějaký k=od, který se do hry zadá nebo prostě jak to funguje ???

ned 27.05.12 10:59
Nováček

Zdravím. Připojte se ve svém mobilu k účtu PLAY od Google, vyhledejte Polda 2. Poté stáhněte a naistalujte v mobilu. Pak normálně hrajete. Na konci první částí úvodní hry zdarma máte pak nasednout do služebního vozu a zobrazí se Vám mapka pro další lokaci. Když na ni kliknete zobrazí se Vám 2 možnosti koupě hry. Buď celou za 79Kč. Nebo 1 část hry za 39 Kč (celkem 3 částí, takže při koupi celé hry najednou ušetříte). Pak až máte vybráno kliknete na KOUPIT a zobrazí se Vám možnosti (bud karta přes market nebo SMS z ČR nebo SR). Po kliknutí se Vám vygeneruje SMS pro Váš konkrétní mobil a dáte odeslat a přijde Vám kód s instrukcemi.

Naposledy upravil HiFake dne ned 27.05.12 11:43, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek se necituje.

ned 27.05.12 11:37
Pokročilý

Poděkovali mu: 8 x
Writer silver (1)

díky ... tohle jsem přesně potřeboval vědět :)

Naposledy upravil RIK dne ned 27.05.12 17:20, celkově upraveno 1
Porušení pravidla č.7, stačí když klikneš na tlačítko "Poděkovat"

ned 27.05.12 13:32
Nováček

Muluji Poldu a ste ko**ti co to crackujete protoze od toho se to kupuje.A to ze ste lami a nedokazete to stahnout a dokoupit epizody tak bych to radsi zrusil (toto tema).Sice stahuji crackle kopie ale proto ze nemam jeste platebni kartu,protoze je zde SMS zpusob tak neni co resit.!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Naposledy upravil RIK dne ned 03.02.13 18:43, celkově upraveno 1
Vulgarismy, porušení pravidel slušného chování.

ned 03.02.13 18:06
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x

chtěl bych se zeptat. když si koupím poldu na telefon který mám teď a budu si ho chtít později na novém, tak si musím poldu opět koupit??

[ Odeslano z Android ] Obrázek

sob 17.06.17 16:49
Pokročilý

Poděkovali mu: 9 x
Writer bronze (1)

Ne. Pokud použiješ stejný Google účet.

úte 20.06.17 22:08
Pokročilý

super, děkuji za odpověď. jdu si koupit 3,4

ned 25.06.17 14:11
Pokročilý

ahoj prosím poraďte. hrál jsem poldu 2, uložil jsem si hru. druhý den jsem chtěl hrát dál. dal jsem pokračovat a hra se vypla, to stejné se mi stalo i když jsem dal načíst uloženou hru. nevíte čim to je a co by pomohlo??

úte 27.06.17 20:37
Pokročilý

už vyřešeno, vymazal jsem ze složky s datama soubory .sav a už to funguje

pát 30.06.17 12:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina