My-mobile
Právě je stř 13.12.17 21:26

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Game Dev Story 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 29 x
Medaile: 2
Member (1) Writer gold (1)

Příspěvek Re: Game Dev Story
Než jsem se dostal k odpovědi, odpověděli za mě jiní... tak já jen přidám dvě rady:
1) Rozhodně se nevyplácí kupovat licence na všechno. Já si dokonale vystačil s tou první portable konzolí (GameKid, tuším), vyvinutou první vlastní konzolí s nízkýma atributama a vyvinutou druhou vlastní konzolí s maximálníma atributama :)
2) Často pořádejte nábory na nové zaměstnance, vždycky ty nejlepší (Holywood agent, tuším). Když si takhle postupně najmete jen ty nejlepší lidi (dokonale postačí nechat si z původní skvadry jediného člena, kterého jste si postupem času vytrénovali až na hackera), ohomným způsobem to ovlivní kvalitu vašich her.
Hodně štěstí :)

Jsem zpět!
Barty

čtv 07.07.11 23:10
Profil Skype
Pokročilý

Poděkovali mu: 10 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

tak uz sem ziskal dve grand prize a novej prodejni rekord 42 000 000 xD
jen doplnim ze ti prize sem dostal kdyz sem vydal za rok tri hry a ze to vyhrala LIFE/soccer
a sequel k ni

PSP 2003 5.03 GEN Promotheus 16gb user Obrázek

pát 08.07.11 07:20
Profil ICQ
Ex-Tým

Poděkovali mu: 111 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Member (1) Team member bronze (1) Moderator (1)

Můžu poradit...
1. Nedělejte více než 2 stejné žánry/typy her po sobě, nehledě na to, jaké jste studio, snižuje to prodeje.
2. Pokud už máte nejlepší možnou konzoli a další vyrábět nebudete, vykašlete se na hardware engineery a používejte hackery. Ten obrovský rozdíl v atributech je zatraceně znát.
3. Dejte si velký pozor na příjmy - pokud budete mít hodně dobré zaměstnance a smůlu na prodeje, pravděpodobně zbankrotujete (vím, o čem mluvím)
4. Dělejte hry pro konzole s největším podílem na trhu. Pokud nemáte na licenci, vyrábějte vlastní.
5. Konzoli dělejte jen hned po tom, co vydáte alespoň průměrně úspěšnou hru.
6. Je dobré si před vytvářením úplně nové hry uložit GDS. Můžete tak zabránit problémům, pokud k sobě váš žánr a typ nebude pasovat, a umožní vám to použít taktiku pokus/omyl.

Můj rekord je kolem 54 milionů prodejů pro tu bonusovou konzoli/záchod... ^^ Grand Prize jsem získal asi 10krát, všichni zaměstnanci hackeři na levelu 5, přestalo mě to pak bavit.

sob 09.07.11 19:29
Expert

Poděkovali mu: 34 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation bronze (1)

Tak týden v Itálii mi zatraceně prospěl ^^. Rekordní prodej 71,705,744 kusů, několikrát hodnocení 40 a 6 Grand Prize

Dneska si každej trouba koupí tričko a jedničkama a nulama, stáhne si pár ajťáckých her a hned si o sobě myslí, že je těžkej geek...

Obrázek

pon 18.07.11 08:18
Profil Skype Facebook Zobrazit autorovy stránky
Hlavní uploader

Poděkovali mu: 2538 x
Medaile: 9
Member (1) Specially member (1) Best uploader (3) Multiplatform (1)
Uploader repute gold (1) Contributive uploader gold (1) Team member gold (1)

Verzia 1.0.7

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

iPod touch 32GB, iOS 6.1.6 p0sixspwn JB a iOS 5.1 JB

iPad mini 2 16GB, iOS 10.2 Yalu JB
Nexus 7 (2012) 7.1.1 CarbonROM

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

čtv 15.09.11 20:03
Profil Twitter Skype
Pokročilý

Poděkovali mu: 5 x

Příspěvek Game Dev Story
Required Android O/S : 1,6+
verze hry : 1.0.8

Obrázek

INFO:

Obrázek
5,41Mb

Naposledy upravil RIK dne stř 29.08.12 14:10, celkově upraveno 1
Sloučena duplicita.

úte 28.08.12 21:36
Pokročilý

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Verze 1.1.2

odzkoušeno na DHD

ned 09.06.13 16:51
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina