My-mobile
Právě je pon 05.12.16 11:29

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 The Simpsons™: Tapped Out 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: The Simpsons™: Tapped Out
Jedna z nejlepších her, co tu mám..:-) jen škoda, že běži jen s připojením na internet..
Jinak moje jméno nebo Origin ID nebo cosi, je legopanek

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 18.05.13 09:05
Profil Skype
Helper

Poděkovali mu: 1061 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Nekde jsem cetl, ze clovicek mel problemy s neustalym oznamovanim, kdyz se neco dostavi a hra je vypnuta. Tj. problem, ze nevi, kde vypnout notifikace, zvuk...

Hraju to par dni a popravde, taky jsem to nemohl najit, az dnes a jen nahodou. Tak kdyby nekdo hledal a taky marne, necht mrkne sem ->

Citace:
Ve hre stisknout napr. ikonu staveni. V jeji liste je v pravem hornim rohu kamera a icko. Co se asi stane po stisknuti toho ICKA? xD
:facepalm:

MONT!: Nebo taky stačí jít do správce aplikací, najít hru a zrušit zaškrtnutou volbu "Zobrazovat upozornění" hned pod názvem hry/aplikace ;)...velice užitečná věcička.

penthaler: platne pro JellyBean - v ICS tato volba bohuzel neni

sob 18.05.13 14:47
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Tak je tu opět update. A je po koblihách :-(

ned 19.05.13 17:17
Helper

Team member silver (1)

Update prisel 17.5. nekdy mezi 01:00 - 03:00 kdy jsem sel spat a vzbudil se. A uprimne, avizovany byl od pocatku "hadobijeckeho" kabatku (tj. sbirani hadu a ziskavani extra hadobijeckych budov atd do 16.5.2013)

Trosku mi ted ta hra prijde ochuzena, na druhou stranu nemusim po kazdem spusteni vymlatit pul mesta od hadu xD

Trosku nechapu lidi, kteri NUTNE musi v podobnych hrach cheatovat. Koblihy nekupuji, nic co stoji koblihy taky ne a jsem spokojeny. A ze si musim pockat na dostaveni nebo splneni ukolu... NO A? Nemusim u toho sedet pul dne a stavet jak ozivot. Mimochodem, kazdy paty den ziskate premiovy (koblihovy) predmet... Muj prvni byla lavicka s kalhotama (modry kus hadru na lavicce) - nic moc, ale fajne xD

ned 19.05.13 18:48
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Jn, mít cheaty, hra by mě nebavila. Sice mám peněz nedostatek a koblik taky (31), ale je to tak rozhodně lepší :-) A v tom 5ti denním mystery boxu, jsem zatím jako lepší předmět vyhrál 3 bílé ploty :D

ned 19.05.13 22:11
Profil Skype
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

penthaler píše:
Nekde jsem cetl, ze clovicek mel problemy s neustalym oznamovanim, kdyz se neco dostavi a hra je vypnuta. Tj. problem, ze nevi, kde vypnout notifikace, zvuk...

Hraju to par dni a popravde, taky jsem to nemohl najit, az dnes a jen nahodou. Tak kdyby nekdo hledal a taky marne, necht mrkne sem ->

Citace:
Ve hre stisknout napr. ikonu staveni. V jeji liste je v pravem hornim rohu kamera a icko. Co se asi stane po stisknuti toho ICKA? xD
:facepalm:

MONT!: Nebo taky stačí jít do správce aplikací, najít hru a zrušit zaškrtnutou volbu "Zobrazovat upozornění" hned pod názvem hry/aplikace ;)...velice užitečná věcička.

penthaler: platne pro JellyBean - v ICS tato volba bohuzel neni

Díky za info, ono to tam doteď totiž vůbec nebylo, proto se to dřív všude řešilo ;)

Jinak co se týká koblih, tak nejde o ten čas, to si klidně počkám i když je mám. Tam jde o to, že není možné našetřit na všechny postavičky, případně i limitované věci...

stř 22.05.13 12:51
Pokročilý

Poděkovali mu: 8 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

The Simpsons: Tapped Out Unlimited money & donuts hack (4.2.4 - 16/5/2013)

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Aktuální verze 4.2.4 (16/5/2013) s bonusovými předměty z končící 24. série.
Neomezené peníze a koláčky!

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

není můj up ... ale odzkoušel jsem ... funguje

čtv 23.05.13 11:25
Helper

Team member silver (1)

Lidi, dneska se mi objevil babrak GILL jako nova postava... Nekdy behem odpoledne se mi stahla na wifi aktualizace dat (par MB) a diky tomuhle culibrkovi se ze hry stala strategie, jak se mu vyhnout.

Pri kazdem kliknuti na nej zacne plkat blbosti o koblihach - vypada to jako najezd do ukolu - a jakmile doplka - hra se kousne... Dokud na nej nesahnu, tak je vse ok, muzu klidne i znovu hru zapnout, ale po jeho stisknuti opet to same...

Pocitil nekdo stejny problem?

Hraju original hru (zadny crack, patch nic). Tedy, pokud ty UCHOPICHACI z EA neprestanou mrvit hry, tak uz nehraju ani tuto...

pát 24.05.13 19:17
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Writer silver (1)

Tohle vysvětlení jsem našel ... a ten problém jsem měl taky:

Gil Gunderson
Dnes se ve hře opbjevila postavička Gila, zoufalého obchodníčka, neschopného právníka, otravu.. Když na něj kliknete, prohodí pár vět s Homerem a potom hra spadne.

Postavička má jediný úkol, nabídnout vám zvýhodněné nabídky nákupu za koblížky (třeba že když koupíš za reálné peníze 12, dostaneš 15 apod.). Pokud vás nabídka zajímá, tak si nastavte na telefonu/tabletu angličtinu a bude možné na Gila kliknout a zobrazí se vám aktuální "akce" a odpočet, do kdy bude akce platná (4 dny).

Pokud se vám nechce nastavovat si angličtinu, tak stačí si Gila nevšímat a hra padat nebude.

pát 24.05.13 19:30
Helper

Team member silver (1)

Tudiz, pokud si dam anglictinu v mobilu, tak by se mi mela zobrazit nabidka? Bohuzel ale to "nevsimani" je opravdu problem, jelikoz mam obcas pocit, ze muzu klikat kamkoli a hra si sbira libovolne predmety mimo misto, ktereho jsem se dotkl... A tudiz obcas nabehne i na Gilla, a tim spusti text, ktery po ukonceni zaseka celou hru xD

Dekuji za vysvetleni, vyzkousim a doufam, ze to nabehne. Je mozne ale, ze to bude zlobit, neb mam trosku modifikovany GP (instalovano pres Google Play Installer - 4.1.x a oficialni verze, nikoli cracked)

4dny nevsimani si Gilla bude doooost dlouha doba (a moc padu hry xD)

pát 24.05.13 19:37
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Mě Gill na nějakém levelu zmizel, ani jsem s ním nic nedělal..:-)

pát 24.05.13 19:49
Profil Skype
Nováček

Čaute, pre majiteľov Vodafone Smart 2- ne funguje

sob 25.05.13 17:31
Profil Skype Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Ted sem si vsiml a na google play vysla nova aktualizace akorat mam problem ze se neumi stahnout tak 10 minut se mi furt ukazuje stahuju ale furt nic nevite nahodou jak na to ? :)

stř 12.06.13 23:17
Profil ICQ
Helper

Team member silver (1)

jiz plne funkcni. ted sem dososal

čtv 13.06.13 03:50
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Taky jsem měl problém s aktualizováním, ale po restartu tabletu (prý by i stačilo vypnout služby Google nebo Google play..) to šlo dobře.
Z nové aktualizace jsem velmi nadšený, spousta nových itemů, pozemků, postav a funkcí.
Také se mi už nezasekává zvuk a celá hra jede rychleji, víc fps.:-)
Ploty jdou otáčet do 4 stran.
Velká škoda je to, že nejde udělat, aby se řeka vlévala do moře.
Kdyby někdo chtěl přidat si mě ve hře mezi přátele, můj Springfield nebo jméno nebo cosi je legopanek.
A nevíte někdo, kde vzít kromě koupení za 30 donutů postavu Sqeaky-Voiced teen? Viděl jsem ho u lidí s mnohem nižším lvlem a často ho u někoho vidím, podle kamaráda, který ho má, ho není potřeba kupovat, proto by mě zajímalo, kde ho vzít, také je za něj +50% XP a peněz.

[ Post made via my Android tablet Prestigio PMP3270b, not this ---->] Obrázek

Jak jsem koukal, nikdo tu nepsal o jednom tipu/easter eggu ve hře, ale jistě ho někdo zná:
Až nebude mít Homer žádný úkol a bude se procházet po ulici, otevřete z questbooku nějaký quest s ním, možná, že stačí otevřít i list s úkoly, co mu můžete zadat, nalevo od tabulky by to mělo sledovat Homera, klikejte na něj, třeba i 20x a měl by se objevit text s něčím ve smyslu toho, že jste našli easter egg.
Dostanete za to 10 donutů a sochu Jebediaha Springfielda (asi jsem napsal to jméno špatně).

Snad se tento návod někomu hodil, mě i kamarádovi to fungovalo. :-)

Naposledy upravil Infernus dne pát 14.06.13 19:08, celkově upraveno 1

pát 14.06.13 18:27
Profil Skype
Helper

Team member silver (1)

Toho "podobance" dostanes nahodne v jednom z Mystery Packu - bonus za denni dochazku 1x za 5 dni... Taky uz sem ho videl xD a zjistoval jsem to.

Btw. diky za trick, zkusim to xD sice donutky nesbiram tolik jako penize, ale nekdy se hodit budou

Trick otestovan a opravdu funguje i pri vyberu cinnosti. 10Donuts recieved a taky socha Jebediase Springfielda... xD Fajne xD

pát 14.06.13 18:55
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Writer silver (1)

The Simpsons™: Tapped Out 4.3.0.

Sqeaky-Voiced Teen - vím že toho jsem kupoval za donuty asi na 25 lvlu, když jsem hrál úplnou poctivou hru ( dostal jsem ho díky provedení typu, který víše uvedl Infernus) ... ale nevyvracím, že se nedá dostat jako bonus

ned 23.06.13 20:55
Nováček

No tak jestli muzu komentovat verzi 4.3.0,tak netusim co delam spatne,ale kdyz nainstaluju soubor 0,tak v poho,prihlasim se a mestecko pokracuje dal. Jak se ale dostanu do faze nainstalovani souboru 1,tak i kdyz jsem mestecko radne a poradne odhlasila,tak pri nstalaci tooho souboru 1 se mi chvilinku soubor instaluje a pred konccem se to sekne a pise mi to,ze neni pripojeni k internetu,i kdyz mam plny signal...hm,ted babo rad,co mam delat?

sob 29.06.13 11:40
Pokročilý

Writer silver (1)

Já tyhle verze instaluji na kompu v programu BlueStacks ... nejdříve se musí všechno smazat ... pak nainstalovat 0 ... spustit a stáhnout data ... pak nainstalovat 1 (nemazat 0) ...

... když jsem to instaloval já, tak u 0 proběhlo vše v pohodě ... pak jsem nainstaloval 1 a po spuštění to po mě chtělo ještě stáhnout asi +/- 2 MB ... asi 200 KB před koncem se mi to seklo s tím že nejsem připojen (bylo to někdy dopoledne) ... tak jsem to nechal tak jak to je a večer jsem hru zase zapnul a pak se mi to dotáhlo a vše běží bez problémů ... 8-)

ned 30.06.13 09:21
Helper

Team member silver (1)

Před pár dny (1.8.2013) přišla nová aktualizace (4.4.0) a s sebou přinesla spoustu novinek, z nichž asi ta největší je vybudovat si svůj vlastní KRUSTYLAND (zábavní park klauna Krustyho), tudíž i nové úkoly...

Musím říct, že tahle hra má opravdu potenciál. Již dříve jsem psal, že DONUTs nekupuju a že necheatuju. A POŘÁD MÁM CO DĚLAT ;)
Springfield ještě nedostavený, molo se zábavným parkem mám teprve na začátku a už se pouštím do stavby parku.

Cestu do něj získáte postavením "krusty shuttle" takového divného autobusu za 50tis. Po stisknutí této "budovy" vás to přesune na místo budoucího krastylendu, kde se staví za "lístky", které zároveň slouží i jako alternativní měna a získáváte je namísto peněz. Koblihy tu ale platí taky ;)

ned 04.08.13 12:34
Profil Twitter Facebook
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina