My-mobile
Právě je stř 07.12.16 23:15

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Asphalt 7 HEAT 
Autor Zpráva

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek Re: Asphalt 7 HEAT
Prosím REUP.

sob 28.07.12 16:23
Nováček

Hra sice běží hezky plynule, ale autům nesvítí zadní světla a graficky jsou horší v než v A6.

sob 28.07.12 16:57

Poděkovali mu: 0 x

hra je super ale neviete preco mi to ide po cinsky??? poradili by ste mi ako to dat do angliny???

sob 28.07.12 18:55
Moderátor

Poděkovali mu: 189 x
Medaile: 2
Member (1) Team member silver (1)

kruky: musíš do nastavení(ozubená kolečka), cca 4. řádek odshora, najdeš tam vlajky, klikni na americkou a máš to v AJ

ROM: InserCoin Arcade edition (5.0.2 Sense 6)
Kernel: stock IC
Takt CPU/GPU: 1,7GHz/400MHz
Governor CPU/GPU: Ondemand/ondemand
I/O scheduler: deadline

Vidím stádo, ne národ...
http://www.youtube.com/watch?v=1maBi7xXQHA&list=UL

sob 28.07.12 19:15
Pokročilý

Poděkovali mu: 24 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

rennzo píše:
Hra sice běží hezky plynule, ale autům nesvítí zadní světla a graficky jsou horší v než v A6.

Zadní světla (i brzdové) mi svítí

ned 29.07.12 09:06
Pokročilý

Writer bronze (1)

Ryah: a co ostatní? Světla svítí jen tobě. Nainstaloval jsem Asphalt 6 i 7, porovnal jsem, a tratě jsou pro jednojádro lepší v 6, v Asphalt 7 je pouze zajímavý vozoví park. V 7 je ještě odlesk auta.

Grafika v Asphalt 7 by mohla jit upravit. Když si otevřete obb archiv tak tam najdete config XML soubir, tam je nastavena grafika. Problém je s následovným uložením. Je nutné aby se archiv rebuildnul. To se mi nepovedlo. Při zápisu - aplikace neodpovídá, v mobilu se to taky neuloží, jedině to vše vyextrahovat, a potom znovu vytvořit obb, ale jak ten obb komprimovanej netuším.

Takže Asphalt 6 je pro jedno jádro lepší.

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 29.07.12 09:35
Pokročilý

Poděkovali mu: 48 x
Medaile: 3
High calibre silver (1) Writer bronze (1) Reputation bronze (1)

Na Xperia Mini mi bohužel nejde :( Ale na gameloft stránkách můj telefon je podporovanej.

ned 29.07.12 10:04
Nováček

Mě to běží velmi svižně, ale koukat se na ta příšerně zpracována auta nejde, protože vypadají jako v java hrách.Odlesky na autech i na tratích mám, ale detaily na autech ne a taky jim nesvítí světla ani při brždění.Asphalt 6 má proti tomuto luxusní grafiku.Smazal jsem data a znovu je extrahuji a opět nainstaluji hru a uvidím.Prozatím to zabíralo 1,4 G úplně na ho..o.Hráno na htc explorer.To i nova 3 a jiné nové hry mi běží se super grafikou.

ned 29.07.12 10:46
Pokročilý

Poděkovali mu: 10 x
Writer bronze (1)

Kupte si to za 19,- z marketu a jde to na všem. Tyhle verze co tu máte mi na SGS 2 nešla ani jedna a zmarketu to faká úchvatně.

ned 29.07.12 18:12
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Hra zakoupena. Již při prvním spuštění mě trochu odradila nabídka, abych si hned něco koupil :D...to mě trochu zarazilo. Co se týče srovnání a A6 a A7, podobnost jim nikdo neodpáře, vždyť série se už pár dilů o moc nezměnila...nechci ji nijak obhajovat, ale podívejte se na počítačovou sérii Need For Speed - pár posledních dílů taky zažívá krizi...vývojáři prostě nějak neví kudy kam a zatím nedošli na další inovace. Oproti A6 je nový díl více graficky propracovaný (aspoň podle mě) v menu, na trati už to tak slavné není...textury budov a občas i silnice jsou totiž (stejně jako v novém Spider-manovi) hodně neostré, mohlo to být lepší a velikost dat 1,36GB vypadala, že toho nabídne víc. Na druhou stranu hra se neseká, na Nexusu S (s 1 jádrem) jede pěkně plynule. Auta se mi zdají zpracovaná na odpovídající úrovni (subjektivně vypadají lépe než v A6), koncová světla fungují (pouze při brzdění, jinak ne), inteligence soupeřů by mohla být o něco vyšší (tímto nedostatkem ale trpí i A6). Auto se chová více stabilně (neskáče tak nereálně přes obrubníky), ale ovladatelnost je rozhodně horší než v A6, s tím si člověk musí pohrát. V podstatě tedy jde o zlehka překabátěný A6 s něčím málo navíc za nižší cenu (ovšem s mikrotransakcemi), ze které by mohlo jít vymáčknout ale něco víc. Nicméně pro mě osobně jde o lepší díl než A6...za 20.- (a jde to hrát i bez dodatečných transakcí...ale spoň zatím :D) jde o odpovídající koupi, která rozhodně na nějaký čas zabaví a i po grafické stránce jde o lepší průměr. To, že hratelnost je ne zrovna moc ideální a že už třetí díl se toho vlastně moc nezměnilo, to už je věc druhá. Za zkoušku ale hra určitě stojí :idea:

Za mě 6/10

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 29.07.12 21:15
Profil Twitter Facebook
Nováček

Mám řešení pro ty, kdo mají grafickou stránku hry na dvě věci.1:Je třeba přejmenovat soubor s příponou.obb(zmeňte na 7.zip).2:Nainstalujte archidroid.apk a rozbalte soubor 7.zip.Po rozbalení má skoro 2 GB.Teď si můžeme tu stupidně nastavenou grafiku předělat podle svého, tedy pokud bude možné ten soubor opět v archidroidu zabalit a nakonec už jen přejmenovat koncovku opět na obb.

//EDIT

Dám rozbalit obb soubor a pozmenim si nastavení ve složce DEVICE CONFIG.xml a uvidím zda se zlepší grafika.

pon 30.07.12 14:02
Pokročilý

Writer bronze (1)

Rennzo: a co jsem asi psal o par příspěvků výše?

pon 30.07.12 17:53
Pokročilý

Poděkovali mu: 48 x
Medaile: 3
High calibre silver (1) Writer bronze (1) Reputation bronze (1)

Mart: když tak ten návod dej do topicu aby to každej viděl a nevznikaly tady další kopie :)

pon 30.07.12 19:31
Nováček

rennzo: takze co zkousel si to a zlepsila se grafika?

ned 05.08.12 15:32
Nováček

čau mám xplay ale nejde to stáhnout data přes wifi tak poraďte jak na to dík moc

pon 06.08.12 18:36
Pokročilý

Writer bronze (1)

Sd data si stáhni ručně.

pon 06.08.12 19:17
Nováček

ale daty ty sd data co tu jsou tak nejdou stahnout byli smazany na ty strance

pon 06.08.12 19:26
Nováček

Zkusil jsem hodně věcí, jako rozbalit obb.archiv ,přepsat nastavení v device config.xml,poté opět zabalil archív v archidroid do TAR s kompresí FAST(tím jsem získal původní velikost 1,4GB.Zkoušel jsem balit v zipu s kompresí normál,ale po zabalení měl jen 1,1GB.Nakonec jsem ten A7 s debilní grafikou z telefonu vymazal.Dokud soudruzi z Ruska nepříjdou s předělanou verzí v grafice alespoň jakou měl předchůdce, nesmí mi ten shit do mobilu. RR2 je 1000x lepší a A6 na mém nijak našláplém telefonu taky vypadá velmi solidně.

úte 07.08.12 01:52
Pokročilý

Writer bronze (1)

Snad sis nemyslel, že když to bude mit stejnou velikost, že to pojede. :D

úte 07.08.12 07:59
Nováček

Ahoj píší ještě jednou proto už nevím jak zkoušel jsem tady hledal jsem asphalt 7 apk po internetu ale žadny my nešel nevím chci si to ztahnout apk a data si sám stáhnout přes wifi ale když to tak šlo stahoval tak se my hra vypla a vubec nešla tak jest-li kdo ma tu xperia play tak jest-li my muže dat ten apk soubor co mate v xplay nebo odkaz kde to stahnout přes ulozto atd.. jsem už tam stahoval

Naposledy upravil RIK dne úte 07.08.12 22:52, celkově upraveno 1
Porušení pravidla č.14, Piš do sekce "Hledám".

úte 07.08.12 19:21
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina